اگر خانه خود را نوسازی شده است قرار داده و در مکث در اینجا چه باید بکنید

بازسازی و هیجان انگیز هستند—بلکه پر تنش و مملو از تاخیر به خصوص در حال حاضر. با بسیاری از شرکت ها تلقی غیر ضروری و پیمانکاران طبعا انتخاب به کار در طول COVID-19 گیر بسیاری از مالکان روبرو هستند متوقف و ناتمام خانه بازسازی. این بدان معناست که برخی از فضاهای مناسب در خانه خود را می تواند فقط نیم ساعت انجام می شود با گرد و غبار و باقی مانده فقط منتظر دریافت بیش از بقیه از خانه خود را و یا پروژه های ناتمام beckoning برای کسی که برای تکمیل کار. ناقص و متوقف نوسازی شغل هستند به احتمال زیاد با اضافه کردن یکی دیگر از لایه خود را به قرنطینه استرس—اما آنها لازم نیست که. به دنبال این راهنمایی به درستی (و آرامش) در برخورد با زندگی در نیم-دولت انجام می شود.

پاک سازماندهی و جدا کردن فضا

قبل از انجام هر چیز دیگری مطمئن شوید که نوسازی فضای تمیز و سازمان یافته است. در حالت ایده آل خود را به پیمانکاران خواهد شد مراقبت از که قبل از ترک خانه خود را. اما اگر آنها نمی, شما باید برای رسیدگی به برخی از آن خودتان است. مایکل کلارک پیمانکار و موسس صفحه اصلی بهبود برنامه کشیده نشان می دهد پوشیدن دنده محافظ برای رفتن و مهر و موم کردن دریچه های هوا و ductwork سازماندهی ابزار و مواد بسته بندی سیم شل با نوار برق و امن آنها را به دیوار مطمئن شوید که تمام شکستنی مواد محافظت شده و سپس مهر و موم کردن کل منطقه با ضخامت ورق پلاستیکی برای جدا کردن آن از بقیه از خانه.

کنترل گرد و غبار و آوار

آب بندی کردن نوسازی فضا کمک خواهد کرد که نگه داشتن گرد و غبار و بقایای موجود اما اگر این پروژه نقطه در وسط خانه خود را و شما را مجبور به راه رفتن را از طریق آن هر روز ؟ پاک کردن یک مسیر از طریق فضای نوار پایین کاغذ ضخیم به عنوان موقت مسیر و سازمان دیده بان خود را ،

“قرار دادن یک جعبه سیاه در سمت راست وجود دارد,” کلارک گفت. “هر کس به قرار دادن آن بر روی پا یا کفش زمانی که آنها راه رفتن به فضا و سپس آنها را زمانی که آنها راه رفتن. این می تواند یک چالش است اما این یک گزینه خوب است.”

همچنین مطمئن شوید که به طور منظم رفت و برگشت و یا خلاء هر گونه ظروف سرباز یا مسافر است که ممکن است پیدا کرده اند راه خود را به فضای زندگی است. فقط مطمئن شوید که به استفاده از یک shopvac کلارک می گوید به دلیل مواد ساخت و ساز می تواند آسیب به طور منظم جاروبرقی.

با کار ساخت و ساز را متوقف, آن را در زمان مناسب به ارزیابی مجدد پروژه خود را.

“شما واقعا قابل تامل و نگاه خود را در فضایی دیگر به این دلیل که شما نمی عجله گفت: Amalia Graziani یک توسعه دهنده املاک و مستغلات و طراح با نور اموال ، “من قادر به تشخیص بهبود و یا اندکی خطا است که من نمی خواهد به رسمیت شناخته اند قبل از. من فقط در حال حرکت است full steam ahead و شاید می توانست آن را هنگامی که آن را راه خیلی دیر به آن را تعمیر. در حال حاضر شما واقعا می تواند صرف زمان خود را در فضای خالی و دیدن اگر وجود دارد راه های بهتر برای بهینه سازی آن. شما می توانید اضافی گنجه در اینجا شما می توانید حرکت یک درب وجود دارد ؟ اگر شما این را به عنوان یک فرصت برای اطمینان بیشتر تصمیم گیری استراتژیک این کمی وقت اضافی ممکن است شما را منجر به شادتر بودن با محصول به پایان رسید.”

اگر شما در حال تبادل نظر هواخواه توان آن را دشوار است به دنبال در یک پروژه ناتمام است که شما می دانید شما می توانید در کار و سپس هر چیزی را انجام دهید. اما این مهم در حال حاضر است که شما را ترک نوسازی که در سایت به تنهایی.

“من به شدت توصیه صاحب خانه نمی سعی کنید به پایان هر کار خود” کلارک گفت. “پیمانکاران در حال حاضر آغاز شده و کنار هم قرار دادن روش خود را برای چگونه آنها می خواهند برای تکمیل پروژه. می توان آن را دشوار است برای صاحب خانه به پرش به وسط برنامه.”

به علاوه پیمانکاران اغلب خرید مواد از طریق عمده فروشان. و اگر شما سعی می کنید برای دریافت مواد مشابه از طریق یک فروشگاه سخت افزار آن را به احتمال زیاد در رنگ یا اندازه متفاوت خواهد بود از آنچه شما در حال حاضر—و شما می توانید تا پایان ساخت کار بیشتر برای خدمه زمانی که آنها در سایت.

وجود دارد یک استثنا. اگر پروژه شما می خواهید در کار نبوده است, آغاز نشده است و نیازی به تخصص و دانش Graziani می گوید بروید و شروع کنید اگر شما نیاز به مطلقا به انجام کاری.

“DIY کاملا نمی تواند به جای پیمانکار تخصص, همیشه,” او گفت:. “هیچ کاری انجام نمی سازه یا برق. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما می توانید خود را.”

بنابراین اگر شما می خواهید برای روکاری تازه کردن کابینت اضافه کردن قالب یا قاب روکاری تازه کردن یک سطح شروع محوطه سازی, کاشی کف حمام یا چیز دیگری در امتداد آن خطوط یک شات بدهید.

“این کمک می کند با اضطراب است که همراه با انتظار را در سایت ساخت و ساز و همچنین کمک می کند تا همه چیز به حرکت در امتداد بنابراین دوم این ممنوعیت برداشته شده است شما قادر به آمار زمین در حال اجرا” Graziani گفت.

بله این مشکل در حال حاضر — به ویژه هنگامی که شما ببینید یک پروژه ناتمام هر روز در تمام طول روز. اما آیا بهترین خود را برای استراحت; خواهید بود آن را برای شما بهتر است (و) در دراز مدت است.

“این بسیار مهم است به ماندن آرام” Graziani گفت. “شما مجموعه ای از تن برای همه چیز در حال انجام است و آن trickles را به مردم خواهد شد که در حال بازگشت به محل کار خود را.”

شما نمی خواهید هر کسی که مشغول به کار در خانه خود را به مورد تاکید و کار خود را قبل از آنها حتی بازگشت به خانه خود را. بنابراین نوع صبور باشید و استراحت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im