من 90+ گیاهان—در اینجا چگونه من نگه داشتن هر یک از آنها را زنده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.Darcie Ta

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Darcie Tashey ندارد یک نام برای هر یک از 90 گیاهان* او مناسب در داخل رنگارنگ 1000 فوت مربع خانه او سهام با شوهرش لوکاس. و که در حال حاضر قابل توجه تعداد شمارش تنها گیاهان در خاک و گیاهان در حال حاضر تبلیغ در بطری و قوطی به ارمغان می آورد در کل به 99. او هنوز به آنها بگویید از هم جدا در راه منحصر به فرد خود. "اگر من در تلاش برای اشاره به یکی هنگامی که صحبت کردن به شوهر من, من فقط می گویند که تند و تیز پسر در تلویزیون ایستاده' یا 'قد بلند تیز دیدن در آشپزخانه' یا 'poofy viney پسر بالای, توالت,'" Darcie توضیح می دهد.

با وجود چگونه علمی او گیاه توصیف صدای Darcie نیست horticulturist یا گیاه شناس. روز او با این نسخهها کار در بازاریابی ("صفحات گسترده و برنامه ریزی زندگی من") اما در شب—خوب در واقع نیز روز—او یک گیاه مادر با جدی سبز نما. و هر چند او گاهی اوقات ممکن است طولانی برای روز هنگامی که او فقط یک چند گیاهان (مثل 20 یا 30) او می گوید: همه کار اضافی مراقبت از نزدیک به یک صد گیاهان زندگی می کنند که ارزش آن را برای شادی و سرگرمی را به ارمغان می آورد. نه به ذکر است تمام این تجربه باعث شده است تا او را به یادگیری یک نکته یا دو مورد مراقبت از گیاهان.

"سخت ترین قسمت در مورد داشتن بسیاری از گیاهان است که واقعا فقط با نگه داشتن آب. من آب گیاهان در محل هر از چند گاهی اما حداقل دو بار در ماه من به ارمغان خواهد آورد گیاهان یکی یکی به دستشویی و یا حمام طولانی اسپری!" او ملا می سازند. "در طول زمان من در بر داشت راه برای آن را آسان تر برای مراقبت از گیاهان من مانند گروه بندی بر اساس نیازهای آبیاری و یا فقط خرید گیاهانی که 'tell' شما زمانی که آنها نیاز به آب (به عنوان مثال نماز, گیاهان, صلح, گل نیلوفر و نئون ملکه افسرده و مایوس شدن زمانی که آنها تشنه)."

در حالی که Darcie می کند اعتراف کرد که گیاه مراقبت از چیزی است که به طور طبیعی می آید به او را تصادفا چند بار در جاده ها به عنوان گیاه پدر و مادر بیش از 90 کارخانه کودکان است. "من تا به حال به یاد بگیرند که نیازهای من و گیاهان و ساخته شده اند چندین اشتباه برای رسیدن به یک نقطه که در آن مدیریت را همیشگی تبدیل شده و احساس می کند بسیار کمتر مانند کارهای عادی و روزمره," او می گوید. شاید به توان مراقبت از خود را از گیاهان کمتر مانند کارهای عادی و روزمره Darcie است لطف های چه یک روز معمولی در زندگی از کسی که صاحب 90+ گیاهان است و آشکار راهنمایی های بیشتر و محصولات است که کمک به او را گیاه-مادر زندگی آسان تر است. شما همچنین می توانید یک لیست از هر گیاه در خانه اش در پایین این پست... و همچنین چک کردن کامل خانه تور برای دیدن و حتی بیشتر گیاه-ضمن آسپيراسيون.

لذت بردن از من فنجان قهوه در نقطه های مورد علاقه در خانه: روی مبل رو به من کارخانه دیوار. من به نوبه خود بر روی چراغ های رشد (در بهار نور اضافی است که به صورت نهال در زير زمين و در زمستان آن را برای تمام cacti پنجره طبقه بالا).

من قدم به خانه من جایی که من حدود 10 گیاهان برای نگه داشتن من شرکت می باشد.

10:30 a. m.: اواسط صبح چک در

من بررسی بر روی نهال (در بهار) به مطمئن شوید که خاک مرطوب است. من نگه داشتن آنها را با نزول بنابراین من می تواند به جلو سمپاش به راحتی آب آنها را و چرخش آنها را به مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن حتی مقدار کمی از نور رشد.

1:00 p.m.: وقت ناهار سگ پیاده روی

من سگ برای پیاده روی در حالی که فکر کردن در مورد ایجاد یک واگن به اندازه کافی بزرگ را به من 90 گیاهان همراه است.

5:00 p.m.: روزانه رطوبت خاک دور

درست پس از کار است که من می خواهم به انجام روزانه من دور برای بررسی رطوبت خاک است. من عاشق رطوبت سنج شما چوب به خاک اما آن را همیشه به طور کامل و دقیق و بنابراین مهم است به چوب به چند لکه. شما همچنین می توانید با استفاده از انگشت خود را به چوب به خاک برای اطمینان از حداقل بالای 1/2" خشک قبل از آبیاری است. من می توانم انجام این کار در خانه—همه گیاهان صدر با ¼ " سنگ گدازه به دلیل تکراری قارچ پشه, آفات مشکل! Darcie نیز نشان می دهد با استفاده از یک فلز chopstick به هوا خاک.

6:00-7:00 p.m.: شب دوش

من ترجیح می دهم به آب گیاهان من در سینک (یا دوش اگر آنها بیش از حد بزرگ است) بنابراین من می تواند اطمینان حاصل شود آنها به درستی اشباع شده با آب می تواند به طور کامل تخلیه. حرکت گیاهان به فرو رفتن به آب است و همچنین زمانی که من این فرصت را برای تمیز کردن برگ (به آرامی پاک کردن با یک پارچه مرطوب) به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به جذب نور بیشتر به رشد خوب و قوی! آنها گرد و خاکی فقط مانند قفسه های آنها نشسته و در (به خصوص با چندین حیوانات در خانه!).

صرف این یکی در یک زمان آبیاری و تمیز کردن گیاهان در سینک (من می گویم one-on-one, اما من باید حداقل شش در آن وجود دارد در یک زمان) به من اجازه می دهد به همچنین بازرسی برای اشکالات. گاهی اوقات آن را سخت به بگویید اگر شما یک مشکل آفت برای مدتی است که چرا از آن بسیار مهم است برای منزوی کردن هر گونه جدید گیاهان قبل از قرار دادن آنها در چنین محله های نزدیک خود را با گیاهان دیگر.

غروب آفتاب: خاموش کردن چراغ های رشد

در اطراف این زمان خورشید پایین می رود زمانی است که من با خاموش کردن چراغ های رشد. گیاهان نیاز به یک استراحت از نور بیش از حد! تماشای تلویزیون در شب در حالی که ما سیم پیچ را در اغلب زمانی که من شروع به darting چشم من در اطراف اتاق برنامه ریزی حرکت بعدی برای گیاهان است. من اغلب به حرکت یک گیاه در.... و این است که چرا ما نمی تماشای بسیاری از فیلم با زیرنویس.

قبل از خواب: اجازه ندهید شته نیش

ضربه بوسه به تمام گیاهان و آنها را تشویق به خواب تنگ... اجازه ندهید که شته ها نیش می زنند!

آپارتمان درمانی: شما چه هستند ساده ترین راه برای مراقبت از گیاهان ؟

Darcie Tashey: راستش هر گیاه در مقابل اتاق با جنوبی-رو به پنجره ساده ترین. مگر اینکه شما بسیار خوش شانس فرد وجود دارد گیاهی است که شما می توانید با صدای تلپ در هر نقطه در خانه خود را و آن را فقط "آسان خواهد بود." گیاهان قرار داده شده در یک نقطه است که به آنها آنچه آنها نیاز خود را از محیط (رطوبت, نور, و غیره.) آنها را خوشحال می کند—که به نوبه خود باعث می شود کار خود را ساده تر! من در بر داشت بسیاری از گیاهان و حداقل آنهایی که من تا به حال خیلی از مطالب با روشن غیر مستقیم نور به همین دلیل است که آنهایی که در جنوب رو به پنجره محض پرده سفید بسیار موفق است. (پیدا کردن یک لیست کامل از تمام گیاهان در Darcie را در پایین این پست.)

در: چه سخت برای مراقبت از گیاهان ؟

DT: هر گیاه در یک گلدان بدون سوراخ زهکشی بسیار دشوار است برای مراقبت از. آن نیاز به مقدار مناسب از آب به اندازه کافی به آن را بیش از حد خشک و نه بیش از حد است که آن را نشسته در یک گودال. می توان آن را ماه قبل از اینکه شما متوجه شما شده است overwatering است در اثر پوسیدگی ریشه. خواهر من به تازگی به من کمک کرد حل این مسئله با معرفی من به دنیای شیشه و سرامیک و حفاری! آن را آهسته و پیوسته روند اما کاملا به حال من حفاری سوراخ در تمام گلدان ها یکی از تابستان است. (کاشی شیشه ای/سرامیک مته را می توان در فروشگاه سخت افزار محلی.)

در: شما چه بود اولین گیاه ؟

DT: اولین گیاه یک برش از یک شرقی سفید درخت کاج زمانی که من 5 سال (هی می گفت: برای اولین بار!). ما معلم مهد کودک به آنها به هر کس که در کلاس و به ما نشان داد چگونه به انتشار. به عنوان به زودی به عنوان ریشه بودند به اندازه کافی قوی من به سرعت از در خارج و آن را در وسط حیاط بسیار به ترس مادرم. سریع به جلو 30 سال است که درخت هنوز هم ایستاده بیش از 10 فوت قد!

در: جدید ترین کارخانه خرید ؟

DT: جدید ترین کارخانه خرید بود Podocarpus Macrophyllus "موج" و تطبیق یکی برای خواهر آماندا. گاهی اوقات من می خواهم به او با تعجب مطابق با خواهر از گیاهان مورد علاقه من گیاه فروشگاه: گیاه فروشگاه شیکاگو است. من عاشق این مرد کوچک—آن را ضخیم موج قلبی شکل برگ و در تابستان شکوفه های باریک خوشه ای از گل های سفید.

Darcie مورد علاقه ابزار/محصولات مراقبت از گیاهان خود را:

و بدون ado بیشتر, در اینجا یک لیست کامل از گیاهان:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب