چگونه برای به دست آوردن یک کلید شکسته از یک قفل

از دست دادن یک کلید به اندازه کافی خسته کننده است اما شکستن یکی در درب بعدی. نه تنها از آن وحشت زا آن نیز می تواند یک اشتباه گران اگر شما به طور کامل جایگزین قفل. در حالی که آن را وسوسه انگیز—و در برخی موارد کاملا موجه—به زور راه خود را در, است که می تواند به این معنی است که شما در حال آماده سازی خود را برای یک لایحه بزرگ از یک قفل ساز. خبر خوب است ؟ وجود دارد برخی از ترفندهای شما می توانید سعی کنید قبل از اینکه شما نیاز به تماس با یک نرم افزار.

در اینجا نکاتی از دو قفل کارشناسان با مهارت های مختلف مجموعه به اشتراک گذاری برخی از راهنمایی در مورد بهترین راه برای بازیابی کلید شکسته. گواهی استاد قفل ساز و شمال شرق مدیر در ارتباط Locksmiths آمریکا لایحه Mandlebaum دارای سالها تجربه در زمینه کمک به مردم در طول یک قفل اضطراری است. امنیت شناس و بین المللی با سرعت قفل چیدن قهرمان, Schuyler, Towne می توانید انتخاب کنید یک قفل بسته و در زیر آب دارای یک میزبان کامل از نکات برای “سوراخ کلید عمل جراحی است.” با هم, آنها توضیح دهید که چه باید بکنید و چه نکنید به انجام اگر شما در پیدا کردن کلید خود را شکسته داخل قفل خود را.

آنچه نباید انجام دهید اگر کلید خود را در قفل می شکند

با توجه به لایحه Mandlebaum بهترین راه برای خراب کردن یک قفل است که برای قرار دادن چسب یک تکه از کلید شکسته و سپس دوباره آن را به قفل باور آن را پیوند با قطعه دیگر. “هر قفل ساز دیده است این را چندین بار و همه از آن است که اوراق قرضه به قفل. پس از آن شما هیچ گزینه ای جز مته کردن آن و جایگزین کردن آن با” Mandlebaum می گوید. که گران قیمت و احتمالا قابل اجتناب.

اول شناسایی چه نوع از کلید شما در حال کار با

اگر کلید قدیمی بیت کلید آنهایی که با یک پرچم در یک پایان و یک بشکه سپس Mandlebaum می گوید: پرچم احتمالا شکسته و حرفه ای را از هم جدا قفل آن را بازیابی کنید. مگر اینکه شما در یک عمارت خالی از سکنه شما احتمالا باید ارتقا امنیت خود را به هر حال.

مدرن سیلندر کلید از سوی دیگر می توان مانور با کمی مهارت و یک دست ثابت است. اگر مهم این است که تراز وسط قرار دارد به صورت عمودی در قفل تمبلرس (یا پین) که این کاهش بر روی کلید دستکاری نباید درگیر شود. اگر شما این مراحل را دنبال کنید شما باید قادر به اسلاید کلید.

توجه داشته باشید: مگر اینکه شما در حال رقابتی قفل کننده مانند Towne شما احتمالا لازم نیست که یک مجموعه ای از قفل چیدن ابزار. وجود دارد چندین اقلام روزمره که شما ممکن است حمل با شما و یا قادر به قرض گرفتن از همسایه که هر دو Towne و Mandlebaum می گویند کار خواهد کرد اگر شما صبر و شکیبایی به استفاده از آنها.

اگر کلید شکست در یک زاویه کوچک, flathead, پیچ گوشتی و یا یک سنجاق مو با گرد پلاستیکی به پایان می رسد شکسته و اسلاید آن را به سوراخ کلید (میکروسکوپی) به ارنج زدن کلید راست.

2. استفاده از یک ابزار برای گرفتن کلید شکسته

پیدا کردن چیزی به اندازه کافی کوچک برای قرار دادن به جای کلید که خواهد گرفتن نگه دارید از کلید شکسته. Mandlebaum توصیه می کند با استفاده از یک قلاب ماهیگیری—اما اگر شما نمی دانید که هر کسی با ماهیگیری Towne می گوید: خم نوک یک سوزن آن را به یک آکواریوم در انتهای کار به همان شیوه. هنگامی که شما “گرفتار” کلید خود را بکشید و آن را مستقیما نمی زاویه بالا یا پایین به عنوان آن می تواند گرفتن پین. مطمئن شوید که انگشتان دست خود را خشک هستند به طوری که آنها نمی لغزش کردن سوزن یا قلاب یا پوشیدن یک دستکش لاستیکی اگر شما یکی برای بهتر گرفتن.

3. جلو و کلید بقیه راه را با انبردست

کشیدن کلید شکسته نسبت به شما به عنوان دور به عنوان شما می توانید با استفاده از این روش و سپس با استفاده از انبردست آن را به جلو و از قفل. Mandlebaum می گوید کلیپرز ناخن یا موچین را گرفتن و آن را فقط به عنوان به خوبی در خرج کردن.

اگر کلید چسبیده است سعی کنید با خرد کردن یک قطعه کوچک از مداد گرافیت بر روی یک تکه کاغذ و باد آن را به قفل برای صاف کردن راه. هرگز از نفت و مبتنی بر نفت به عنوان یک روان کننده که فقط جمع آوری گرد و غبار و کثیفی و روغنی کردن قفل خود را.

چه باید بکنید اگر آن را در شرایط اضطراری

Towne توصیه تماس با یک قفل ساز بلافاصله پس یکی در راه است و پس از آن به دنبال ببینید که چگونه به دور کلید تبدیل قبل از آن را شکست. “فقط به این دلیل که کلید شکسته است به این معنا نیست آن را نمی خواهد کار,” او می گوید. اگر کلید تبدیل کمی در قفل قبل از آن شکست شما ممکن است قادر به آن را تمام راه را برای باز کردن درب. Towne نشان می دهد با استفاده از کلید در دست خود را به فشار کلید شکسته تمام راه را به تعامل با تمام پین; شما ممکن است احساس کنید با یک کلیک زمانی که آن را در موقعیت. سپس با استفاده از یک flathead, پیچ گوشتی و یا دیگر قطعه ای از تخت فلزی پیچ و تاب آن را در جهت آن معمولا تبدیل می شود. یک کلید نیاز به چرخش در قفل بین 90 تا 100 درجه برای محکم نگاه داشتن و کمی بیشتر از آن برای یک deadbolt.

این روش به معنی فدا کردن تمام قفل زیرا هنگامی که کلید آن را نمی خواهد آمد—اما اگر شما چیزی در سمت چپ قابل اشتعال بر روی اجاق گاز و یا برخی دیگر از اضطراری که مستلزم گرفتن در داخل به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است, ممکن است آن را به ارزش آن است.

چه باید بکنید اگر قفل یخ زده است

باران گاهی می شود به درب جلو قفل و یخ می تواند در دماهای پایین است. یخ در قفل آن را سخت تر به نوبه خود یک کلید و در نتیجه آسان تر برای شکستن آن. اگر این اتفاق می افتد با استفاده از یک سشوار برای ذوب یخ خشک و آب باقی مانده. اگر شما یک سشوار Mandlebaum با استفاده از فندک ماشین با برگزاری آن پس آن را لمس گرم و فلزی قفل.

چه باید بکنید اگر شما را به تماس با یک قفل ساز

اگر شما قادر به دریافت کلید شکسته از خودتان نیست آن را دور بیندازید. Mandlebaum می گوید خوب قفل ساز می توانید با استفاده از یک کلید شکسته را به یکی از جدید. اگر شما نیاز به یک قفل ساز به شما کمک کند پس از ساعت Towne توصیه می کند با استفاده از یک که دارای یک کلید قابل حمل دستگاه پانچ به طوری که یک بار آنها را حذف کلید شکسته آنها می توانید کلیپ های جدید برای باز کردن درب — از آن خواهد شد ارزان تر از حفاری از کل lock و جایگزینی آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im