چگونه به نوبه خود سامسونگ Galaxy عقب فلش به یک هشدار از طریق LED


حتی اگر سامسونگ دارای ویژگی های مانند همیشه بر روی صفحه نمایش شما هنوز هم ممکن است برخی از دست اطلاعیه های در حال حاضر که این هشدار رهبری از بین رفته است. اما پخته شده در یک رابط کاربر است که توانایی به نوبه خود عقب فلش دوربین به یک هشدار از طریق LED. هر ورودی هشدار و یا تماس باعث می شود دوربین به چشمک زدن LED بنابراین شما نمی خواهد چیزی را از دست ندهید.

این ویژگی را می توان در تمام کهکشان گوشی های آندروید در حال اجرا 7 و یا بعد از آن کسانی که با استفاده از این کهکشان S10 و یا جدیدتر را دریافت بیشتر از آن بود که سامسونگ اولین پرچمدار بدون اطلاع رسانی منجر شده است. آن را بزرگ اگر شما گوشی خود را ترک تخمگذار را به جایی که شما نمی توانید ببینید همیشه بر روی صفحه نمایش اما شما همچنین می توانید استفاده از آن با دستگاه, چهره و ظریف در اثر درخشان ناشی از زیر گوشی خود را.

فعال کردن فلش اطلاعیه

باز کردن تنظیمات و سپس در پایین حرکت کنید و را انتخاب کنید “در دسترس است.” را انتخاب کنید “تنظیمات پیشرفته” و سپس “فلش اطلاعیه ها” در صفحه بعدی. در اینجا شما پیدا کردن دو گزینه: “فلاش دوربین” و “روی صفحه نمایش فلش.” این گزینه شما به دنبال یک دوربین فلش.

وجود دارد چند چیز توجه داشته باشید که با استفاده از این ویژگی. اولین عقب فلش بسیار روشن بر خلاف سنتی اطلاع رسانی LED بنابراین چشم خود را ممکن است ناراحت شود اگر شما را ترک تلفن را در شب. شما همچنین باید توجه داشته باشید که تمام هشدارها باعث خواهد شد که منجر به فلش اما تنها تماس های تلفنی ورودی باعث خواهد شد که منجر به فلش بارها و بارها. هشدار از برنامه های دیگر تنها دو بار فلش, بنابراین مراقب باشید به دست آن است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط دالاس توماس/ابزار هک تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو