چگونه نیروی خود را راه اندازی مجدد آی فون SE (2nd Generation) هنگامی که آن را منجمد و یا در غیر این صورت اقدام

خود را با نام تجاری جدید آی فون SE بسته آخرین A13 Bionic تراشه به شکل آی فون 8. با همه که تکنولوژی مدرن شما می خواهم انتظار آی فون خود را غیر قابل توقف. که گفت: هیچ گوشی کامل نیست و گاهی آیفون SE به شما مشکل است. اگر دستگاه خود را یخ زده, شنود کردن نمایش اطلاعات غلط و یا نمی خواهد خاموش کردن روش معمول شما ممکن است بخواهید سعی کنید یک نیروی راه اندازی مجدد.

یک نیروی راه اندازی مجدد متفاوت است به طور منظم تعطیل و راه اندازی مجدد. دومی شامل تحریک “اسلاید به خاموش کردن” روی صفحه نمایش (هر چند کمی وجود دارد که دسترسی به گزینه های است که می توانید آن را). هنگامی که شما اسلاید که “slide to power off” تعویض iOS انجام منظم خاموش کردن روش. سپس شما به صورت دستی قدرت آن را به عقب (کسانی که دسترسی به گزینه های آن را انجام دهد به طور خودکار). انجام این کار تضمین می کند که سیستم عامل iOS و برنامه فرآیندهای تعطیل شد به درستی.

برای بیشتر قسمت ها, تبدیل آیفون و در این صورت طبیعی خواهد بود که همه شما نیاز به رفع اشکالات کوچک مانند یک آیتم منو نشان دادن اشتباه است. زمانی که شما آی فون انجماد و یا گیر می شود در حالت DFU, حالت ریکاوری یا بازگرداندن به حالت سمت را فشار دهید و یا بر روی صفحه نمایش گزینه ها را نمی خواهد تا به طور منظم “اسلاید به خاموش کردن” روی صفحه نمایش زمانی که شما نیاز به سعی کنید به زور راه اندازی مجدد.

برای انجام یک نیروی راه اندازی مجدد و شما باید به دنبال ترکیبی از فشار دکمه. دکمه های دسته کوچک موسیقی جاز مانده است همین کار را برای چند آی فون نسل است اما خروج از آنهایی که گذشته. اگر شما در حال آمدن از آیفون 7 ، 6 و یا قبل از آن نیروی خود را راه اندازی مجدد 2020 آی فون SE در حال رفتن به های مختلف از آن استفاده می شود:

  1. به سرعت فشار دهید-و-انتشار صدا را فشار دهید.
  2. به سرعت فشار و انتشار حجم پایین را فشار دهید.
  3. فشار و نگه داشتن دکمه سمت برای حدود 10 ثانیه (صفحه نمایش خود را خواهد رفت ،
  4. انتشار دکمه سمت هنگامی که می بینید اپل بوت روی صفحه نمایش.

هنگامی که شما می بینید که لوگوی اپل, شما می دانید که شما با موفقیت نیروی خود را راه اندازی مجدد SE و امیدوارم هر گونه مسائل مربوط به عملکرد رخ داده است که قبل از به زور راه اندازی مجدد خواهد رفت. اگر شما مرتکب این دکمه ترکیبی به قلب شما قادر خواهید بود به زور راه اندازی مجدد هر یک از دستگاه های زیر:

اگر آی فون خود را SE (2nd generation) پاسخ نمی نیروی راه اندازی مجدد خواهد شد و کاهش قدرت درست مثل کشیدن پلاگین بر روی روتر خود را و یا تلویزیون هوشمند در صفحه اصلی است که یک شوک به سیستم. تمام فرآیندهای در حال اجرا نمی توانید یک فرصت برای آماده شدن برای خاموش کردن همین دلیل است که استاندارد-power-کردن-و-در روش توصیه می شود زمانی که آی فون خود را است پاسخگو باشد.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

عکس پوشش توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>