چگونه به جای یک لامپ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این که آیا شما به امید روشن یک اتاق کوچک و یا ایجاد یک بیشتر چشمگیر, اتاق نشیمن, جدید روشنایی بخشی بسیار مهم از یک صفحه اصلی ارتقا دهید. تغییر کردن یک لامپ ممکن است به نظر می رسد تهدید آمیز—احتمالا حتی کار به استخدام کردن برای—اما آن را در واقع نه به عنوان پیچیده به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. با کمی تبادل نظر و تجربه زیر کمربند خود را و برخی از اقدامات احتیاطی این یکی کار شما می توانید در خودتان.

اگر شما برای این کار اینجا را آسان گام به گام توسط راهنمای قدم به شما در راه خود را. یک کلمه از احتیاط: اگر شما زندگی در یک خانه با سیم کشی قدیمی شما ممکن است به اجرا مسائل است که شما احساس می کنید راحت تر مشاوره, برق, برای, است که یک تصمیم عاقلانه قبل از اقدام خود را. آن را نیز مفید به یک دوست قرض دادن یک دست که حلق آویز جدید ثابت اما اگر شما خود را یک نردبان می آید در دستی ،

آنچه شما نیاز به مبادله سیمی را ثابت نور

چگونه به جای یک نور ثابت

1. قبل از شروع هر کار کاهش قدرت ثابت

در اتاق که در آن شما می خواهید کار تلنگر سوئیچ نور را به “در” و موقعیت. سپس سر به مدار اصلی پنل و خاموش قدرت به اتاق. شما می دانید که قدرت را هنگامی که شما در بازگشت به اتاق و چراغ ها خاموش هستند. این بسیار مهم است که برای شروع هر کار تا زمانی که قدرت با خیال راحت کردن.

2. حذف موجود ثابت

دقت حذف ثابت قدیمی با شل کردن پیچ های نگه داشتن سایه بان—بخشی که خیط و پیت کردن در برابر سقف—در محل. پایین تر ثابت به طوری که سیم کشی در معرض; یک دوست به شما کمک کند و یا مجموعه ای ثابت بر روی یک نردبان. استفاده از یک غیر-تماس با تستر ولتاژ برای تایید وجود ندارد و برق در حال اجرا از طریق سیم است.

باز کردن اتصالات سیم (درپوش پلاستیکی). سپس قطع سیم کشی unscrewing سقف سیم از ثابت سیم. یک بار سیم ها قطع شده شما می توانید به طور کامل حذف نور ثابت.

3. مونتاژ جدید ثابت

مونتاژ جدید ثابت به طوری که سیم برق تغذیه و از طریق extension tube (فراموش نکنید که تاج!) و محل آن را بر روی یک نردبان به عنوان نزدیک به برق و جعبه به عنوان شما می توانید برای کمک به ایجاد فرآیند نصب آسان تر است. اگر شما در حال نصب یک بزرگ ثابت مانند معدن (34″ x 27″) شما می خواهید به درخواست کسی برای کمک.

4. اتصال سیم ها از خود نور ثابت به آنهایی که از سقف

به پایان می رسد از سیم از سقف در معرض خواهد شد و همچنین سیم از خود ثابت است. پیچ و تاب و موضوعات از جدید ثابت سیم سیاه و سفید در اطراف در معرض پایان سقف سیاه سیم. همین کار را با سیم سفید.

بسیاری از وسایل با مس ارتینگ سیم است که کمک می کند تا با خیال راحت هدایت جریان الکتریکی به دیوار (نه یک فرد) در صورت اتصال کوتاه. اگر شما نمی خواهید آن زمین یا چرخاندن آن به اطراف سیم مسی که در آینده از خود سقف و یا بسته بندی آن را در اطراف سبز پیچ در جعبه برق. مطمئن شوید که به پیروی از دستورالعمل آمده است که با خود ثابت است.

5. امن سیم جفت

پیچ و تاب و سیم اتصال بیش از سیم های سیاه و سفید و سپس, سفید, سیم, و هر سیم مسی که ممکن است شما را مجبور به قرار دادن.

6. بسته بندی با نوار برق

قرار دادن نوار الکتریکی اطراف سیم کانکتور بر روی سیم. این یک مرحله اضافی که تضمین می کند که اتصال سیم به سقوط نمی کردن که می تواند باعث کوتاه.

پیچ فرمت راد به نصب و استقرار براکت پهلو سیم را داخل جعبه و پیچ سایبان در محل.

8. پایان با لامپ (و قدرت)

پیچ در نور لامپ و بازگرداندن قدرت به اتاق توسط کوه در می رم شکن عقب. تلنگر سوئیچ نور را به تعجب در خود کاردست! اگر برای برخی از دلیل نور خود را کار نمی کند به نوبه خود قدرت را از شکن, حذف سایه بان و بازرسی سیم به مطمئن شوید که وجود دارد یک اتصال خوب است. اگر سیم به نظر می رسد سست و قرار دادن آنها را دوباره تنگ تر. سپس پیچ در اتصالات سیم و reattach تاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im