من مادرم زیرزمین ناخواسته به Boho شیک دکور با $0 (بله صفر!)

در اوایل این سال ما تا به حال یک ایده: بیایید ارسال رمز و راز موارد به برخی از مورد علاقه ما DIYers آنها یک دلار محدودیتی برای منابع خود و دیدن آنچه که آنها می آیند تا با. نتایج به طور جدی موثر—اعم از گران ساعت تبدیل به ناز انتشار ایستگاه به یک اه قهوه ای حصیر یا فرش جلو تبدیل به یک رنگین کمان لذت. تمام شد و مستند سازان در تصویری بنابراین هر کس می تواند این روند در عمل است.

مامان تماشا, هر هفته و هر ازنو. و سپس او تا به حال حتی یک وایلدر ایده: اگر او فرستاده من یک مورد تعجب به ازنو? او می خواهم به آن ضربه بزنید به زیرزمین سازی—که در آن او تا به حال پیر اقلام دکور در حال انتظار برای اهدا یا پرتاب—به من چیزی ارسال بنابراین تنها پول صرف شده خواهد بود در حمل و نقل.

این ایده نمی توانست بهتر بود زمان. در حال حاضر که ما همه چسبیده به خانه در طول قرنطینه من می دانستم که من نمی خواهد بود قادر به دیدن مادر برای روز مادر. این احساس مانند یک پروژه است که می تواند ما را به جشن می گیرند حتی اگر ما فرسنگ ها از هم جدا.

جعبه مادر من ارسال می شود بسته بندی شده بود کاملا کامل است. من کنجکاو بود اما من آن را ترک در راهرو برای چند روز به عنوان یک احتیاط ایمنی. هنگامی که من آن را باز کرد در اینجا چیزی است که من پیدا کردم: بامبو تنبل سوزان یک پلاستیک سیاه و سفید و یک دسته از faux شاداب. (و برخی از ضد عفونی کننده دست. با تشکر از مامان!) من می خواهم نیاز به استفاده از یکی از این موارد در ازنو.

اجتماعی فاصله زمان من در تلاش برای به حداقل رساندن سفرهای فروشگاه و به عنوان بسیاری از تحویل به عنوان من می توانم. بنابراین درست مانند مادر من, من می خواستم به “فروشگاه” خانه من. من امیدوار است که من ذخیره کردن رنگ نوار و قلم نشانگر روبان و بیشتر خواهد عملکرد برخی از ایده های.

متاسفانه من تا آنجا که من فکر کردم من. بامبو دشوار است به رنگ و لکه, پس از آن واقعا در رنگ خوب, به طوری که از سوال بود. و من بنفش رنگ بود که به قطع آن را بر روی سطح صاف از نور و یا faux شاداب. خوشبختانه آنچه که من آیا پیدا کردن یک فلز تاج گل من قبلا برداشت در فروشگاه دلار—یکی از همان من استفاده می شود به این جدول محور—و برخی از پنبه ریسمان من از Home Depot. من نیز تا به حال برخی از لوازم اساسی مانند سیم قیچی و چسب.

همه به نظر می رسید مانند دستور کامل به نوبه خود مجموعه ای از faux succulents به boho سبک دکور با استفاده از برخی از پایه توری ضخیم و ریشه دار گره و یک مقدار زیادی از صبر و شکیبایی است. شما می توانید ببینید که چه من ساخته شده (و چه مادر من از آن فکر می کند!) در ویدیو بالا. چسبیده به آنچه که ما در حال حاضر به کمک هر دوی ما شیر را به ما خلاقیت—و از آن ساخته شده من احساس خوبی به ایجاد چیزی تازه و جدید از چیزی است که من تا به حال چندی پیش بدست خسته است. ما ممکن است گیر در خانه های مربوطه ما این روز مادر, اما این است که فعالیت ما قادر به انجام با هم همه یکسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im