Netflix ارائه کرده است بتا آن برنامه به طور رسمی از طریق فروشگاه بازی, برای برخی از زمان در حال حاضر. هنوز این موضوع بسیاری از ما صورت بتا در دسترس بودن همیشه کمیاب است. بدون گرفتن شانس و فرود بتا نقطه در اوایل زمانی که دروازه باز شد وجود ندارد بسیار شما می توانید در مورد آن انجام دهد. وجود دارد در حال حاضر یک نام تجاری جدید روش شما می توانید استفاده کنید برای sideload Netflix بکشد beta نرم افزار و پیوستن به در در سرگرم کننده است.

گام 1: دانلود APKMirror Installer

می توان آن را یک نوع پیچیده ظروف سرباز یا مسافر وقتی که می آید به sideloading جدیدتر نرم افزار به دلیل راه برنامه بسته نرم افزاری به کار گرفته است. اساسا فایل APK بسیاری از ما به دیدن استفاده می شود این است که تقسیم به بخش های جداگانه که شامل پایه برنامه همراه با منابع مورد نیاز. این به این معنی شما نمی توانید به سادگی نصب کنید دانلود برنامه با فشار دادن دکمه “نصب” را فشار دهید مثل وقتی که با فایل های APK.

پس این یک مورد منحصر به فرد سناریو, شما نیاز به نصب یک نرم افزار که مسئولیت رسیدگی به این برنامه نرم افزاری به نام APKMirror نصب از فروشگاه بازی. این همه ممکن است به دلیل APKMirror ایجاد یک فایل خاص با فرمت (.apkm) اجازه می دهد تا برای sideloading برنامه های نرم افزاری مانند Netflix بتا. چنگ زدن به این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید بنابراین شما می توانید حرکت بر روی مرحله بعدی.

Step 2: دانلود Netflix Beta نرم افزار

هنگامی که شما APKMirror نصب شده بر روی دستگاه شما در حال حاضر نیاز به دانلود Netflix بتا برنامه بنابراین شما می توانید تست کردن ویژگی های جدید هر چه آنها در حال پخت و پز است. همانطور که پیشتر گفته شد فایل زیر است “.apkm” فایل که تخصصی فرمت است که ایجاد شده است بنابراین شما می توانید sideload برنامه های که با استفاده از نرم افزار بسته نرم افزاری است.

باز کردن لینک زیر را در مرورگر تلفن خود را و سپس به ضربه بزنید آخرین ساختن با کلمه “بتا” در پایان عنوان. از آنجا پایین کمی و روی آن ضربه بزنید عدد بعدی به نوع با گوشی پردازنده معماری (معمولا arm64) و سپس در نهایت ضربه بزنید “دانلود APK نرم افزاری.”

مرحله 3: نصب Netflix Beta نرم افزار

در حال حاضر شما نیاز به جلو بروید و باز APKMirror نصب به صفحه اصلی ، به ضربه بزنید “فهرست فایل” سپس دکمه “اجازه” به اعطای مجوز ذخیره درخواست. از اصلی نصب صفحه نمایش پس از آن, شما باید توجه کنید هر یک از APK و یا APKM فایل های خود را “دانلود” پوشه خواهد شد در اینجا ذکر شده. پیدا کردن Netflix بتا .apkm فایل آن ضربه بزنید یک بار و سپس دکمه “نصب پکیج” را فشار دهید برای ادامه.

از اینجا آن را باز کردن برنامه و شروع به آماده سازی و سپس شما یک دید کلی از آنچه در مورد نصب شود. شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از تنظیمات خاص مانند آنچه زبان بسته استفاده می شود, اما از آن خواهد شد به صورت خودکار تنظیمات خود را بر اساس اطلاعات دستگاه. شما به احتمال زیاد فقط با استفاده از تنظیمات پیش فرض ضربه بزنید ، سپس به “دیده بان آگهی و نصب برنامه” را فشار دهید برای شروع روند نصب کنید.

قبل از نصب می توانید در واقع شروع شما نیاز به اعطای مجوز مورد نیاز برای نصب “منابع ناشناخته.” این یکی از ویژگی های اندروید معرفی مدتها پیش برای کمک به شما کنترل که در برنامه های دسترسی به ذخیره سازی خود را ضروری است که برای دستگاه امنیتی است. تلنگر “اجازه می دهد تا از این منبع” سوئیچ سپس دکمه بازگشت پیکان به بازگشت به صفحه قبلی.

شما ممکن است نیاز به فشار “تماشای آگهی و نصب برنامه” را فشار دهید دوباره اگر برنامه خارج می شود زمانی که شما با فشار به عقب پیکان. حرکت شما در حال حاضر استقبال توسط آگهی ویدئویی است که شما می توانید جست و خیز نیست که بدان معنی است که شما باید صبر کنید تا زمانی که آن را به پایان رسید. هنگامی که تصویری آگهی به پایان رسیده است پخش شیر “X” را فشار دهید در گوشه بالا به حرکت به بعد.

در نهایت, شما ساخته شده است آن را به نقطه که در آن شما شروع به پردازش خود را Netflix بتا APKM فایل برای نصب و راه اندازی. زمانی که سریع پیام بالا میآید ، روی “نصب” را شروع کنید. هنگامی که نصب به پایان رسید, شما هم می توانید با ضربه زدن به “نرم افزار باز کردن” را فشار دهید برای راه اندازی Netflix راست پس از آن و یا “نزدیک” برای بازگشت به قبلی نصب صفحه نمایش.

روند نصب APKM فایل های است که واقعا بسیار ساده است اما نیاز به سازمان دیده بان ویدئو آگهی می توانید قبل از نصب هر چیزی است که نوعی بد شانسی. بیایید امیدوار باشیم که تغییرات در آینده! شما باید توجه داشته باشید شما نیاز به sideload Netflix بکشد بتا با استفاده از همان روش با هر به روز رسانی. اگر شما قصد اقامت تا تاریخ با, بتا, Netflix جدید می سازد بسیار غالبا پس نگه داشتن آن در ذهن.

نکته نهایی

حالا که شما می دانید چگونه به sideload Netflix بکشد بتا از طریق APKMirror نصب وجود دارد چیزی است که شما می توانید برای صرفه جویی در زمان کمی اضافی در آینده است. پس از دانلود APKM فایل از مرورگر بر روی دستگاه آندروید خود را شما می توانید آن را باز کنید به طور مستقیم با APKMirror نصب به راست پرش به “دیده بان آگهی و نصب برنامه” بخش. این ممکن است مفید باشد پس از Netflix منتشر شده تعداد زیادی از بتا می سازد.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو