اگر شما در حال حاضر با وسواس Cottagecore روند شما در مورد به

شاید این تمایل گسترده برای فرار از وضعیت فعلی جهان است. یا شاید قرنطینه است و ما در مقایسه با زمان ما زندگی می کند به کسانی که از ما homesteading اجداد. هر چه در آن است #Cottagecore روند رو به افزایش است و کاربران رسانه های اجتماعی هستند و آرزو ایده گسترده در زمینه های جمع آوری گیاهان و چاپ گل و صادقانه آن را حس می کند.

Cottagecore کامل مخلوط گرم-toned, فیلتر twee صنایع دستی و به طور کلی بهار حماقت. برای مثال این cottagecore نان تصویری از Infinite user @jesca.او:

و @feminist_fatale, پوشیدن, خود الهام گرفته از لباس و آرایش و مو پیروان خود می آموزد که چگونه به شیرین شربت بنفش بنفش قیچی مستقیم از باغ.

هر چند به زیبایی اتخاذ شده است بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی در طول سال cottagecore Infinite فیلم یک چرخش تازه در کلاسیک قدیمی است. یکی cottagecore خالق Catriona Brunnemann که ارسال نان-آموزش ساخت به Infinite می گوید شلوغی است که روند “شیپور خاموشی به این آرامش نوع جنبه از زندگی است.”

و در طول این زمان در طول تاریخ هنگامی که به ما گفته بودن به ماندن در خانه و حفظ خودمان را سرگرم بسیاری از پیدا کردن خود هستند چیدن سنتی و صنایع دستی از قدیم مانند بافندگی, فشار دادن, گل, گلدوزی, باغبانی و حتی ساشه ساخت.

این روند نشان می دهد که چگونه نسل جوان هستند harkening به یک زمان ساده تر زمانی که مردم قدردانی از چیزهای کوچک در زندگی—می شود آن را با توجه به همه گیر تغییر آب و هوا یا به سادگی تمایل برای وطنی زندگی است. و این یک روند است که هر کس می تواند با درگیر بدون توجه به وضعیت مالی خود را. آن را رایگان برای لذت بردن از گرمای خورشید و تازه برداشت از گلهای آماده برای فشار دادن.

اگر شما مریض و خسته از دوران مدرن و toils و رنج آن می اندازد راه ما شاید این زمان را به یک صفحه از زندگی کسانی که قبل آمد. آهسته برخی از چای پرتاب خود را در بهترین frolicking و در آغوش زندگی به عنوان اگر شما زندگی در یک کلبه کشور است. این ایده به تنهایی احساس می کند مانند یک نفس هوای تازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>