من خرید یک ماشین استفاده می شود آنلاین در طول همه گیر

درست قبل از coronavirus همه گیر ماشین—oldie اما goodie—بود پارک شده در خیابان مقابل خانه من. یک راننده شکست به آن بالغ بر آن careened به من حصار مصرف که از, بیش از حد. 2020, amiright?

من به طور ناگهانی در بازار برای یک ماشین جدید اما COVID-19 پخش شد در سراسر ایالات متحده و مسائل پیچیده. من تست برنامه ریزی شده در درایوهای محلی و نمایندگی. اما فکر دست زدن به انواع سطوح—درب و دستگیره و فرمان چرخ blinkers دنده انتخاب کنسول—من را وادار به انصراف از کسانی که نمایندگی قرار ملاقات.

من تبدیل به خوب ol’ اینترنت و خرید یک ماشین استفاده می شود از Carvana دید نهان. چند روز بعد من 2017 جیپ پاتریوت با کمتر از 35,000 کیلومتر وارد یک کامیون تحویل در خانه من (هر چند من کمی حسود از کسانی که به رمان “تلوان ماشین آلات” مسیر با Carvana). در اینجا چیزی است که من در زمان دور از ماشین آنلاین, خرید تجربه به علاوه برخی از راهنمایی از کارشناسان در مورد شما با توجه به رفتن این مسیر بیش از حد.

شما می توانید ذهن خود را تغییر دهید—اما تیک تاک ساعت است

زمانی که من در حال حاضر در دسترس ماشین ابزار زوم اجازه دهید من صفر در هر عیوب مشخص شده. زمانی که ماشین من نشان داد تا من شگفت زده شد خراش من تا به حال دیده می شود نشان داده شده در این خودرو بسیار کمتر قابل رویت از من انتظار می رود. (ما در حال صحبت کردن در مورد یک 1/2-اینچ, قلم را در داخل کشور سقف ماشین که من هرگز متوجه اگر آن را به حال فاش نشده است).

در روز تحویل من نشان داد راننده تحویل مجوز و اثبات بیمه بعدش جیپ سریع, انفرادی, آزمون رانندگی در اطراف محله. آن بود که ناب جدید ماشین بو با رایحه بر اساس الکل مایع. من امضا عنوان و مدارک ثبت نام و پس از آن هفت روز را به تصمیم می گیرید اگر من می خواستم برای نگه داشتن خودرو. Spoiler alert: من!

LeeAnn Shattuck, یک خودرو, متخصص راننده خودرو مسابقه ای و ماشین شخصی کاسب خرده فروش با ماشین جوجه به طور معمول توصیه به خرید یک ماشین استفاده می شود با پیش خرید بازرسی. با آنلاین-تنها نمایندگی خودرو شما می خواهید برای دریافت خودرو خود را بازرسی توسط یک خبره مستقل مکانیک قبل از بازگشت پنجره بسته می شود, او می گوید. درخواست کل گزارش Carfax بنابراین شما می دانید تاریخچه خودرو او توصیه می کند.

همچنین اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید, آنلاین, سوال در مورد محدود ضمانت و درک آنچه که دقیقا آنها را پوشش میدهد. من با یکی که خوب برای 100 روز و یا 4,189 مایل و حاضر Carvana داشبورد به من می گوید چقدر زمان من باقی مانده است. من نیز خریداری دو سال CarvanaCare برنامه فراهم می کند که پوشش مشابه به یک تولید کننده گارانتی را پوشش می دهد و مسائل را با موتور انتقال استریو, تهویه مطبوع, و دیگر قطعات با 50 دلار معافیت.

شما مذاکره نمی در قیمت

گذشته من ماشین-خرید تجربه شده اند و همه امور روز کامل با درام از راه رفتن به دور از بسیاری تنها به فروشنده پس از تعقیب من است.

Carvana مذاکره نمی در قیمت ها. من سعی کردم. این یک عکس العمل طبیعی! اما من متوجه شدم نه مذاکره شده چیزهایی که کمتر استرس زا برای من. قیمت من پرداخت برای خودرو من شد و در تاریخ همتراز با Kelley Blue Book ارزش.

“خرید یک ماشین آنلاین می توانید کاملا ساده ماشین-فرآیند خرید و صرفه جویی در ساعت از وقت با ارزش اما آن را نمی کند به طور خودکار به این معنی است که شما در حال رفتن به دریافت یک معامله خوب” هشدار مت فرانکل یک برنامه ریز مالی خبره و نویسنده در امور مالی شخصی سایت, صعود. “آن را هنوز هم مهم را به انجام مشق شب خود را.”

او توصیه می کند به دنبال در وب سایت های مانند TrueCar به شما بگویم آنچه که خریداران دیگر در واقع پرداخت شده برای یک وسیله نقلیه خاص و با مرور لیست. که راه شما می توانید یک ایده خوب از چقدر شما باید پرداخت برای ماشین شما می خواهید.

شکل خود را تامین مالی در پیشبرد

قبل از اینکه شما شروع به خرید برای ماشین شما تحقیقات خود را تامین مالی گزینه های فرانکل توصیه می کند.

نه تنها این را به شما بدهد یک شرکت ایده چقدر شما می توانید استطاعت به صرف و چه پرداخت های ماهانه خود را خواهد بود, اما آن را نیز به شما مبنایی برای مقایسه هنگامی که شما در حال استفاده از طریق نمایندگی یا بازار شما در حال خرید در, او می گوید. در مورد نرخ بهره در وام من قادر به دریافت از طریق Carvana بود و کمی رقابتی تر از آنچه من در اتحادیه های اعتباری قادر به ارائه.

شما همچنین می توانید به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را از ماشین پایین خط اگر نمره اعتباری خود را افزایش می دهد یا نرخ بهتر در دسترس می شود.

“این باعث می شود بیشتر حس برای سعی کنید به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را وام در سال اول آن را پس از شما ساخته شده است یک چند در زمان پرداخت می گوید:” امی وانگ مدیر دانشیار امتیاز اعتباری خودرو. “به این ترتیب شما به حداکثر رساندن سود از نرخ پایین تر هنگامی که شما پرداخت های بسیاری باقی مانده است.”

در حالی که شما هنوز هم می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری نسبت به پایان وام خود را, شما به احتمال زیاد نمی توانید به عنوان بسیاری در صرفه جویی چون شما کمتر ماه از چپ به نفع وانگ می گوید.

“همچنین برخی از وام دهندگان شما نیاز به تعداد معینی از چپ پرداخت وام خودرو خود را در جهت آنها را به تشکیلات جدید بکار تجاری—تلاش به ارزشمند برای آنها بیش از حد” او می گوید.

اگر شما می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام خودرو خود را اولین گام این است که به تماس های موجود خود را از بانک یا تعاونی اعتباری برای دیدن آنچه که آنها می تواند ارائه دهد و یا مقایسه گزینه ها از طیف وسیع تری از موسسات بر روی سیستم عامل مانند امتیاز اعتباری مقایسه نرخ و شرایط.

من مردد به خرید شلوار جین آنلاین از آنجا که من نمی توانم آنها را امتحان کنید برای اولین بار. پس از ساخت گران خرید مانند یک ماشین آنلاین قطعا خارج از منطقه راحتی من. اما در سال خرید ماشین (من خریداری چهار از نمایندگی!), من تجربه آنلاین است که تا کنون شده است مسطح. آن را در زمان دو ساعت و که شامل گرفتن همه از من خود اشتغالی مدارک به تامین مالی بخش برای نقد و بررسی. به علاوه Carvana در زمان مراقبت از ثبت نام بنابراین من لازم نیست که به سفر به راهنمایی و رانندگی است که یکی دیگر از پیروزی در کتاب من است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im