IIT Bombay عمده موسسه به قراضه چهره به چهره و سخنرانی در این سال

IIT Bombay First Major Institute To Scrap Face-To-Face Lectures This Year

IIT Bombay مدیر همچنین تجدید نظر در پست خود.

بمبئی/ دهلی نو:

در میان سنبله در coronavirus موارد در سراسر کشور Indian Institute of Technology Bombay تبدیل شده است برای اولین بار اصلی موسسه به قراضه تمام چهره به چهره و سخنرانی برای بقیه سال “به طوری که وجود دارد این است که هیچ سازشی بر ایمنی و رفاه دانش آموزان”. در یک Facebook پست, آخرین, شب, IIT Bombay, مدیر استاد Subhasis Chaudhuri گفت: این تصمیم بود “پس از شور و مشورت”.

“برای IIT Bombay, دانش آموزان اولین اولویت است. ما در زمان اولین گام در هند در مشخص تصمیم گیری چگونه باید ما را یک بسته به ترم جاری برای کمک به دانش آموزان ما” استاد Subhasis Chaudhuri نوشت: در این پست.

“اما با توجه به وضعیت کنونی این بیماری همه گیر چگونه ما برنامه ریزی برای ترم بعد برای ما دانشجویان است ؟ دوباره پس از شور و مشورت در سنا ما تصمیم گرفته اند امروز که ترم بعد اجرا خواهد شد صرفا در حالت آنلاین به طوری که وجود دارد این است که هیچ سازشی بر ایمنی و رفاه دانش آموزان,” او گفت.

این نیمسال برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره های برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه جولای. در این پست نیز یک درخواست برای کمک مالی برای دانش آموزان “از لحاظ اقتصادی کمتر ممتاز خانواده”.

“بخش بزرگی از دانش آموزان ما می آیند از لحاظ اقتصادی کمتر ممتاز خانواده و نیاز به یک دست کمک به تجهیز آنها با این سخت افزار (به عنوان مثال لپ تاپ و اتصال پهن باند ) به این کلاس های آنلاین” پست بخوانید.

“ما تخمین زده است که ما باید در مورد Rs 5 کرور برای کمک به کسانی که نیازمند و دانش آموزان است. ما نگاه به جلو به حمایت قاطع خود را برای کمک به این روشن ذهن جوان برای ادامه یادگیری خود را بدون هر گونه موانع و یا تاخیر” آقای Chaudhuri نوشت: ساخت یک درخواست برای کمک های مالی.

در سراسر هند coronavirus شمارش عبور کرده 4.56 لاخ موارد است. با 1.39 لاخ موارد ماهاراشترا است که بدترین ضربه و بمبئی به تنهایی وارد شده در حدود 70 ، 000 تا کنون موارد.

در اوایل این هفته منابع در وزارت آموزش و پرورش گفت: NDTV که در انتظار مدیره امتحانات و آزمون های رقابتی برای رشته های مهندسی و پزشکی دانشگاه بعید است که برگزار می شود در ماه جولای. دیوان عالی کشور خواهد شنیدن این موضوع امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de