چگونه به چسبیدن به هنر در یک دیوار آجری در 5 مرحله

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دیوارهای آجری در معرض اضافه کردن تن از جذابیت فوق العاده و شخصیت, آیا آنها در اطراف شومینه و یا درود مهمان در درب. اما آویزان کردن یک نقاشی و آینه و یا حتی یک تلویزیون روی آجر می تواند در حال حاضر برخی از چالش های شما لازم نیست چهره با ساده تیغه—به خصوص اگر آن آجر است ،

“خانه های بسیار نرمتر آجر و ساختمان جدید استانداردهای جدیدتر آجر کردم قوی تر و سخت تر برای تمرین از طریق” می گوید: اندرو Dunlop مدیر هنری از دار زدن یک عکس دار خدمات در بریزبن, استرالیا است. اما Dunlop می افزاید: حتی با امکان چالش های شما هنوز هم می توانید قطع از تمام انواع آجر.

اما با خانه های قدیمی وجود دارد ممکن است مجوز اضافی که صاحب خانه نیاز به مته به آجر. مایکل Russo, مالک از شهر نیویورک طراحی داخلی و ساخت و ساز خدمات پورتر پایدار می گوید که شما باید “همیشه محلی خود را بررسی کنید حفظ جامعه به مطمئن شوید که اگر هر گونه حفاری ناپسند است.” که به ویژه برای مستاجرها که ممکن است موضوع به محدودیت های اضافی خود را از صاحبخانه.

هنگامی که شما دریافت چراغ سبز برای آویزان از دیوار آجری شما نیاز به زیر شروع کنید:

هنگامی که شما انتخاب می کنید آثار هنری خود را در اینجا گام به گام راهنمای در مورد چگونه به چسبیدن به چیزهایی که با خیال راحت و ایمن در آجر.

1. علامت گذاری محل بر روی دیوار خود را که در آن سوراخ خواهد شد

برای شروع, آن مهم است برای کشف کردن که در آن بر روی دیوار شما در حال رفتن به چسبیدن به قطعه خود را و چگونه بسیاری از حفره های شما نیاز به چسبیدن به آن. آن است که یک قطعه بزرگ است که دارای یک سیم در سراسر? در آن صورت یک سوراخ ترفند را انجام دهد. اما اگر آن را تا چندگانه D-حلقه یا دندانه اره ای چوب لباسی, شما نیاز به عنوان بسیاری از حفره های وجود دارد به عنوان قلاب.

هنگامی که شما را نمیفهمد چگونه بسیاری از حفره های شما نیاز دارید و نشانگر توجه داشته باشید که در آن شما قاب را به دیوار وصل کنید. مطمئن شوید که علامت خود را متمرکز شده است و که شما حساب چگونه بالا و یا پایین شما می خواهید قطعه ای به چسبیدن به.

“روش های مختلف من آویزان مسائل بستگی به اندازه و وزن است. اگر آن را یک تصویر کوچک در یک رشته حفاری یک سوراخ باید جریمه شود. برای بزرگتر, عکس های هنر آینه با یک طناب یا حلقه های D دو پیچ های لازم برای اطمینان از تعادل و پشتیبانی مناسب” روسیه می گوید.

آن را نیز ایده خوبی است به استفاده از یک سطح به مطمئن شوید که هر سوراخ شما را حتی.

2. مته خود را به مکان های مشخص شده

بعد با شتاب خود را به مته و سنگ تراشی ، سنگ تراشی بیت طراحی شده است به خصوص برای بتن و سنگ و آجر است. جای خود را کمی در مته. حفاری های عمیق به اندازه کافی به جای طول پیچ که شما با استفاده از, مطمئن شوید که به آرامی حرکت برای جلوگیری از گرمای بیش از حد خود را دارا است. شما ممکن است نیاز به استراحت. انجام این کار در هر منطقه ای که شما مشخص شده است. هنگامی که شما سوراخ سوراخ, حذف باقی مانده با یک پارچه خشک.

3. چکش خود را مجریان در

استفاده از چکش خود را به شیر مجریان به سوراخ است که شما فقط ایجاد شده است. مجریان خود را حفظ خواهد کرد پیچ در دیوار خود را و ارائه امنیت فوق العاده خود را حلق آویز.

4. مته خود را پیچ به لنگر

بعدی خود را پیچ و تمرین آنها را به لنگر مطمئن شوید که شما را ترک به اندازه کافی پیچ به دور از دیوار به قطع طناب و یا به ضمیمه پیچ چشم به. روسیه می گوید که ⅛ به ¼ اینچ از فضای اضافی است که معمولا فقط به اندازه کافی برای چسبیدن قطعه خود را.

5. قطع و هنر خود را و مطمئن شوید که آن را در سطح

در حال حاضر خود را سفت پیچ و سپس قطع قطعه خود را. هنگامی که آن را تا مطمئن شوید که آن را سطح (به خصوص برای قطعات حلق آویز از یک تک سیم).

اگر کل این حلق آویز روند به نظر می رسد دلهره آور—و یا شما مایل و یا قادر به ایجاد سوراخ در دیوار آجر از فضای خود را—شما می توانید به آجر بست امتحان کنید. هر دو دستی و ارزان این قلاب گرفتن بر روی آجر بدون هیچ گونه ابزار. مطمئن شوید که شما خود را اندازه گیری آجر قبل از خرید شما—آنها در دسترس در طیف وسیعی از اندازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de