اگر شما نمی توانید پرداخت همه قبوض خود را در اینجا آنهایی که برای قرار دادن در برگزاری اولین

در قبل از زمان, شما احتمالا ساخته شده است بودجه ماهانه خود را بر اساس یک اصل ساده است: پول بیشتر باید در از بیرون رفتن. اما coronavirus ایجاد کرده است یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی دو whammy طلوع در کل بسیاری از عدم اطمینان اقتصادی. بر خلاف رکود از گذشته وجود ندارد و نقشه راه برای این یکی: هیچ حباب پشت سر هم و نه وجود دارد یک فاجعه طبیعی thrusting همه چیز را به یک رکود و نه صنایع تعطیل شد به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

پس از چند ماه در, شما ممکن است نزدیک شدن به “خالی” خود را در صندوق پس انداز اضطراری و نیاز را مجددا بودجه خود را. در وضعیت ایده آل شما می خواهم که قادر به نگه دارید تا با صورتحساب خود را. اما ما به دور از ایده آل در زمان حال. اقتصادی اضطراب و استرس بیش از پول واقعی است.

به عنوان یک قاعده کلی اولویت اول خود را باید برای پرداخت خود را امن تعهدات خود را مانند وام مسکن یا وام خودرو توضیح می دهد که آدم Selita مدیر عامل شرکت از شرکت تسکین بدهی. بسیاری از طلبکاران در حال ارائه کمک در طول این زمان او می گوید: بنابراین مهم است که شما می توانید با برقراری ارتباط با هر یک از وام دهندگان خود را و یا ارائه دهندگان قبل از اینکه شما سقوط در پرداخت.

ما خواسته کارشناسان مالی برای راهنمایی به شما کمک کند تعیین کند که صورتحساب شما می توانید بر روی مکث و یا مذاکره با قدرت و دقیقا چگونه به انجام این کار بدون صدمه زدن به اعتبار خود را و یا ایجاد یک مالی ترشی برای خودتان در آینده است.

در حالی که شما ممکن است قادر به تعلیق بیمه خود را پرداخت و در مجموع بسیاری از شرکت های بیمه خودرو ارائه داده اند بازپرداخت جزئی به مشتریان در میان coronavirus همه گیر اشاره کیمبرلی پالمر امور مالی شخصی متخصص در NerdWallet. (خود من بیمه اتومبیل شرکت شده است به طور خودکار اعمال 20 درصد حق بیمه اعتباری به صورتحساب ماهانه). اما اگر شرکت بیمه خود را ندارد صادر بازپرداخت جزئی و یا اعتبار پالمر نشان می دهد تماس با خدمات به مشتریان و درخواست برای یک, به خصوص اگر شما دیگر رفت و آمد چرا که شما در حال کار از خانه و یا به سادگی رانندگی بسیار کمتر است. در علاوه بر این به درخواست به صورت عطف به ماسبق, تخفیف, Selita توصیه, درخواست برای کاهش نرخ برای شش ماه به جلو رفتن.

فدرال وام دانشجویی وام گیرندگان در حال حاضر قرار داده شده در اداری تحمل طریق سپتامبر. 30, 2020, که اجازه می دهد تا آنها را به توقف ساخت و پرداخت وام به صورت ماهیانه باید آنها را انتخاب کنید و به طور موقت مجموعه نرخ بهره در 0 درصد است. در حالی که Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (یا مراقبت در عمل) که تعلیق فدرال برگزار وام نیست درخواست برای وام های خصوصی بسیاری از شرکت ها هنوز هم ارائه تسکین پالمر می گوید. هنگامی که شما تماس با خدمات به مشتریان و پرس و جو در مورد تحمل و حتما به سوال در مورد چگونه بهره خواهد تعلق پالمر می گوید. خدمات خصوصی شده اند مجاز به اعطای 90 روز تحمل را به وام گیرندگان که در مواجهه با مشکلات مالی با توجه به COVID-19 با توجه به مصرف کننده حمایت مالی اداره و بهره گیری از این نمی خواهد تاثیر منفی خود را اعتبار است.

اکثر کارت های اعتباری صادر کنندگان را با بدهی برنامه های امداد برای کمک به میان coronavirus می گوید: Sean مسیه یک کارت اعتباری خودی. “صادر کنندگان به طور معمول توصیه استفاده از آنلاین و یا از طریق برنامه های تلفن همراه از تلفن پشتیبانی خطوط بسیار شلوغ تر از نرمال” مسیه می گوید. در دسترس امداد است که معمولا در یک مورد به مورد و بر اساس, اما ممکن است شامل پرداخت deferrals کاهش نرخ بهره چشم پوشی از هزینه های اواخر و بیشتر. برخی از صادر کنندگان را حتی به طور موقت متوقف گزارش از اطلاعات منفی به مصرف کننده تسهیلات اعتباری دفاتر مسیه می گوید. کارت اعتباری خودی ایجاد کرده دور تا بدهی برنامه های امداد رسانی. شما همچنین می توانید تماس خود را servicer و سوال در مورد مشکلات برنامه.

مراقبت قانون حفاظت در محل برای صاحب خانه با وام مسکن که دولت فدرال حمایت و یا تامین می شود. اگر شما در حال تجربه مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شما می توانید درخواست تحمل تا 180 روز و پس از آن به طور بالقوه گسترش آن را برای یکی دیگر از 180 روز. تحمل یک فرایند است که در آن وام مسکن خود را servicer یا وام دهنده اجازه می دهد تا شما را به مکث و یا کاهش پرداخت وام مسکن خود را در حالی که شما دست آوردن مجدد مالی را رعایت کرد. با توجه به مصرف کننده حمایت مالی اداره وجود خواهد داشت هزینه های اضافی مجازات و یا علاقه اضافه شده به حساب خود را. خود را برترین گزینه های هر چند متفاوت خواهد بود بر اساس وام خود را در زمان. در پایان دوره تحمل می پرداخت تمام پرداخت های از دست رفته در یک یکجا گسترش آن را بیش از یک دوره از ماه و یا اضافه کردن پرداخت های اضافی در پایان از وام مسکن خود را. فیلیپ Georgiades رئیس برای FedHomeLoan.org می گوید: ورود به یکی از این تحمل برنامه نمی خواهد تحت تاثیر قرار نمره اعتباری خود را. به فایل برای تحمل یک دولت حمایت وام تماس با وام دهنده خود را به یک درخواست. نه مقدار کاغذ بازی درگیر است Georgiades می گوید. خصوصی وام مسکن کنندگان نیز ممکن است تحمل برنامه های در محل و بسیاری از کشورها وام مسکن تسکین گزینه های بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de