من نقل مکان کرد و در با دوست پسر من در طول یک جهانی همه گیر میشه… خوب ؟

در طی رابطه ما, دوست پسر من و من در مورد احتمال از حرکت در کنار هم. و از آنجا که ما هر دو عملی افرادی که هر یک از خود ما نقطه کوچک در کشویی مقیاس اضطراب بسیار از آن صحبت شده محور در چه مسائلی ممکن است بوجود می آیند از آن است. من دوست دارم چیزهای بیشتر چیزهایی که باعث می شود من احساس می کنم آماده و قادر; او دوست نداشتن درهم و برهمی و داشتن چیزهای زیادی در اطراف باعث می شود او احساس او را در حال خرد. من در حال بارگذاری-آگاهانه از میکروب ها; او به طور کلی کمال “اگر آن را به نظر می رسد آن است که پاک” ذهنیت است. ما هر دو آماده به برخی از امتیازات هنگامی که آن زمان به حرکت به مرحله بعدی از رابطه ما با هم. ما درک نمی کنند که چقدر مربوط به این دو موضوع خواهد بود.

اجازه بدهید تا: چند سال پیش در ماه مارس از سال 2020 ما هر دو زندگی جداگانه در نیویورک از شهر نیویورک است. رفت و آمد شد قاتل اما روند حرکت و استرس زا است و بنابراین ما قرار دادن آن است. به علاوه من دوست game, آپارتمان من و هم اتاقی من—من هر دو در Craigslist که احساس می کند مانند برنده شدن در قرعه کشی. من حاضر به قربانی کردن من بخت خوب.

بعد که ماه اگر چه همه چیز تغییر کرده است. پس از coronavirus ضربه نیویورک—مانند بسیاری از کشور—را به قرنطینه رفت. ما تصمیم گرفتیم به سرعت است که با این حال زمانی که ما نیاز به ما می سرپا ایستادن کردن با هم. در حال حرکت است که ظاهرا یکی از پر استرس ترین چیز در زندگی و حتی اگر آن را شاد و هیجان انگیز ترین چیزی که در حال حرکت در با یک دیگر قابل توجه این است که استرس بیش از حد. انجام هر دو ؟ در جهانی همه گیر? هیچ کس دارای این هنوز رتبهدهی نشده است اما من آن را پنج کارتن بستنی و سه تنش گریه می کند بیرون از 10.

ما پیش بینی درگیری آشکار کرده اند که ما می خواهم حدس زده—اما ما هرگز می تواند شناخته شده اند که آنها می افتد در مقابل پس زمینه از یک بیماری همه گیر. ما استدلال بیش چقدر تمیز کردن چیزهای خیلی خیلی تمیز کردن چیزهای برای خرید, که آیا آن را خوب به مجموعه ای از کیسه های مواد غذایی بر روی میز آشپزخانه قبل از تخلیه و چگونه بسیاری از هفته’ ارزش هر چیز ما نیاز به در دست نگه دارید. آن همه احساس و سهام بالاتر از آن ممکن است در هر زمان دیگر. سرزنش بیماری همه گیر. (من.)

در همان زمان آن را به راحتی به فرد مورد علاقه با من هر روز صبح. هنگامی که ما از هم جدا زندگی می کردند و فقط بازدید یکدیگر این احساس ما نیاز به صرف در هر ثانیه از آن زمان انجام چیزی با هم. آن را به خوبی به وجود فقط در همان اتاق انجام کارهای مختلف اما به پاپ در هر حال حاضر و دوباره به یکدیگر احمق puns.

من شنیده ام بسیاری از داستان ها از زوج های در حال حرکت در با هم در طول یک بحران; من شرط می بندم شما باید بیش از حد. من هیچ راهی به می گویند که چگونه اغلب آن را با این نسخهها کار در مقابل اما من یک نظریه. ما editor-in-chief, لورا Schocker حال او در حال حاضر شوهر حرکت به آپارتمان او در طول Superstorm شنی زمانی که او قدرت را از دست داده و خود را در محل. عملی ضرورت او را وادار به انجام کاری او می شده اند بیش از حد عصبی به انجام در غیر این صورت او گفت:. من فکر می کنم که احتمالا علت موفقیت برای روابط مانند او و معدن است که پیشرفت در طول زمان بحران: در راس بودند در آن مسیر به هر حال. ممکن است آن را سریع تر و rockier سفر از انتظار اما مسیر همان یکی از شما تا به حال در چشم همراه است.

دوست پسر من و من کمتر تاکید کرد در مورد وضعیت فعلی جهان از ما بودند. این خبر هنوز هم ترسناک است ولی وجود آرامش در مرور همه با هم با ما زندگی می کند در یک نقطه. بنابراین: آیا من می توانم توصیه می کنند در حال حرکت در با مهم دیگر خود را در طول یک بیماری همه گیر? Mmmm…. شاید. اما تنها در صورتی که یک+ puns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>