در طول یک جلسه در زندگی واقعی شما می توانید درخواست های غیر ملزومات برای خروج از اتاق به طور موقت به طوری که شما می توانید صحبت می کنند فقط چند خصوصی است اما در حال حاضر که کنفرانس های آنلاین وجود دارد و آن نیاز به یک کمی بیشتر ظرافت. شما می توانید شروع به یک جدید تماس تصویری در زوم یا حذف شرکت کنندگان منحصر به فرد اما این باعث می شود آن را سخت برای کسانی که چپ برای پیوستن دوباره. اما وجود دارد این است که یک ویژگی که در آن شما می توانید فقط با قرار دادن برخی از کاربران را در خود نگه دارد.

از ویژگی های است که به نام “اتاق انتظار” و این دقیقا آنچه شما انتظار می رود — مجازی “اتاق” که در آن شما می توانید شرکت کنندگان به صبر به طور کامل قطع از صوتی و تصویری از جلسه. هنگامی که شما به عنوان یک میزبان و یا شرکت میزبان آماده هستند به معرفی شرکت کنندگان شما می توانید با اعتراف آنها را به ملاقات با یک شیر آب تک. آن را بسیار آسان تر از داشتن افراد تماس در برای پیوستن دوباره.

در آوریل 8, 2020, زوم فعال اتاق انتظار به طور پیش فرض برای تمام جلسات برای هر کسی که می پیوندد. افراد جدید که پیوستن به یک زوم پایان تماس وجود دارد به طور خودکار به نمایش در توسط میزبان و میزبان, اما که واقعا هیچ چیزی برای انجام با که مایل به قرار دادن مردم تصویب شده و در جلسه روز نگه دارید به طور موقت — شما هنوز هم باید برای انجام این کار دستی.

ارسال کنندگان به اتاق انتظار

برای قرار دادن شرکت کنندگان در انتظار در اتاق انتظار ، به ضربه بزنید بر روی “شرکت کنندگان” در نوار پیمایش در طول جلسه. نام هر کس در این ویدئو کنفرانس ظاهر خواهد شد. به نام شخص شما می خواهید برای قرار دادن در خود نگه دارد.

از گزینه های که به نظر می رسد ضربه بزنید بر روی “قرار دادن در اتاق انتظار.” در پایان آنها را تا پایان در اتاق انتظار که سفید است و یا سیاه و سفید صفحه ای که دستور آنها را به صبر کنید برای دیدار میزبان به اجازه دهید آنها را در. آنها قادر نخواهد بود برای شنیدن و یا دیدن کسی در این جلسه و بالعکس.

هنگامی که کاربران در اتاق انتظار شما هنوز هم می توانید آنها را ارسال پیام نظیر به اجازه دهید آنها را می دانم که چقدر دیگر آنها را در انتظار. برای انجام این کار شیر “بیشتر” در نوار پیمایش و سپس “Chat.” بعدی تغییر “همه” توسط فیلد متنی به “هر کس (در اتاق انتظار)” و شما قادر خواهید بود برای ارسال پیام به تنها کسانی که در خود نگه دارد.

در پایان یک چت حباب ظاهر خواهد شد با یک هشدار نشان; بهره برداری است که اجازه دهید آنها را ببینید پیام شما. آنها قادر نخواهد بود برای پاسخ به, پس از آن فقط به نگه داشتن آنها را آگاه از آنچه اتفاق می افتد در حالی که آنها طولانی در مجازی اتاق.

اعتراف کنندگان در اتاق انتظار بازگشت به جلسه

هنگامی که شما آماده هستید به کسی که از اتاق انتظار به جلسه شما به راحتی می توانید انجام این کار. دوباره ضربه بزنید بر روی “شرکت کنندگان” در طول یک جلسه و پیدا کردن فرد یا افرادی که در اتاق انتظار; شما می دانید که آنها چه کسانی هستند چرا که آنها را تحت منتظر بخش با یک “اعتراف” را فشار دهید در کنار نام خود را. به آنها را به بازگشت شیر خود “اعتراف” را فشار دهید و صبر کنید برای چند ثانیه آنها را به پیوستن به ملاقات دوباره.

توجه داشته باشید که اگر شما در حال میزبانی یک وبینار به جای یک جلسه به طور منظم وجود دارد و نه اتاق انتظار از ویژگی های.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو