چگونه به انتخاب یک آنتن برای اتصال Wi-Fi Hacking


هنگامی که یادگیری Wi-Fi, هک, چیدن سازگار با Wi-Fi network adapter اولین گام برای آموزش crack شبکه های Wi-Fi passwords.

بسیاری از سازگار آداپتور باید swappable آنتن و انواع مختلفی از تخصصی آنتن شما می توانید اضافه کردن به یک آداپتور شبکه برای افزایش محدوده آن و عملکرد. با استفاده از بالا و به دست آوردن چندوجهی آنتن یک پنل آنتن و یک سهموی شبکه ما بررسی اثر Wi-Fi قدرت سیگنال برای هر دسته از آنتن Wi-Fi.

آنتن گسترش شبکه آداپتور می توانید انجام دهید

شبکه های بی سیم آداپتور و اغلب با یک چندوجهی آنتن متصل شده است که می توان با جایگزین aftermarket آنتن. این چندوجهی آنتن می توانید انتخاب کنید تا سیگنال مورد به همان اندازه از هر جهت و بهترین کار در یک دفتر یا خانه که در آن وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آنچه در جهت سیگنال خواهد شد که از. در شرایطی که در آن سیگنال هنوز هم به اندازه کافی قوی نیست ما می توانیم قربانی توانایی دریافت مناسب سیگنال قوی از هر جهت بسیار قابل توجهی به دست آوردن در جهت قدرت سیگنال.

برخی از برنامه های کاربردی از آنتن های جهت دار شامل شدید محدوده و توانایی شکار کردن سیگنال با قدرت سیگنال. در حالی که چندوجهی آنتن سیگنال را شکار بسیار دشوار آنتن های جهت دار خواهد رکورد افزایش قدرت سیگنال هر زمان که آنها با اشاره به سمت منبع Wi-Fi انتقال.

شما همچنین می خواهید پیدا کردن انواع مختلف جهت اتصال آنتن برد بلند Wi-Fi لینک است که می تواند طول عمر بیش از یک مایل با یک خط دید روشن. آنها محبوب در قایق های کنترل از راه دور سنسور ایستگاه و سایت های ساخت و ساز از راه دور مرتبط دوربین های امنیتی.

چندوجهی آنتن

استاندارد آنتن شما انتظار می رود برای دیدن بر روی یک روتر و یا آداپتور شبکه است “لاستیک Ducky” سبک آنتن است که به نظر می رسد مانند یک چوب ساده. اینها ساده و ارزان و به خوبی کار می کنند برای چیزی که اکثر مصرف کنندگان نیاز دارند.

آلفا AWUS036NEH آداپتور شبکه. تصویر Kody/Null Byte

این نوع آنتن را مسطح و دور از تابش الگوی است که به نظر می رسد مانند یک دونات.

الگوی تابش از یک چندوجهی آنتن. تصویر از طریق ویکیانبار

الگوی ایده آل برای اتصال به یک نقطه دسترسی بی سیم در همان طبقه اما مناسب نیست و برای اتصال به هر شبکه در خارج از محدوده آن و یا در سطح دیگری است.

پنل آنتن های جهت دار

جهت پنل آنتن باید از یک الگوی تابش که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک چراغ قوه از شیرینی بی شیرینی. این الگوی بسیار ضعیف تر از یک چندوجهی آنتن در بسیاری از جهات اما بسیار قوی هر دو به طور مستقیم در جلو و پشت آنتن.

آلفا AWUS036NEH و آلفا RP-SMA 7 پنل آنتن. تصویر Kody/Null Byte

اصلی لوب از این الگوی تابش هنگامی که اشاره در منبع از یک شبکه Wi-Fi می توانید پروژه های افراطی محدوده که در آن به طور منظم “اردک” آنتن هرگز نمی تواند رسیدن به. اگر آنتن منتقل شده است و حتی یک مقدار کوچک اما قدرت سیگنال می تواند رها کردن سرعت.

الگوی تابش از یک آنتن جهت. تصویر از طریق ویکیانبار

این باعث می شود یک پنل آنتن یک انتخاب عالی برای یک محل ثابت اما یک انتخاب ضعیف برای یک محیط که در آن شما نمی دانید که جهت سیگنال Wi-Fi.

Parabolic Grid آنتن

اگر الگوی تابش از یک پنل آنتن مانند یک چراغ قوه تابش الگو برای parabolic dish antenna است و بیشتر شبیه یک پرتو لیزر است. این آنتن ها می توانید یک طیف و به منظور کنترل از راه دور مکان ثابت است که می تواند span بسیاری از مایل با یک خط دید روشن.

این SimpleWiFi G2424 شبکه آنتن سهموی. تصویر Kody/Null Byte

در حالی که شبکه های سهموی هستند حجیم و نه ظریف در همه آنها در دسترس تقریبا هر نوع آنتن Wi-Fi. لطف خود را بالا آورید و در جهت آنها می توانند خر خر کردن اطلاعات هنگامی که در مقایسه با برنامه هایی مانند Kismet از فاصله دور زمانی که موقعیت صحیح.

الگوی تابش از یک آنتن بشقابی سهموی. تصویر از طریق ویکیانبار

مانند پنل آنتن تداوم و یا تغییر زاویه آنتن می تواند سیگنال را به کاهش سرعت. به ما آموخته است که حتی چیدن Wi-Fi دستگاه ما پیگیری می شود و قابل اندازه گیری سیگنال سنبله.

آنچه شما نیاز دارید

به دنبال این راهنمای شما نیاز به یک Kali-سازگار با Wi-Fi network adapter مانند آلفا AWUS036NEH است که قابل جابجایی آنتن Wi-Fi.

برای یک چندوجهی آنتن اتمام high-gain چندوجهی آنتن مانند آلفا ARS-N19 بی سیم 9 dBi آنتن. وجود انواع داخلی و خارجی پانل آداپتور در دسترس, اما من با استفاده از آلفا RP-SMA 7 dBi آنتن پنل. سهموی شبکه های گران تر هستند اما ارزش آن را اگر شما به دنبال برای بهترین ممکن است محدوده. اگر قابل حمل بودن و ظرافت نیست یک نظر SimpleWiFi G2424 parabolic grid آنتن بهترین محدوده هر یک از گزینه های دیگر ما سعی.

مرحله 1: اتصال آداپتور و فعال کردن حالت مانیتور

اولین, شما نیاز به اتصال کالی خود را سازگار با Wi-Fi network adapter. هنگامی که آن را در وصل شما می توانید اجرای یک ip به آن را پیدا کنید. باید آن را به نام چیزی شبیه به wlan1 اگر داخلی خود کارت wlan0.

~# ip یک 1: lo: <LOOPBACK,بالا,پایین,بالا> tu 65536 qdisc noqueue خارجه گروه ناشناخته به طور پیش فرض qlen 1000 لینک/پرونده 00:00:00:00:00:00 brd 00:00:00:00:00:00 inet 127.0.0.1/8 دامنه میزبان lo valid_lft برای همیشه preferred_lft برای همیشه لطفا برای inet6 ::نور دهی مقادیر از 1/128 دامنه میزبان valid_lft برای همیشه preferred_lft برای همیشه لطفا برای
2: eth0: <NO-حامل,BROADCAST,MULTICAST,تا> mtu 1500 qdisc pfifo_fast دولت پایین گروه پیش فرض qlen 1000 لینک/اتر ##:##:##:##:##:## brd ff:ff:ff:ff:ff:ff
3: wlan0: <BROADCAST,MULTICAST,تا LOWER_UP> mtu 1500 qdisc noqueue دولت تا گروه پیش فرض qlen 1000 لینک/اتر ##:##:##:##:##:## brd ff:ff:ff:ff:ff:ff inet 192.168.0.24/24 brd 129.168.0.255 دامنه جهانی پویا noprefixroute wlan0 valid_lft 2335sec preferred_lft 2335sec inet6 ####:####:####:####:####:####:####:####/64 دامنه جهانی پویا noprefixroute valid_lft 3599sec preferred_lft 3599sec inet6 ####::####:####:####:####/64 دامنه لینک noprefixroute valid_lft برای همیشه preferred_lft برای همیشه لطفا برای
6: wlan1mon: <پخش ALLMULTI,PROMISC,NOTRAILERS تا LOWER_UP> mtu 1500 qdisc mq خارجه گروه ناشناخته به طور پیش فرض qlen 1000 لینک/ieee802.11/radiotap ##:##:##:##:##:## brd ff:ff:ff:ff:ff:ff

بعد در یک پنجره ترمینال اجرا میشه دستور ifconfig فرمان را به آداپتور شبکه و airmon-ng فرماندهی آن را به حالت مانیتور. اگر کارت خود را به نام چیزی علاوه بر wlan1 مطمئن شوید که به تغییر نام برای مطابقت با شماست. هنگامی که کارت خود را در حالت مانیتور شما می توانید با اجرای دستور ifconfig به تایید کارت در حال حاضر به نام چیزی شبیه به wlan1mon.

~# دستور ifconfig wlan1 تا
~# airmon-ng start wlan1
~# ifconfiq

در حال حاضر که ما کارت در حالت مانیتور ما خواهید بود با انتخاب یک شبکه برای پیگیری به عنوان نقطه مرجع. ما با استفاده از قدرت این شبکه سیگنال برای تست کردن ما آنتن و ببینید که چه نوع از قدرت سیگنال هر نوع آنتن به ما می دهد.

اول, اجازه دهید به جلو و یک لیست از Wi-Fi شبکه های ما می تواند به هدف. ما می توانیم این کار را با در حال اجرا airodump-ng wlan1mon و تماشای آداپتور اسکن از طریق Wi-Fi کانال. پس از این لیست دارای جمعیت کمی فشار دهید کنترل-C به لغو اسکن.

~# airodump-ng wlan1mon CH 11 ][ سپری شده: 0 بازدید ][ 2020-04-30 04:36 BSSID PWR چراغ #اطلاعات #/s CH MB ENC رمز AUTH ESSID ##:##:##:##:##:## -80 2 0 0 11 130 WPA2 CCMP PSK belkin.4d6 ##:##:##:##:##:## -83 2 0 0 11 130 OPN DAGOBAH سیستم-مهمان ##:##:##:##:##:## -81 2 0 0 11 130 WPA2 CCMP PSK DAGOBAH سیستم ##:##:##:##:##:## -65 2 0 0 11 130 WPA2 CCMP PSK Sky.NET ##:##:##:##:##:## -76 2 0 0 5 130 WPA2 CCMP PSK MySpectrumWiFi1b-2G ##:##:##:##:##:## -68 5 1 0 11 130 WPA2 CCMP PSK کارمن Merendez ##:##:##:##:##:## -82 3 0 0 1 130 WPA2 CCMP PSK MySpectrumWiFi58-2G BSSID ایستگاه PWR رای از دست فریم پروب ##:##:##:##:##:## ##:##:##:##:##:## -54 0 - 6 0 3

در حال حاضر شناسایی channel که یک شبکه با یک سیگنال قوی است. ما تکرار airodump-ng فرمان با اضافه شده -c پرچم به اسکن تنها در کانال ما هدف شبکه پخش است. اگر ما می خواهید به اسکن بر روی کانال 1 ما فرمان می خواهم نگاه زیر.

~# airodump-ng wlan1mon -c 1 CH 1 ][ سپری شده: 6 s ][ 2020-04-30 04:36 BSSID PWR RXQ چراغ #اطلاعات #/s CH MB ENC رمز AUTH ESSID ##:##:##:##:##:## -78 68 48 3 0 1 195 WPA2 CCMP PSK MySpectrumWiFi58-2G ##:##:##:##:##:## -82 0 6 3 0 1 195 WPA2 CCMP PSK TC8715D49 ##:##:##:##:##:## -83 5 3 0 0 1 65 WPA2 CCMP PSK LG Aristo 6082 BSSID ایستگاه PWR رای از دست فریم پروب

این ترک در حال اجرا در پنجره ترمینال. از اینجا ما باز Wireshark برای شروع نموداری داده ها.

مرحله 2: باز کردن Wireshark & انتخاب هدف

پس از Wireshark باز است را انتخاب کنید آداپتور شبکه خود را به عنوان منبع و با کلیک بر روی باله کوسه آیکون برای شروع ضبط. پس از دستگیری آغاز شده است, شما خواهید دید بسیاری از بسته های اطلاعاتی از شبکه های مختلف در این منطقه است. قرار دادن یک broadcast packet از شبکه شما می خواهید برای ردیابی و بر روی آن کلیک کنید.

تحت استاندارد IEEE 802.11 Beacon Frame اطلاعات برای فرستنده و آدرس و روی آن کلیک راست کنید. از منوی کلیک بر روی “اعمال می شود به عنوان فیلتر” و سپس “انتخاب” برای ایجاد یک صفحه نمایش فیلتر فقط برای انتقال از Wi-Fi دستگاه.

در حال حاضر شما فقط باید ببینید بسته های اطلاعاتی از دستگاه شما در حال ردیابی و شما باید یک صفحه نمایش فیلتر مانند زیر در Wireshark فیلتر نوار.

wlan.ta == 3a:53:9c:b4:39:ef

این است که گفتن Wireshark به تنها نمایش بسته ها با یک فرستنده آدرس تطبیق آن از دستگاه شما می خواهید برای پیگیری. شما می توانید هر دستگاه دیگر که به طور مداوم در رادیو و تلویزیون راه همان, اما شما ممکن است به هدف دیگر بسته های داده از آنجا که گوشی های هوشمند را نمی دهد خاموش چراغ فریم.

مرحله 3: نظارت بر قدرت سیگنال و آزمون چندوجهی آنتن

در حال حاضر خود را وصل کنید و چندوجهی آنتن. پس از گرفتن سیگنال در ابتدا سیگنال جهش تا زمانی که ما در پیچ ما چندوجهی آنتن و باقی می ماند وجود دارد نسبتا مهم نیست که از چه زاویه آداپتور برگزار می شود.

این ثابت سیگنال به اندازه کافی خوب است برای پذیرش و مقاوم در برابر تغییر که من حرکت آداپتور در اطراف و از طریق اتاق. تنها موقعیت آن را ندارد این است که نوک آن رو به طور مستقیم به سمت Wi-Fi منبع.

گام 4: آزمون جهت پنل آنتن

بعد پیچ را در جهت پنل آنتن. پس از یک سیگنال افت از بین بردن تمام نما, آنتن, ما شروع به دیدن یک الگوی شکل گرفتن است. جهت آنتن می توانید به طور مداوم بالاتر قدرت سیگنال هنگامی که به آن اشاره شده است به طور مستقیم در منبع پخش می شود اما بدتر قدرت سیگنال هنگامی که اشاره به دور است.

ما می توانید از این جهت برای رسیدن به بالاتر قدرت سیگنال اشاره کرد که در هر ثابت و Wi-Fi به اهداف در حال حرکت باعث خواهد شد یک سیگنال رها کردن زمانی که آنها سرگردان از اصلی لوب پنل.

گام 5: تست شبکه آنتن سهموی

در نهایت ما ضمیمه parabolic grid و پس از سنبله بزرگ از قطع پنل آنتن ما شروع به دریافت بالاترین قدرت سیگنال ما شده است قادر به رسیدن به دور است. در حالی که جارو آنتن عقب و جلو من نه تنها می تواند بگوید دقیقا همان جایی که منبع من همچنین می توانید خوشه از قدرت سیگنال است که تا حد زیادی بیش از هر چیزی من قادر به دریافت و با چندوجهی یا پنل آنتن.

در نمودار زیر چندوجهی و پنل آنتن در سمت چپ از سیگنال سنبله در وسط و parabolic grid در سمت راست است. هنگامی که ما zeroed parabolic dish در ما بسیار قوی تر و حساس تر سیگنال.

نسبت به پایان گرفتن من برداشت Wi-Fi دستگاه ما پیگیری می شد و در اتاق دیگر و مشاهده یک پرش در قدرت سیگنال از ظرف معنی آن را حتی ممکن است به تشخیص زمانی که کسی در حال حرکت است یک دستگاه فیزیکی با شدت جهت آنتن.

آنتن های جهت دار مفید ایجاد الگوهای تابش

در حالی که جهت شبکه آداپتور می تواند به طور چشمگیری افزایش سیگنال از یک شبکه که با هدف به درستی استفاده از بین می رود و یا تغییر می تواند به عنوان سیگنال های Wi-Fi گزاف گویی کردن دیوار و موانع دیگر. در یک محیط با بسیاری از موانع شما ممکن است پیدا کردن که قوی ترین سیگنال یک آنتن جهت دریافت ممکن است از یک زاویه دیگر به طور مستقیم به سمت منبع.

همچنین شایان ذکر است که بزرگتر چندوجهی آنتن به این معنا همیشه یک سیگنال قوی تر. اگر یک اتصال Wi-Fi منبع closeby بزرگتر آنتن می تواند قوی ترین بخش از الگوی تابش فراتر از آن هدف قرار گرفته است.

من امیدوارم که شما لذت می برد این راهنمای استفاده از تخصصی آنتن Wi-Fi hacking! اگر شما هر گونه سوال در مورد این آموزش با استفاده از جهت و چندوجهی آنتن ترک یک نظر زیر و احساس رایگان برای رسیدن به من در توییتر @KodyKinzie.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط Kody/Null Byte

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید