چگونه به DIY صفحه اصلی تعمیرات هنگامی که یک نرم افزار نمی تواند دیدار—با توجه به جوانب مثبت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بنابراین خود را در ماشین ظرفشویی می شکند. یا توالت خود را متوقف نمی شود در حال اجرا است. یا شاید یخچال شما فقط می خواهد نه ماندن سرد است. شما را به تماس های معمول خود را مورد اعتماد نوکر… اما این بیماری همه گیر را آهسته یا حتی متوقف بازدیدکننده داشته است خود را. چه کاری انجام دهید؟!

هر کس در حال تبدیل شدن بیشتر و مدبر در مرور پناهگاه در محل سفارشات و هوشیار باقی مانده در مورد محدود کردن قرار گرفتن در معرض به دیگران است. برخی از handymen و زنان نیز دیگر آمدن به خانه های مردم در طول COVID-19 برای حفاظت از خود را نیز ترک هر کس به دستگاه های خود را وقتی که می آید به بدانند برای رفع مسائل مشترک. از لوازم در فریتز به مشکلات لوله کشی وحشتناک کارشناسان به آپارتمان درمانی حرکت شبیه چمچه زنی در تبادل نظر و رفع اطراف خانه.

صفحه اصلی remodeler و نوکر Kody شوماخر از شوماخر بازسازی نزدیکی سینسیناتی می گوید که با “چند ابزار را انتخاب کنید و صبر و حوصله شما می توانید بسیاری از چیزهایی که با عقل سلیم است.” او توصیه می کند با داشتن زیر در دست برای خانه رفع:

چه در مورد توالت مشکلات

اگر شما با استفاده از یک پیستون در حالی که آن را ممکن است زمان برای قرار دادن آن به عنوان مسدود توالت ها یک مسئله مشترک. گلن گالاس معاونت عملیات برای آقای Rooter لوله کشی می گوید: مهم ترین چیزی که به انجام این است که نگه داشتن فلاشینگ—به دلیل توالت خود را خواهد سرریز. “هدف این است که به فشار انسداد از طریق” گالاس می گوید. برای اولین بار شروع به ياوه با یک مقدار خوبی از زور در یک سریع و حرکت های تکراری نگه داشتن چشم خود را برای حرکت از طریق انسداد ، سپس مطمئن شوید که آب تخلیه نمی, افزایش, قبل از اقدام به خیط و پیت کردن دوباره. و آیا رفتن شیمیایی مسیر: “هرگز پور شیمیایی تخلیه تمیز کردن توالت خود را,” او می گوید. “مواد شیمیایی خشن می تواند باعث تحریک پوست و چشم و یا باعث آسیب به لوله های لوله کشی.”

مشکل دیگر این است که توالت های است که نمی خواهد متوقف شود معنی آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را فقط به تازگی سرخ اما صدا فقط… هرگز متوقف نمی شود. گالاس توصیه خاموش کردن آب با استفاده از شیر در نزدیکی پایگاه: “چشم پوشی از righty-tighty قانون و به نوبه خود آن را در خلاف جهت عقربه,” او می گوید. بعد, بررسی مخزن با از بین بردن پوشش و بلند کردن اجسام شناور توپ یا جام بالا تا زمانی که آن متوقف می شود در حال اجرا است. دنده تا با برخی از دستکش و به طور بالقوه یک ماسک و حذف برخی از آب را در یک سطل قبل از بعد از غوطه وری جهت بالا. توالت دیلم نیز می تواند یک گزینه برای دریافت قوی مسدود و یا جسم خارجی که گیر کرده است. تنظیم مجدد شناور ساز و تلاش برای خیط و پیت کردن در حالی که نگه داشتن توپ و یا فنجان است. دور از فاضلاب توالت یک بار این کار (و نه دیگر غرق و یا تخلیه).

Stephany اسمیت از من کش (بخشی از خدمات فوق العاده شرکت) اضافه می کند که مخزن توالت مگس پران است که آسیب پذیر ترین بخش برای استراحت و اغلب فقط نیاز به تمیز. شما می توانید به جای آن به سادگی با خرید همان اندازه به عنوان آنچه که شما باید—در اینجا به عنوان مثال—و اتصال قلاب به پین از لوله سرریز. اسمیت همچنین می گوید: گاهی اوقات وجود دارد می تواند موضوع را با سطح آب بالاتر از لوله سرریز و توصیه های زیر بسته به نوع توالت:

برای جایگزین کردن یک شل یا شکسته صندلی توالت:

اگر شما یک نرم افزار در صندلی خود را و یا شما فقط به روز رسانی برای زیبایی شناسی گالاس توصیه می کند برای اولین بار شناسایی نوع حق تعویض—یک تفاوت وجود دارد بین گرد و مستطیلی ، “فضولی کردن پوشش پلاستیکی در پشت صندلی با یک flathead, پیچ گوشتی و باز کردن پلاستیک و یا فلزی پیچ و مهره زیر” گالاس می گوید. “شما ممکن است نیاز انبردست برای نگهداری آجیل در محل در حالی که شما باز کردن پیچ و مهره. بلند کردن, پیر صندلی و دور انداختن آن است.” تمیز کردن این منطقه است که تا به حال تحت پوشش قبل از screwing جدید پیچ و مهره به سوراخ نصب و اتصال جدید, آجیل, اگر قابل اجرا باشد. ضربه محکم و ناگهانی پوشش پلاستیکی محکم جدید با پیچ و مهره سر.

چه باید بکنید اگر شما در حال پیدا کردن مسائل در آشپزخانه

وجود دارد هیچ چیز بدتر از خود را به ماشین ظرفشویی نیست و انجام آن کار به خصوص اگر شما در حال تغذیه مردم وعده های غذایی متعدد در هر روز در خانه در طول بیماری همه گیر. “ماشین ظرفشویی نشت بیشتر از زمانی است که فقط یک بد خط تخلیه پس از اجرا به فروشگاه و یا آمازون و جهانی خط و شیره آن را” شوماخر می گوید. “به عنوان برادر من همیشه می گوید:”همه چیز جهات.'” شوماخر تاکید می کند که اغلب بخشی معاوضه چیزهایی هستند که صاحب خانه می توانید سعی کنید برای خود به سادگی با دنبال کردن مراحل در تجهیزات آنها خریداری کرده ام—اما آنها همچنین باید بدانید که محدودیت های خود را. “اگر شما نمی خواهید به آن را ببینید از طریق به پایان تماس حرفه ای و آنها آن را انجام دهد. من کار بر روی کامیون من, اما من هم یک مکانیک و من می دانم که من محدودیت” او جوک.

برای یک یخچال که نیست ماندن سرد:

در طول همه گیر کار یخچال ضروری است برای اطمینان از مواد غذایی باقی می ماند سرد و تازه به خصوص به حداقل رساندن اضافی مواد غذایی در سفرهای (و جوانه قرار گرفتن در معرض). بیلی کارسون Handy.com سر از تمیز کردن—نظارت بر نظافت و تعمیرات—شکسته شدن قطعات است که می تواند کمک به یک یخچال که نیست ماندن سرد: یک مشکل کمپرسور شروع به رله فن اواپراتور کندانسور فن یا سیستم یخ زدایی. همه این مسائل تبادل نظر دوستانه اما مسائل با سیستم یخ زدایی هستند.

“اگر خود را یخ زدایی سیستم به نظر می رسد مقصر آنچه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد که یخ ساخت تا در کویل اواپراتور در داخل فریزر” کارسون می گوید. “این باعث می شود واحد برای جلوگیری از خنک شدن در یخچال و سپس مشکل در حرکت به فریزر به عنوان خوب,” او گفت:. تمیز کردن یخچال خود را کویل کندانسور به طور منظم برای جلوگیری از مشکلات. “اگر کویل کندانسور ماندن برای بیش از حد طولانی باقی مانده تبدار یخچال و باعث می شود که از دیگر اجزای یخچال به کار سخت تر پوشیدن آنها را” کارسون می گوید. “خود را برای تمیز کردن کندانسور, کویل, حذف جلو پنجره قطعه در بر داشت در پشت و یا پایین ترین یخچال و تمیز کردن باقی مانده را با یک برس کوچک یا خلاء.”

یک شیر آب چکه کن خسته کننده است به چند دلیل واضح ترین بودن اثر منفی می توانید آن را در کیف پول, خانه و محیط زیست, کارسون می گوید. اما او اطمینان مالکان که این هیچ بزرگ کار با ابزار مناسب که شامل یک آچار قابل تنظیم لوله کش بتونه یک پیچ گوشتی یک چراغ قوه و یک سطل.

“اولین خاموش کردن منبع آب به نزول خود را و قرار دادن یک سطل زیر سینک برای گرفتن هر گونه چکیدن,” او می گوید. “سپس خود را شل شیر دستگیره و حذف آنها را از شیر آب. مرحله سوم این است که پیاده کردن شیر آب خود را پرداخت توجه بیشتر به این واشر لاستیکی برای هر نشانه ای از ساییدگی و پارگی. تمیز کردن تمام قطعات کاملا با کلسیم remover. اگر خود را واشر نیاز به جایگزینی باید آن را آسان برای پیدا کردن در فروشگاه سخت افزار محلی. هنگامی که شما یک تابعی واشر دوباره سوار شیر آب خود را و مطمئن شوید که تمام قطعات محکم و امن و رسیدگی است در موقعیت خاموش است.” آزمون خود را کاردست و تماس خود لوله کش برای مشاوره اگر شما گیر کرده است.

برای yucky دفع زباله:

جلوگیری از عرق تجمع در دفع زباله های زیر گالاس را در مراحل. این نیز یک فعال گام شما می توانید برای جلوگیری از هر گونه مسائل را با اختیار خود داشته باشد.

بپرسید اگر خدمات مجازی از خود لوله کش در دسترس هستند

اگر شما در وسط یک پروژه شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به درخواست خود را کش اگر آنها ارائه خدمات مجازی مانند اسمیت شرکت. “ما به کمک مالکان برای جلوگیری از تبادل نظر کابوس با هدایت آنها را از طریق لوله کشی تعمیر و یا نصب بر گوشی های هوشمند و یا قرص. به جای استقبال لوله کش در خانه خود را, شما به راحتی می توانید ترتیب یک قرار ملاقات با یک گواهی مجازی کش و توضیح/نمایش موضوع لوله کشی بیش از یک ویدئو کنفرانس,” او می گوید. “این کارشناس ارزیابی خواهد شد این مشکل از راه دور و اگر آن را نمی اضطراری موضوع نیاز به یک تکنسین حرفه ای در سایت او می تواند کمک به شما در مقابله با این مشکل با خیال راحت و قابل اعتماد و سریع است. شما همچنین اطلاعات در مورد چه ابزار و مواد و منابع شما نیاز دارید در پیش است.”

آنچه به سعی و نه سعی کنید خود را با توجه به جوانب مثبت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید