Huge Controversy Over Suggestion To Raise Taxes, Centre Says 'Misconduct'

رئیس CBDT خواسته شده است به دنبال توضیح در مورد این موضوع

به پیشنهاد برخی مقامات هند درآمد خدمات به منظور بالا بردن درآمد دولت در زمینه این بیماری همه گیر کوروناویروس با افزایش مالیات است “عمل بی انضباطی” این مرکز گفت: امروز. چنین گزارش شد نه در پی است و نه آن IRS انجمن وظیفه برای آماده کردن آن به دولت گفت: این انجمن حرکت “سوء” و عمل “بی انضباطی”.

رئیس CBDT (هیئت مرکزی از مالیات مستقیم) به آنها گزارش شد ارسال شده خواسته شده است به دنبال توضیح در مورد این موضوع از دفتر حامل انجمن.

در 44 صفحه گزارش با عنوان نیروی (مالی و گزینه های پاسخ به COVID-19 اپیدمی) مقامات که نام خود را “تیم نیروی” ساخته شده یک سری از پیشنهادات که شامل پیاده روی مالیات بر فوق العاده غنی به 40 درصد levying همه گیر cess و تحمیل مالیات بالاتر بر روی شرکت های خارجی است.

“برآورد ناخالص درآمد مالیاتی برای 2019-2020 تجدید نظر شده بود پایین تر به مقدار. 21.6 لاخ از Rs. 24.6 لاخ کرور اعلام کرد در بودجه قبلی. حتی برای آینده مالی سال 2020-21 وجود دارد هدف از 12 درصد افزایش در تولید ناخالص درآمد مالیاتی در Rs. 24.2 لاخ کرور. اما رکود در اقتصاد همراه با COVID-19 خواهد دندانه درآمد مجموعه به خصوص در مالیات مستقیم” این گزارش گفت:.

دولت وی را گرفته و طیف وسیعی از اقدامات برای کمک به مردم و مالیات دهندگان در این زمان دشوار است و “لحظه ای تردید نمی خواهد به انجام بیشتر”.

منابع در وزارت مالیه گفت: این گزارش منعکس کننده دیدگاه ها از CBDT یا وزارت مالیه.

با اشاره به دولت ارائه های مختلف امداد بسته های آنها گفت: وزارت اقتصاد و دارایی در حال انجام بهترین خود را به ارائه کمک و نقدینگی به سیستم و سهولت زندگی مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو