من احساس گناه در مورد اینکه صاحب خانه زمانی که دوستان من بودند

شریک زندگی من و من خریداری شده ما اولین صفحه اصلی که در زمانی که ما در اواسط 20s. اگر چه 20s خود را دارد کاملا قابل قبول زمان شروع به فکر کردن در مورد خرید یک خانه نبود رایج در دایره اجتماعی و ما اولین کسانی بودند که از دوستان ما برای تبدیل شدن به صاحب خانه.

وجود دارد هیچ قوانین فدرال حفاظت از LGBTQ مردم از مسکن تبعیض و حتی در حال حاضر ما در اواسط 30s بسیاری از دوستان ما هنوز هم قادر به خرید خانه های خود را. یک روز می رود که من سپاسگزار برای امتیاز دسترسی و فرصت هایی که اجازه داده اند شریک زندگی من و من به خرید یک خانه از خود ما است. اما این بدان معنا نیست که من احساس گناه در مورد آن.

آن را عجیب و غریب به فکر می کنم من احساس گناه در مورد چیزی رویای من از تمام زندگی من است. مالکیت خانه است به خصوص معنی دار به من چون زمانی که من 17 سال من دور از من سوء استفاده در دوران کودکی در خانه و صرف چهار سال بعد از زندگی من تندرست از اجاره اتاق به پانک زیرزمین خانه به خانه کوچک زیستن (قبل از آنها بودند, مرسوم, مد روز, من باید اضافه کنید). چون من از نزدیک می دانم که چه مسکن و بی ثباتی است به خانه خود من است که واقعا یک رویا به حقیقت می پیوندند.

هنگامی که شریک زندگی من و من ما به خانه اول من این چنگال گناه—من می دانستم که نه هر کس قادر خواهد بود برای رسیدن به این نوع از ایمنی و امنیت من تا به حال به خصوص دیگر LGBTQ مردم است.

خوشبختانه من قادر به از طریق این “مالکیت خانه و گناه” با ایجاد یک قیاس برای مالکیت خانه. من فکر می کنم از آن را مانند که هواپیما ایمنی هشدار در مورد قرار دادن ماسک خود را در اول قبل از کمک به دیگران. شریک زندگی من و من می تواند اولویت بندی ثبات و امنیت خانواده ما برای اولین بار در این مورد با تبدیل شدن به صاحب خانه—و تنها پس از آن ما قادر به کمک به دیگران در جامعه ما است. پذیرش که مراقبت از خودم نبود شکست دوستان من کلیدی بود برای من در غلبه بر احساس گناه در مورد داشتن یک پرداخت وام مسکن به جای اجاره به علت در هر ماه است.

“بسیاری از زنان انجام گناه در مورد انجام و مالی” توضیح می دهد که بوله Sokunbi خبره مالی آموزش و پرورش مربی متخصص پول و بنیانگذار دختر باهوش امور مالی. او ساخته شده است کسب و کار خود را در اطراف کمک به زنان خندق بدهی صرفه جویی در پول و ایجاد ثروت است.

“اما زمانی که شما در رسیدن به ثبات مالی شما می توانید زندگی خود را از لحاظ تضمین آینده خود و خانواده خود را به کمک به دیگران در جامعه خود را” Sokunbi می گوید.

قادر به خرید خانه شده است و در نتیجه شانس و امتیاز بلکه یک مقدار زیادی از کار سخت و صرفه جویی در پول. هنوز هم می توان آن را بی دست و پا زمانی که این موضوع می آید و این احساس خنده دار برای برگزاری سریع به اهداف مالی خود را از صرفه جویی در خانه خود را هنگامی که دوستان شما در حال بیرون رفتن برای شام و یا حوادث هر شب این هفته. خوشبختانه شریک زندگی من و من در تراز وسط قرار دارد در اولویت های ما اما این ضعف باعث می شود همه چیز از همه بیشتر به چالش کشیدن برای کسانی که در جوامع به حاشیه رانده شده برای رسیدن به ظاهر دست نیافتنی هدف مانند مالکیت خانه.

حتی پس از در نظر گرفتن غوطه به مالکیت خانه demystified این روند برای برخی از دوستان ما و الهام بخش آنها را به آن را در نظر بگیرید. من از سال قادر به بازگشت که در آن من می توانم و من شروع به احساس امن و پایدار در چندین حواس از این کلمات. ریختن که حس مالکیت خانه شرم می توانید زمان اما آن را یکی دیگر از هدف ارزش رسیدن به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو