من حمله شربت خانه من به 4 لکه های چوب و تعجب آور مورد علاقه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که وجود دارد به ظاهر یک میلیون رنگ و لکه ها در بازار, از آن آسان است برای فراموش کردن است که وجود دارد مقدار زیادی از مشترک در وسایل خانه داری و شما می توانید با استفاده از خود را به سر چوب پروژه عمیق تر و قهوه ای رنگ یا پررنگ رنگ روشن—به احتمال زیاد بدون نیاز به ترک خانه خود را فراهم می کند که یک مزیت جدی در اجتماعی فاصله بار. اما طبیعی لکه ها نیست فقط برای قرنطینه: آیا شما امیدوار به جلوگیری از VOCs آمده است که با بسیاری از فروشگاه خریداری لکه ها استفاده از لوازم شما در حال حاضر و یا فقط صرفه جویی در پول کمی چوب طبیعی لکه ها ممکن است راه رفتن است.

همه طبیعی لکه ها برابر خلق شده اند و من مشورت بسیاری از تبادل نظر و نجاری وبلاگ ها قبل از انتخاب منابع من. به نام صرفه جویی—و محدود کردن زمان من از خانه من—من با استفاده از منابع من در حال حاضر از جمله قهوه چای سیاه و زردچوبه. من فکر کردم در مورد استفاده از شراب قرمز, اما من می خواهم به صداقت, من خیلی ترجیح می دهم من شراب در دهان من از روی مبلمان. در عوض من تا پایان خرید چغندر. آنها در حال حاضر در شربت خانه من چون من از آنها بدم میاید اما در 95 سنت در هر می تواند آنها نیست یک سرمایه گذاری بد—و به مراتب بهتر از هدر رفتن من شراب.

یک لکه من این تست زمان: محاکمه و درست پشم فولاد و سرکه لکه روش. که چون من می خواستم به حد من لکه ها به تنها اقلام خوراکی—که پشم فولاد است—و به استفاده از فقط آنچه که من می تواند پیدا کردن در شربت خانه من (دوباره با استثنا از چغندر. لطفا کسی به من یاد مثل چغندر).

وجود دارد تعدادی از روش های مختلف آنلاین وقتی که می آید به ساخت طبیعی لکه ها و—همانطور که با هر گونه تلاش هنری—وجود دارد هیچ راه راست. من تصمیم گرفتم در ابتدا که من نمی خواهم به جوش و یا طبخ هر چیزی; در عوض, من اجازه دهید چیز های شیب دار در درجه حرارت اتاق. داشتن برخی از تجربه با دم سرد قهوه و دانستن چه مدت steeping می تواند من می خواستم اجازه می دهد تا 24 ساعت برای عبور بین من لکه ها و استفاده از آنها را به من چوب; آن را به پایان رسید تا بودن حدود 36 ساعت به طوری که من می تواند لکه خارج در آفتاب. در اینجا چگونه آن رفت.

لوازم و ابزار من استفاده می شود برای من طبیعی لکه:

توجه داشته باشید در فرایند رنگ آمیزی:

از آنجایی که من تست رنگ این لکه ها من با استفاده از یک توس پروژه های پانل به راحتی ببینید که چگونه رنگ ها با یکدیگر مقایسه کنید. اما این مهم است به یاد داشته باشید که هر نوع چوب مختلف طبیعی تن. چوب استفاده کردم کاملا نور در رنگ است که به راحتی نشان داد که رنگ; با استفاده از یک چوب که به طور طبیعی تیره تر مانند بلوط عملکرد رنگ های مختلف نتایج.

اگر شما در حال برنامه ریزی به رنگ خود چوب و مبلمان و قفسه بندی و یا لوازم جانبی دیگر بهترین کار این است برای پیدا کردن یک نقطه نا معلوم در قطعه خود را برای تست کردن هر گونه لکه و برای اولین بار (مانند زیرین از یک صندلی یا میز). که راه شما می دانید اگر شما مانند رنگ قبل از اقدام. در حالی که شما می توانید دوباره رنگ آمیزی چوب—یا با استفاده از رنگ آمیزی جدید بیش از یکی از قدیمی و یا با سنباده چوب و بیش از شروع—زمان گیر است و ممکن است به شما نتایج شما دنبال آن هستید.

چگونه من مخلوط طبیعی لکه:

من می دانستم که من می خواستم به لکه دید تا زمانی که ممکن است پس از من به هر یک از مواد خود را در کاسه با درب. برای هر یک لکه که من مخلوط اضافه کردم و حدود یک چهارم فنجان از این مواد به آب, بنابراین من می خواهم که تقریبا حتی مقایسه نقطه.

چای سیاه برای اولین بار. به روند کمتر کثیف, من تصمیم به ترک چای در آن teabags برای خیساندن. چون من نمی گیری چای به طور مستقیم من تا به حال به حدس می زنم که چگونه بسیاری از چای کیسه ای می برابر با تقریبا یک چهارم فنجان زمین برگ های چای; من به پایان رسید تا با اضافه کردن 25 کیسه های چای. به عنوان شما را ببینید بعد این ساخته شده کمی تفاوت در اثر لکه. هنگامی که کیسه را در جای من پر شده کاسه با آب گرم از شیر قرار می گیرد و یک درب در بالا.

برای قهوه استفاده کردم حدود یک چهارم فنجان قهوه فوری و تقریبا یک چهارم فنجان آب. قوام پس از مخلوط کمی مانند شربت کاملا غلیظ شود. من اضافه شده یک درب برای این کار بیش از حد.

برای من لکه زردچوبه استفاده کردم حدود یک چهارم فنجان زردچوبه زمین به علاوه حدود یک چهارم فنجان آب در اینجا. بر خلاف قهوه, زردچوبه, زمینه را حل نیست; در عوض, مخلوط کمی مانند یک سندی گل. نه اشتها آور! من تحت پوشش این با یک درب برای ذخیره سازی.

برای من چغندر لکه, من تصمیم به نگه داشتن چیزهای ساده است: من باز می توانید از قطعه قطعه چغندر ریخته و مایع از آن می توانید به یک کاسه شیشه ای درست قبل از من شروع به رنگ آمیزی.

دوباره من در نظر گرفته شده برای ترک این 24 ساعت به توسعه, اما آن را به پایان رسید تا بودن و نزدیک به 36 (با تشکر از شما می دانم که نیاز به انجام کارهای دیگر برای کار). پس از آن من کشیده پروژه من پنل خارج برای دیدن آنچه که آنها می خواهم نگاه مانند اعمال شده بر روی چوب نور. برای هر لکه و من غوطه ور در یک پارچه تمیز و در کاسه و به چوب دو پوشش رنگ.

من بود… نا امید با رنگ این یکی. من چای کیسه ای را ارائه نمی دهد عمق رنگ من تجسم اما من فکر وجود دارد شانس این را نگاه تیره تر در هیئت مدیره.

نه آنقدر. چای سیاه و سفید رفت و در آرامی اما در یک به سختی وجود دارد و رنگ و حتی پس از چند کت. یک چیز خوب: بوی, بود ظریف و حتی اگر شما می تواند تشخیص آن لذت بخش بود.

به رنگ قهوه بر خلاف چای سیاه بود فوق العاده متمرکز شده است. پس از دو روز از نشستن آن بود و حتی ضخیم تر و کمی لجن-y است. که به نظر می رسید امیدوار کننده برای رنگ آمیزی چوب.

این قهوه رنگ گرم قهوه ای—یادآور گردو تن است که محبوب هستند در اواسط قرن-سبک مبلمان. وجود دارد کمی باقی مانده در سمت چپ بیش از به احتمال زیاد با توجه به این واقعیت است که من با استفاده از قهوه فوری به جای یک قطره یا مطبوعات فرانسه batch—اما من نمیفهمد من می خواهم پاک است که تا هنگامی که آن را خشک. بوی بود جای تعجب نیست که به عنوان قوی به عنوان من می رود—وقتی که من برگزار بینی من وجود دارد من می توانم اندکی بوی قهوه اما من تا به حال برای دریافت کاملا نزدیک است.

جای تعجب نیست که پودر زردچوبه را به همراه داشت بسیار قوی رنگ بر روی پارچه. مخلوط کمی ریگ دار از پودر است نه محلول در آب, اما, با, قهوه, من نمیفهمد من می تواند تمیز که تا بعد.

اگر شما تا کنون ساخته شده و ظروف با زردچوبه است می باید به عنوان جای شگفتی نیست که این لکه رفت و در روز روشن و جسورانه است. (من در حسرت پوشیدن دستکش برای این یکی به این دلیل که با رنگ زرد رنگ آمیزی ناخن های من برای چند روز پس از آن.) وجود دارد کمی از شن چپ بیش از, اما لکه کلی رفت و کاملا به طور مساوی. اما حساس بینی توجه داشته باشید: این مخلوط کاملا تند.

این رنگ به نظر می رسد دقیقا مانند شما می خواهم انتظار از نگاه یک شیشه زردچوبه: bold رو به آفتاب, زرد است که احساس در خانه در میان التقاطی دکور.

مستقیما از می این مسائل بود b-r-i-g-h-t.

یکی دیگر از رنگ های زیبا نتیجه نهایی یکی دیگر از قوی بو. این گیاهی عطر از این نبود به خصوص تهاجمی نداشت اما بوی کمی مانند خاک. تعجب آور با توجه به منبع. من می خواهم انتظار می رود چغندر به عمیق تر به رنگ بنفش, اما این یکی شاد صورتی داغ.

هنگامی که من انجام شد رنگ من تکیه هیئت مدیره تا در آفتاب بگذارید لکه خشک و دیدن اگر وجود دارد هر گونه محو شدن. همانطور که می بینید من ایجاد چند میگذرد و در طول فرایند است که رنگ آمیزی چوب ناخواسته—یک یادآوری خوب برای محافظت از فضای کاری خود را اگر شما با استفاده از هر یک از این لکه های چوب, زیرا آنها قطعا ترک رنگ پشت اگر هایش و یا ریخته.

در اینجا چگونه چهار لکه ها نگاه روز بعد. قهوه فقط به عنوان تاریک به عنوان آن بود زمانی که برای اولین بار اعمال می شود و چای نگاه کرد کمی تیره تر است. هر دو از این طبیعی تر رنگ های سنتی برای لکه های چوب. زردچوبه و چغندر نیز فقط به عنوان غنی از رنگ به عنوان آنها در روز قبل بوده است; هر دو خوب هستند میدارد برای, رنگارنگ, دکور التقاطی.

زردچوبه و چغندر لکه ها هنوز هم تا به حال یک بیت از بوی قهوه و چای بودند بیشتر محسوس است. و هر طولانی بوی بود خو با پوشش پروژه خود را با آب روشن-بر اساس فرمیک مثل این یکی و حتی اگر شما نمی ذهن بوی من شما را یکی دیگر از دلایل بالا کت. (افشای کامل: من نمی مانتو معدن با کت بالا پس این فقط یک پروژه و من می خواستم برای جلوگیری از سفر به فروشگاه و یا نیازی تحویل).

در حالی که تجاری لکه ها ممکن است نیاز به یک کت بالا به اقامت در محل این لکه ها قطعا انجام دهید. هنگامی که آنها می خواهم خشک برای یک روز من با استفاده از یک حوله کاغذی مرطوب به ارزیابی خود را قدرت ماندن بدون هر نوع سیلر.

همانطور که می بینید تمام این چهار لکه برداشته شد توسط حوله کاغذی مرطوب, با, قهوه, بودن بدترین چهار. اگر شما با استفاده از این لکه ها و نمی بالای آنها را با یک پوشش روشن, شما احتمالا می تواند نتایج مشابه انتظار اگر شما به آنها را پاک کردن پاک کردن در هر نقطه. غذای آماده: قطعا درخواست یک سیلر به هر یک از این مواد غذایی مبتنی بر لکه ها.

قهوه: ارزان و آسان برای ترکیب و اعمال می شود. این یکی را خوب است برای دکور که خم سنتی تر از آن غنی است قهوه ای که قابل مقایسه با نگاه به یک تیره گردو لکه.

چای: ارزان و آسان برای ایجاد و اعمال می شود—اما با کم رنگ نتیجه نهایی. این یکی بهتر خواهد بود برای تغییر نامحسوس در چوب تن اما متنوع ترین دسته است.

زردچوبه: ارزان اما سخت تر به مخلوط صاف و بدون لکه و آن را ترک برخی از ثبات قدم در پشت است که نیاز به تمیز کردن با یک دستمال خشک. نیز وجود دارد یک بو ، که پژمرده با زمان و خواهد بود برای اطلاع در زیر یک پوشش بالا. رنگ بازده بزرگ می کند و این یکی گزینه خوبی برای افرادی که به دنبال یک روشن بیانیه-ساخت رنگ خود چوب دکور.

چغندر: ارزان و—اگر شما با استفاده از روش من فقط با استفاده از آب—ساده ترین از چهار به درخواست (بدون دبستان!). این تا به حال روشن حتی رنگ صورتی هم که متناسب با رنگارنگ دکور التقاطی.

تمام چهار لکه موفقیت برای رنگ خود را از نتیجه نهایی و در دسترس است. اما در حالی که رنگ به عنوان غنی به عنوان من می خواهم در ابتدا امیدوار چای سیاه و سفید رنگ آمیزی به پایان رسید تا بودن مورد علاقه من از چهار. آن بود که ظریف و را در (بسیار ارزان) چوب من رنگ آمیزی. برخی از DIYers توصیه می شود استفاده از چای به مبلمان قبل از رنگ آمیزی با فروشگاه-خرید رنگ به این دلیل—بنابراین حتی اگر شما به فروش می رسد منحصرا با استفاده از مواد غذایی طبیعی مبتنی بر لکه ها, لکه چای علاوه بر ارزش به خود را بعدی چوب رنگ آمیزی پروژه.

یک فکر نهایی: آن را احتمالا به آزمایش با ترکیبات فوق لکه ها. در حالی که آب چغندر تولید شده روشن و صورتی خود را در آن در ترکیب با قهوه یا چای آن را ممکن است نزدیک به یک تن گیلاس; زردچوبه و قهوه ممکن است نگاه کمی بیشتر شبیه به بلوط. اگر شما باید برخی از ضایعات چوب و پایه لوازم آشپزخانه سعی کنید به انجام خود را آزمایش—و اگر شما به ما نشان می دهد که چگونه آن را به نظر می رسد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو