چگونه برای پیدا کردن بیشتر Hackable IKEA قطعات با توجه به چاشنی IKEA هکرها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما به جستجو در کل اینترنت برای قطعه کامل است که خود را متناسب با فضا و بودجه ، هیچ شانس. زمان دریافت خلاق! و به عنوان چاشنی DIYers و renovators می دانید یکی از نخست راه انجام آن با IKEA hacks—تغییر off-the-shelf, IKEA, قطعه جدید, پاها, سخت افزار, و بیشتر به آنها را تبدیل به یک رویای عاشقانه سفارشی ایجاد شده است.

اما وقتی که می آید به هک نیست هر IKEA محصول برابر خلق شده است. برخی از محصولات IKEA در حال ساده تر و مقرون به صرفه برای تغییر و شخصی از دیگران—با توجه به ساخت و ساز مواد و عوامل دیگر— و هیچ کس نمی داند که بهتر از با تجربه IKEA هکرها. در اینجا چیزی است که این مزایا توصیه می کنند وقتی که می آید به چیدن یک قطعه با نخست hackability.

“برای من تمام نقطه از یک IKEA هک است را به استفاده از محصول کم قیمت گذاری پس از آن معنا ندارد به را انتخاب کنید یک هک با exorbitantly مواد گران می گوید:” ایمان برج-Provencher از طراحی ثابت. به گفته او هر محصول بیش از $100 از در حال اجرا.

Nomita Vaish-تیلور از DIY خود و خانواده و از سوی دیگر از تعداد خرد. “قاعده کلی من دنبال این است که کل هزینه IKEA محصول به علاوه تمام مواد دیگر باید هزینه ای کمتر از خرید چیزی مشابه است.” اگر او نمی تواند پیدا کردن یک محصول به پایان رسید که باعث می شود بیشتر از فضای خود را و یا او می کند و در این راه بیش از بودجه و سپس آن زمان برای هک.

اگر آن را در یک منطقه پر ترافیک به دنبال چیزی محکم

قبل از انتخاب یک آیتم به تبادل نظر, در نظر گرفتن عملکرد آن در خانه خود را. آن را به یک مقدار زیادی از ساییدگی و پارگی روزانه—مانند هک banquette تصویر بالا از یک گیاه پر کالیفرنیا سکونت—و یا آن را فقط نشستن وجود دارد و نگاه زیبا است ؟ Lexy بخش مناسب وبلاگ می گوید که برخی از IKEA قطعه فوق العاده محکم دیگران بسیار است. “بنابراین مهم است که به برخی از اندیشه بدهد به چگونه شما استفاده از آیتم های خود را در فضای,” او می گوید.

اگر شما به پایان رسید مورد خواهد بود به شدت استفاده می شود و یا شما در حال تعمیرات اساسی IKEA محصول یک نکته از امی تیلور از Mombot: “من همیشه به دنبال محکم موارد به پایه من هک. اگر شما سعی می کنید و هک و یا پس از ساخت یکی از آنها ارزان تر قطعات ساخت و ساز خواهد بود یک مسئله است.” او می گوید به دنبال چوب جامد و جلوگیری از توخالی مبلمان ساخته شده از تخته. یکی از تراکم بالا است ناتمام کاج.

در نظر مادی و چه شما امیدوار به

از نظر سطح “هر چیزی را می توان به رنگ آمیزی و اگر آن را prepped حق” با توجه به جسیکا نیکرسون از خانه, در خانه. اما قطعا وجود دارد برخی از مواد هستند که راحت تر و سریع تر به کت. اجماع عمومی در میان DIYers? چوب و فلز بهترین هستند. نیکرسون همچنین اشاره می کند که بیشتر مات محصول آسان تر از آن است که به رنگ. اگر شما در حال تغییر نگاه از یک قطعه با حمالت و یا ناخن, برج-Provencher توصیه می کند انتخاب یک نرمتر مواد با برخی را مانند چوب پنبه و یا چوب.

جست و خیز پیش ساخته قطعات

چگونه این محصول ساخته شده است (و یا به جای واسازی) نیز نقش موثری. کریستین فرانکلین نقاشی کندو می گوید که محصولات با قبل از متصل اجزای احتمالا بهترین گزینه برای هک بزرگ.

یکی دیگر از نکته: شما می دانید کسانی که IKEA قطعات با انگشت برش outs در زیر شلواری? فرانکلین می گوید: “اگر شما می خواهید به لباس تا چیز با سخت افزار را بررسی کنید اگر زیر شلواری می تواند معکوس” بنابراین شما می توانید پیچ در یک دکمه. هرگز دست کم گرفتن ارتقاء سخت افزار!

اولویت بندی بزرگ و سطوح صاف

یکی از دلایل محصولات IKEA آنقدر hackable است خود را به سادگی اما با توجه به شکل خود را. “قطعات با سطوح صاف قرض خود را بیشتر به هک به دلیل آن را آسان تر برای اضافه کردن مواد دیگر به آنها می گوید:” برج-Provencher. “شما نمی توانید به راحتی اضافه کردن چوب و یا دیگر سفت و سخت عناصر به اشکال گرد.”

انتخاب چیزی است که در سایه به رنگ به پایان رسید, شما در حال رفتن برای

شروع با یک چوب خام قطعه گزینه خوبی است چرا که آن را یک بوم خالی است. اما هنگامی که شما در حال انتخاب بین می گویند سفید و سیاه و سفید و یا نیروی دریایی محصول فرانکلین می گوید: یک رنگ را انتخاب کنید که نزدیک به خود را به پایان رسید هک دلیل آن را آسان تر برای دریافت پوشش خوب. علاوه بر آن بهتر است پنهان آینده خراش و یا تراشه های. کری والر از رویای سبز DIY یک رویکرد متفاوت و دوست دارد به خرید سفید قطعات. “من می دانم که هر رنگ یا الگوی من قرار داده و روی آن را تکمیل سفید و آن را به زندگی” او می گوید.

هر آنچه که شما دنبال چه چیزی است که حق را برای شما. خوشحال هک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>