آژانس بین المللی انرژی می گوید coronavirus بحران در حرکت بزرگترین افت جهانی سرمایه گذاری انرژی در تاریخ

یک نمایش هوایی نشان می دهد pumpjacks در جنوب Belridge میدان نفتی در آوریل 24 سال 2020 نزدیک McKittrick کالیفرنیا.

دیوید McNew | گتی ایماژ

آژانس بین المللی انرژی معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس هموار کرده است راه را برای بزرگترین کاهش جهانی سرمایه گذاری انرژی در تاریخ با هزینه تنظیم به شاقول در هر بخش عمده این سال است.

در این گروه سالانه انرژی در جهان سرمایه گذاری گزارش منتشر شده در چهارشنبه, آژانس بین المللی انرژی گفت که بی نظیر کاهش انرژی در سراسر جهان سرمایه گذاری شده بود “متناوب در هر دو مقیاس و تردستی.”

آن هشدار داد تاثیر اقتصادی بحران سلامت می تواند “جدی” مفاهیم امنیت انرژی و انرژی های پاک انتقال.

“تاریخی شیرجه رفتن در جهانی سرمایه گذاری انرژی عمیقا نگران کننده برای بسیاری از دلایل” Fatih Birol, مدیر اجرایی, در آژانس بین المللی انرژی در بیانیه ای گفت:.

“این به معنی از دست شغل و فرصت های اقتصادی امروز و همچنین از دست داد عرضه انرژی است که ما را به خوبی ممکن است نیاز به فردا پس از بهبود اقتصاد” او ادامه داد. “کاهش در هزینه های کلید تمیز کردن فن آوری های انرژی نیز خطرات تضعیف بسیار مورد نیاز انتقال به بیشتر انعطاف پذیر و سازگار با محیط زیست سیستم های انرژی.”

جهانی هزینه های برق مجموعه به پیشی نفت

تا به امروز بیش از 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان قرارداد بسته اند coronavirus با بیش از 346,700 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این بیماری همه گیر به معنای کشور باید به طور موثر به حال تعطیل با رهبران جهان تحمیل اقدامات سخت گیرانه در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

این محدودیت های دقیق که آورده اند جهان سفر نزدیک به یک وقفه در حال انتظار برای نتیجه در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 ،

در شروع سال 2020 آژانس بین المللی انرژی گفت: انرژی جهانی سرمایه گذاری در سرعت رشد حدود 2 درصد بازتاب بزرگترین افزایش سالانه در هزینه در شش سال.

اما پس از Covid-19 بحران به ارمغان آورد swathes بزرگی از اقتصاد جهانی را به توقف در یک ماده از ماه آژانس بین المللی انرژی گفت: این شرکت انتظار دارد که سرمایه گذاری جهانی به جست و خیز کردن 20 درصد نسبت به سال گذشته است.

مطمئن شوید که یک سقوط حدود 400 میلیارد دلار در سال در سال.

قونیه, ترکیه – سپتامبر 13: ردیف پانل های خورشیدی دیده می شود در یک Tekno ری مزرعه خورشیدی در 13 سپتامبر سال 2018 در قونیه ترکیه است. توسط 2023 ترکیه قصد دارد به تولید سی درصد از آن برق از منابع تجدید پذیر در یک هدف برای کاهش وابستگی به واردات انرژی از ایران و روسیه و عراق است. با توجه به موقعیت جغرافیایی ترکیه دومین خورشیدی انرژی پتانسیل در اروپا به طور متوسط 7.2 آفتاب ساعت در هر روز. (عکس از کریس مک گراث/گتی ایماژ)

کریس مک گراث | گتی ایماژ

در ضمن پاریس مستقر در آژانس انرژی گفت: ترکیبی از کاهش تقاضا, کاهش قیمت انرژی و افزایش موارد عدم پرداخت صورتحساب به این معنی است که انرژی درآمد رفتن به دولت و صنعت به سقوط “بیش از” $1 تریلیون دلار در سال 2020 است.

نفت حساب برای بسیاری از این کاهش در گروه ادامه داد و اضافه کرد که برای نخستین بار جهانی, هزینه های نفت تعیین شد سقوط به زیر این مقدار صرف شده در برق است.

“شبکه برق بوده و زیر بنای حیاتی از واکنش های اضطراری برای بحران بهداشت و درمان — و از فعالیت های اقتصادی و اجتماعی شده اند که قادر به ادامه تحت مستند” آژانس بین المللی انرژی را Birol گفت.

“این شبکه ها باید انعطاف پذیر و هوشمند به بخش در برابر شوک آینده بلکه به جای افزایش سهام از باد و انرژی خورشیدی. امروز روند سرمایه گذاری در حال پاک کردن علائم هشدار دهنده برای آینده برق, امنیت,” او اضافه شده است.

‘کاهش تولید گازهای گلخانه ای اما برای همه به دلایل نادرست’

کلی سهم جهانی انرژی صرف می رود که به اصطلاح فن آوری های انرژی پاک مانند انرژی های تجدید پذیر و بهره وری هسته ای و کربن ضبط استفاده و ذخیره سازی شده است “گیر” در حدود یک سوم در سال های اخیر آژانس بین المللی انرژی گفت.

در سال 2020 آن را به پرش به سمت 40 درصد آنها ادامه داد: قبل از سرعت بی باک به امید آب و هوا فعالان امید این می تواند منعکس کننده دائمی تغییر دهید.

مردم با پوشیدن ماسک های صورت راه رفتن روی Bir-Hakeim پل در نزدیکی برج ایفل در پاریس در مارس 27, 2020, در 11th بعد از یک مستند در فرانسه با هدف مهار گسترش COVID-19 (رمان coronavirus).

جوئل SAGET | خبرگزاری گتی ایماژ

“در مطلق آن باقی مانده است بسیار پایین تر از سطح است که می تواند مورد نیاز برای سرعت بخشیدن به انتقال انرژی” این گروه گفت.

“این بحران به ارمغان آورده است کاهش تولید گازهای گلخانه ای اما برای همه به دلایل نادرست. اگر ما برای رسیدن به یک پایدار کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای پس از آن ما نیاز به دیدن یک افزایش سریع انرژی پاک سرمایه گذاری” آژانس بین المللی انرژی را Birol گفت.

“پاسخ سیاستگذاران و که تا چه حد انرژی و پایداری نگرانی های خود را یکپارچه بازیابی استراتژی — حیاتی خواهد بود.”

Birol گفت: آژانس بین المللی انرژی برنامه ریزی شده ارائه روشن, توصیه هایی برای دولت چگونه می تواند به سرعت ایجاد شغل و تحریک فعالیت های اقتصادی توسط ساختمان پاک تر و انعطاف پذیر سیستم های انرژی در گزارش آتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>