'I Can't Breathe' Protests Spread Across US After Minneapolis Killing

پلیس ساخته شده نمرات از دستگیری در روز جمعه تظاهرات گسترده در سراسر آمریکا.

نیویورک:

هزاران نفر از معترضان با هجوم به امنیت محیط مرکز بارکلیز در نیویورک به تظاهرات در سراسر ایالات متحده بیش از کشتن جورج فلوید, مینیاپولیس, سیاه, مردی که پس از دوخته شدن از گردن تحت یک افسر پلیس به زانو.

پلیس ساخته شده نمرات از دستگیری در روز جمعه تظاهرات گسترده در بروکلین بارگذاری بسر برده معترضان بر روی اتوبوس های شهر به صف کردن در اقیانوس اطلس خیابان, خاموش کردن یک شاهراه عمده.

یک گروه متنوع از معترضان تشویق به موسیقی هیپ هاپ و سعی کردم به استدلال می کنند در مورد خشونت پلیس با افسران پلیس ضد شورش که گاهی اوقات lunged به جمعیت به شهامت مردم را برای بازداشت و پس از بطری و سایر پرتابه پرتاب شد.

تظاهرکنندگان در “ما نمی توانیم نفس بکشیم” شب زنده داری و تجمع در پایین منهتن بودند فشار دادن قانون outlawing پلیس “سبد” استفاده می شود توسط یک افسر پلیس شهر در سال 2014 مرگ اریک گارنر که او نیز سیاه و سفید است.

آتلانتا

در سخنرانی پرشوری Bernice, پادشاه, جوانترین دختر, نماد حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور التماس مردم برای رفتن به خانه پس از بیش از 1000 راهپیمایی معترضان به دولت و کنگره از گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک مسدود کردن ترافیک و بزرگراه بین ایالتی در طول راه.

“تنها راه ما آنچه ما واقعا می خواهید این است که از طریق غیر خشونت” برنیس پادشاه گفت: او را پدر شهر. “اجازه دهید این کار غیر خشونت آمیز, راه برای مقابله با شر از زمان ما است.”

شاه ترور شد در سال 1968 یک سال پس از شورش های نژادی در سراسر بسیاری از شهرستانها بزرگ است.

آتلانتا تظاهرات تبدیل به هرج و مرج و در برابر خشونت. آتش سوزی سوختن در مرکز شهر آتلانتا در نزدیکی سی ان ان مرکز شبکه مقر.

حداقل یک ماشین پلیس شد در میان چندین وسایل نقلیه سوخته. ویندوز بودند شکست در سی ان ان ساختمان همراه با فروشگاه جبهه. پلیس را به عقب رانده جمعیت, اما آنها پرتاب بطری در افسران.

مینیاپولیس

صدها نفر از معترضان به مبارزه طلبیده 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد به جمع آوری در خیابان های اطراف یک ایستگاه پلیس سوخته شب گذشته بود.

“ما در اینجا چون ما به عنوان یک نسل متوجه چیزهایی که باید برای تغییر” گفت: یکی marcher, پل سلمان 25 ساله سیاه پوست که به تازگی فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی از ایالتی مینه سوتا. “ما نیاز به صلح است.”

پیتر مک ماهون, 26 ساکنان منطقه اطراف ایستگاه پلیس و صاحب دو نزدیک خواص, گفت:, “این است که نسل من و این مردم من به مدرسه رفت و با” اضافه “این جای تعجب است. من از دست دوستان خوب بیش از این سیاه و سفید زندگی توجه گه.”

دیترویت

صدها نفر در خودرو سرمایه پیوست “راهپیمایی علیه خشونت پلیس” در اواخر بعد از ظهر در خارج از دیترویت امنیت عمومی ستاد. بسیاری از شعار “نه عدالت بدون صلح است.” برخی از انجام نشانه هایی است که خواندن “پایان خشونت پلیس” و “من متوقف نخواهد شد فریاد تا زمانی که هر کس می تواند نفس بکشد.”

19-سال-پیرمرد معترض در این شهر به ضرب گلوله کشته شد مرده در شب جمعه توسط یک مظنون که کشیده تا به تظاهرکنندگان در یک وسیله نقلیه سودمند ورزش و اخراج اثر شلیک گلوله به جمعیت و سپس فرار کرد که مطبوعات آزاد دیترویت و دیگر رسانه های محلی گزارش شده است. پلیس نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

دنور

دنور دیدم دومین روز از تظاهرات پس از صدها راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق آن مرکز شهر خواستار عدالت برای Floyd.

Houton

صدها نفر جمع شده بودند روز جمعه در یک اعتراض سازمان یافته توسط گروه سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در تالار شهر. جمعیت ریخته بر روی ایالتی 45 ورودی رمپ در نزدیکی مرکز شهر شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح است.”

Lousville

پس از یک شب از خشونت است که در آن حداقل هفت نفر به ضرب گلوله پلیس در کنتاکی, شهرستان آماده برای تظاهرات قتل فلوید و چندین نفر دیگر از جمله Breonna تیلور, شات توسط پلیس در لوئیزویل در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im