چگونه برای هک 5 گیگاهرتز Wi-Fi با یک آلفا آداپتور Wi-Fi


Wi-Fi آمده در دو طعم: شایع تر 2.4 GHz استفاده شده توسط بسیاری از روتر و دستگاه های IoT و 5 گیگاهرتز ارائه شده به عنوان یک جایگزین توسط جدیدتر روتر. در حالی که می توان آن را خسته کننده برای حمله به یک دستگاه که حرکت می کند از رسیدن به 5 گیگاهرتز Wi-Fi شبکه ما می توانید با استفاده از یک آلفا dual-band, آداپتور برای هک شبکه های Wi-Fi دستگاه در دو نوع شبکه است.

Wi-Fi است که رادیو و استاندارد شده است که در اطراف از سال 1997 و تعدادی از دستگاه های با استفاده از آن ساخته شده است آن بخشی از طیف کاملا شلوغ است. برای از بین بردن استرس که 5 گیگاهرتز معرفی شد به ارائه سریع اتصالات Wi-Fi بیش از فواصل مشابه به عنوان قابل مقایسه با شبکه 2.4 GHz. برای هکرها پس از رفتن Wi-Fi دستگاه یک روتر فراهم می کند که هر دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز شبکه می تواند یک مشکل واقعی است که حملات نیاز به ارسال د-احراز هویت فریم به سادگی می تواند دستگاه مورد نظر به حرکت در خارج از رسیدن به 5 گیگاهرتز شبکه.

2.4 GHz در مقابل 5 گیگاهرتز Wi-Fi

در ایالات متحده 2.4 GHz Wi-Fi می تواند بر روی هر کانال بین یک و یازده. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری از اتاق حقیقت این است که همه به جز سه نفر از این کانال ها با یکدیگر همپوشانی باعث مسائل با دخالت و سرعت آهسته هنگامی که بیش از حد بسیاری از دستگاه ها در همین کانال. دلیل آن اتفاق می افتد این است که هر کانال است که واقعا فقط مرکز فرکانس 22 مگاهرتز گسترده ای از کانال. این بدان معناست که تنها کانال های یک و شش و یازده به اندازه کافی دور از هم به با هم تداخل دارند.

تصویر از طریق ویکیانبار

همانطور که می بینید در تصویر بالا دستگاه در کانال های یک و دو خواهد از تداخل با یکدیگر و به اشتراک گذاری مقدار زیادی از فضای در طیف رادیویی. که باعث می شود آن را به چالش کشیدن برای بسته بندی بیش از حد بسیاری از دستگاه های در به همان شبکه در درجه اول به دلیل اینکه اکثر IoT Wi-Fi دستگاه های کار در فرکانس 2.4 GHz تنها.

5 GHz ارائه می دهد سریع تر سرعت بیشتر کانال ها و اتاق بیشتر برای دستگاه های برای انتقال از 2.4 GHz اما از آن رنج می برد از برخی از محدودیت ها در محدوده. بیش تر فاصله ها گسترده تر کانال 5 گیگاهرتز می تواند اجازه می دهد برای سریع تر انتقال داده, اما نه همه دستگاه های پشتیبانی از فرکانس. مدرن روتر به طور معمول ارائه هر دو نوع به ارائه طیف به صورت متراکم و Wi-Fi شبکه های مدرن و گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها خواهد شد به احتمال زیاد 5 گیگاهرتز پشتیبانی شبکه. که باعث می شود آن را به همان اندازه احتمال دارد که یک دستگاه متعلق به یک هدف ممکن است متصل به 5 گیگاهرتز یا 2.4 GHz شبکه های ساخت آن را بحرانی قادر به ارتباط برقرار کردن با هر دو.

نرم 5 گیگاهرتز Wi-Fi

برای شروع نرم 5 GHz شبکه ما نیاز به یک آداپتور شبکه با مناسب چیپ ست. آلفا بی سیم AWUS036ACS یک dual-band آداپتور شبکه ارائه می دهد که هر دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز پذیرش در یک خوراک خط و می توان آن را در ترکیب با یک برد بلند جهت آنتن مانند ساده Wi-Fi 2.4/5 GHz آنتن Yagi. در حالی که AWUS036ACS راننده است نه پلاگین و بازی با کالی لینوکس, آن را ساده برای نصب بر روی هر دو کالی و اوبونتو سیستم.

یک نمای نزدیک از آلفا AWUS036ACS. تصویر Kody/Null Byte

پس ما باید درایور نصب هکرها را پیدا خواهد کرد که بسیاری از استاندارد Wi-Fi را هک ابزار کار کاملا به خوبی در برابر 5 گیگاهرتز اهداف. Kismet, Wireshark های Aircrack سوئیت و Wifite2 همه به روز رسانی را به استفاده از توانایی هدف قرار دادن 5 GHz شبکه. این بدان معناست که هکرها که می تواند دسترسی به 5 گیگاهرتز کانال های از دست رفته در نیمی از سرگرم کننده است که ممکن است تبدیل به یک موضوع را با دستگاه های است که می تواند انتقال بین هر دو نوع از شبکه ها.

آلفا AWUS036ACS سیمی و آماده است. تصویر Kody/Null Byte

آنچه شما نیاز دارید

برای شروع به کار با نرم 5 GHz شبکه شما نیاز به یک شبکه بی سیم آداپتور است که پشتیبانی از 5 GHz و ترجیحا 2.4 GHz. آلفا AWUS036ACS 802.11 ac AC600 Wi-Fi شبکه های بی سیم آداپتور نشانی از یک کار بزرگ است.

اگر شما می خواهید به گسترش محدوده خود را, شما همچنین می توانید نگاه به یک محدوده آنتن جهت مانند ساده Wi-Fi دو باند آنتن که می توانید انتخاب کنید تا هر دو فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز از بیش از یک مایل دور.

تصویر Kody/Null Byte

مرحله 1: نصب درایور در کالی

با تشکر از محبوب تقاضا Kali Linux شامل RealTek درایور های مورد نیاز برای کنترل بسیاری از 5 GHz آداپتور. مراحل نصب در کالی است اما این مهم به روز رسانی و ارتقا سیستم شما قبل از انجام این کار. نگه داشتن در ذهن است که در یک اتصال کند و آهسته آن را کاملا می تواند برخی از زمان.

~$ apt update && apt ارتقاء
~$ apt dist-upgrade

هنگامی که سیستم خود را به طور کامل به تاریخ شما می توانید با نصب درایور شما نیاز به در کالی با دستور زیر.

~$ apt نصب realtek-rtl88xxau-dkms

که باید درایور رو نصب کنید و شما می توانید سعی کنید اتصال در آداپتور شبکه پس از راه اندازی مجدد برای دیدن اگر چراغ در آن چشمک می زند بلافاصله. بعد ما تست کردن عملکرد آداپتور.

مرحله 2: تنظیم حالت مانیتور در کالی لینوکس

اگر شما می توانید آداپتور هنگام اجرای دستور ifconfig یا ip یک بعد از نصب درایور, ما می توانیم حرکت به تلاش برای قرار دادن آن را به حالت مانیتور به بررسی آن کار می کند. اول ما نیاز به آوردن رابط کاربری را به آن را به حالت مانیتور. مطمئن شوید که به جای wlan0 با نام کارت بی سیم خود را.

~$ sudo ip link set wlan0 down

ما می خواهیم مجموعه ای از حالت مانیتور با استفاده از iwconfig در زیر فرمان.

~$ sudo iwconfig wlan0 mode monitor

در نهایت ما را به رابط بازگشت تا پس از آن قرار داده شده است در حالت مانیتور.

~$ sudo ip link set wlan0 up

اگر تمام این مراحل را مشغول به کار هموار و سپس کارت خود را باید در حالت مانیتور و شما ممکن است خوب به آن بروید. سعی کنید از کار کردن با 5 گیگاهرتز کانال های ما می تواند در حرکت به مرحله بعد.

مرحله 3: تست کارت بر روی کالی

برای تست اگر ما کارت کار بر روی Kali ما سعی خواهیم کرد به آن را به 5 گیگاهرتز کانال. ما می توانید سعی کنید به مجموعه ای از کانال با دستور زیر در یک پنجره ترمینال.

~$ sudo iw wlan0 تنظیم کانال 6 HT40-

که تلاش خواهد کرد برای تنظیم کانال به 5 گیگاهرتز فرکانس. به طور کلی شما می توانید با استفاده از این دستور برای مشخص کردن یک کانال در 5 GHz محدوده به گوش دادن. برای تنظیم کانال به 149 با عرض کانال مجموعه به 80 مگاهرتز ما می توانید تغییر دهید و دستور به نگاه مانند مثال زیر.

~$ sudo iw wlan0 تنظیم فرکانس 5745 80 5775

اگر آن کار نمی کند و سپس شما می توانید حرکت بر روی نصب و راه اندازی دستی که همچنین با این نسخهها کار بر روی اوبونتو.

مرحله 4: نصب درایور در اوبونتو

برای نصب این درایور به طور مستقیم ما خواهید بود با استفاده از Aircrack-ng مخزن GitHub و DKMS. اول ما نیاز به نصب DKMS و دانلود از GitHub مخزن با دستور زیر.

~$ sudo apt-get install dkms
~$ git clone https://github.com/aircrack-ng/rtl8812au.git

پس از آن نصب شده است, ما می توانیم تغییر دایرکتوری ها به مخزن با تایپ کردن cd rtl8812au. پس از آن ما فقط نیاز به اجرای یک فرمان به درایور رو نصب کنید و از داخل پوشه ما دریافت کنید.

~$ sudo ./dkms-install.sh

شما باید ببینید خروجی مانند زیر اگر آن را موفق.

در مورد به اجرا dkms نصب مراحل... ایجاد symlink /var/lib/dkms/rtl8812au/5.3.4/منبع ->
/usr/src/rtl8812au-5.3.4 DKMS: اضافه کردن به پایان رسید. هسته آماده سازی های غیر ضروری برای این هسته است. پرش... ساخت ماژول:
تمیز کردن منطقه ساخت و... 'را' -j2 KVER=4.15.0-55-generic KSRC=/lib/modules/4.15.0-55-عمومی/ساخت..........................
به پایان رسید در حال اجرا dkms مراحل نصب.

در نهایت اجازه دهید اجرا airodump-ng برای تست اگر کارت می توانید در 5 GHz کانال. دستور زیر استفاده می کند –گروه گزینه ای برای تنظیم Airodump برای اسکن از طریق 5 GHz کانال.

~$ airodump-ng wlan1 --گروه یک

اگر ما کارت رو به بالا و در حال اجرا ما باید شروع به دیدن 5 GHz شبکه ظاهر می شود!

CH 200 ][ سپری شده: 12 ][ 2019-08-19 04:56 BSSID PWR چراغ #اطلاعات #/s CH MB ENC رمز AUTH ESSID 00:69:54:32:12:99 -55 3 0 0 1 54e WPA2 CCMP PSK MySpectrumWiFi69-2G 88:24:62:94:10:2A -74 1 0 0 -1 54e WPA2 CCMP PSK MySpectrumWiFi96-5G

5 GHz شبکه ها در دسترس آسان

در حالی که آداپتورهای شبکه مانند آلفا بی سیم AWUS036ACS ممکن است پلاگین و بازی با کالی لینوکس, آنها به خوبی پشتیبانی می کند و آسان به راه اندازی در تنها چند دستورات. هنگامی که شما کردم درایور نصب شده, شما می توانید به راحتی با استفاده از ابزار آشنا مانند Wireshark برای ضبط داده ها بر روی 5 گیگاهرتز شبکه های همان 2.4 GHz شبکه. با تشکر از این ارزان و آسان-به-راه اندازی شبکه آداپتور یک آنتن جهت می توانید اجازه دهید یک هکر دستکاری 5 گیگاهرتز از شبکه های افراطی فاصله در بودجه است.

من امیدوارم که شما لذت می برد این راهنمای آغاز به کار با نرم 5 گیگاهرتز Wi-Fi! اگر شما هر گونه سوال در مورد این آموزش در مورد راه اندازی یک Alfa بی سیم AWUS036ACS لطفا زیر بپرسید و اگر شما نظر و یا ایده ای برای آینده قسمت, احساس رایگان برای رسیدن به من در توییتر @KodyKinzie.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط Kody/Null Byte

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو