چگونه به رنگ کاشی های کف برای بودجه دوستانه, رنگارنگ, ارتقا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما در حال حاضر می دانیم که نقاشی دیوارها می تواند کاملا تغییر یک اتاق بخشید. اما رنگ را می توان مورد استفاده برای ایجاد بودجه تحول در سطوح دیگر نیز هست. نقاشی کاشی کف تبدیل شده است یک راه خلاق به اضافه کردن برخی از شخصیت به حمام و آشپزخانه mudrooms و یا هر فضای دیگر با کاشی کف. واقعا برخی از قبل از-و-afters از رنگ کاشی کف غیر قابل تشخیص (در یک راه خوب).

اگر شما وقت خود را و آن را درست انجام نقاشی کاشی کف خود یک صرفه جویی در پول پروژه DIY—اما صحبت کردن به عنوان کسی که خود را به نقاشی کاشی آشپزخانه کف قبل از اعتماد به من وقتی که من می گویند آن را ضروری است که شما نمی جست و خیز کردن در دبستان کار می کنند. می دانیم که آن را به یک دقیقه برای تکمیل این پروژه—بنابراین اگر شما در حال کار در یک منطقه پر ترافیک از خانه خود را, شاید در نظر جابجایی برای مقدار زمان آن را به شما طول می کشد برای تکمیل پروژه.

“زیبایی در مورد نقاشی است که شما می توانید تغییر چشم انداز از هر اتاق و آن را مقرون به صرفه می گوید:” جاناتان ریوس حرفه ای نقاش و صاحب ریوس داخلی در شهر نیویورک است. “آن را چیزی متفاوت, چرا که اگر شما به نوسازی هزینه خواهد شد 10 برابر بیشتر از اگر شما آن را به خودتان.”

اما سوال مهم: مهم نیست که آیا شما در حال کار با لایه سرامیک و یا وینیل کاشی کاری? “نکته خوب این است در حال حاضر با محصولاتی که در بازار شما می توانید اساسا رنگ تقریبا هر چیزی را که می گوید:” ریوس. کلید این است که به انتخاب و اعمال خوب و قوی اتصال پرایمر.(بیشتر در زیر). در اینجا چیزی است که شما نیاز به رنگ کاشی های کف و چگونه به آن را انجام دهد.

آنچه شما نیاز به رنگ یک کاشی کف

چگونه به رنگ کاشی کف

اگر شما شده است زندگی در فضای خود را در حالی که شما می خواهید برای انجام یک کار خوب و تمیز از این منطقه قبل از اینکه شما حتی شروع. ما در حال صحبت کردن در کامل بر روی mop-in-the-سطل کف تمیز به حذف هر گونه تفاله یا دوده که در طول زمان ساخته شده.

با استفاده از 220 سنباده دانه به نور سنباده به کاشی. که کمک می کند تا خلاص شدن از هر گونه چربی و یا هر چیزی گیر بر روی کاشی شما نمی قادر به دریافت و با mop. آن را نیز کمک می کند تا آغازگر گرفتن بر روی کاشی. شما می توانید شن و ماسه با دست, اما اگر شما در حال کار با یک مقدار خوبی از کف و سپس یک دستی شن و ماسه مدارگرد زندگی خود را بسیار ساده تر.

3. کاملا تمیز و دبستان منطقه

زمان برای تمیز کردن دوباره. پاک کردن هر گونه شن و ماسه شن شما ایجاد کرده اید و واقعا یک نگاه دوم که در آن هر گونه آلودگی می توان پنهان—در ملات. اگر شما نمی آن را تمیز دور در حال حاضر آن را مخلوط کنید در زمانی که شما شروع به نقاشی و سپس آن را بخشی از زندگی خود را برای همیشه لطفا برای (صحبت از تجربه در اینجا!).

اگر شما می خواهید یک مانع اضافی از حفاظت از نوار کردن دیوار به طوری که اگر شما غلتک و یا قلم مو شیپور خاموشی دیوار, شما نمی خواهد به طور تصادفی رنگ دیوار خود را با کف رنگ.

4. توان استراتژیک در مورد که در آن شما شروع به

شما قطعا نمی خواهید به رنگ خود را به گوشه ای می استراتژیک در مورد که در آن شما شروع می شود. “همین حالا شروع به نقاشی در نزدیکی ورودی” توصیه ریوس. اگر دورترین چیز از درب وان یا دوش شروع وجود دارد و پس از آن رنگ با پشتوانه راه خود را به خارج از حمام.

“اگر شما در حال نقاشی کاشی در حمام در منطقه و یا محل را با مقدار زیادی از نور, در پایان, آن را نمی خواهد آخرین 100%,” هشدار ریوس. اما کلید آن ماندگار به عنوان زمانی که ممکن است برای استفاده صحیح از پرایمر. او توصیه می کند قوی-اتصال پرایمر است که به رعایت خواهد شد در غیر این صورت سخت به رنگ سطوح مانند INSL-X استیکس, KILZ و یا شروع تازه از بنیامین مور.

پس از اولین کت آستر خشک شده اعمال می شود.

“یک رنگ اپوکسی خواهد آخرین طولانی تر از آب بر اساس رنگ..یا شما می توانید با استفاده از یک Sherwin ویلیامز یا بنجامین مور طبقه & پاسیو رنگ می گوید:” ریوس. “آن را نگه دارید بهتر است به طور منظم دیوار یا سقف رنگ.”

یک بار خود را بالا نشان از خشک رنگ اگر شما می خواهید برای رفتن به عقب و اضافه کردن stenciling و یا طرح های این زمان است. در غیر این صورت لذت بردن از! در حالی که نقاشی کاشی های خود را نه برای همیشه لطفا برای-رفع—به خصوص در مناطق پر ترافیک—آن را هنوز هم یک پروژه کار با ارزش است. و آن را بسیار ارزان تر از خود را جایگزین کاشی با رنگ های مختلف و یا طرح کاشی! “آیا نمی شود ترس به کاوش می گوید:” ریوس. “در پایان روز آن را چیزی است که ارزش آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de