فنگ شویی هنر باستانی چینی است که همه در مورد پیدا کردن یک تعادل و هماهنگی در محیط اطراف خود. این هیچ عمل ساده اما اصول اولیه عبارتند از: decluttering, نرم, امکانات, آوردن هوا به فضا—یکی از مورد علاقه های شخصی من—معرفی گیاهان بیشتر.

در هنگام ایجاد خوب فنگ شویی وجود دارد پنج عنصر است که بسیار مهم است به عنوان سمبل: آتش و آب و زمین و فلز و چوب است. با توجه به فنگ شویی متخصص کلارا لئونگ که او نیز اجرا می شود کسب و کار خود را کلارا خانه سبز, گیاهان عالی نمایندگی از عنصر چوب.

“چوب است که به احتمال بسیار زیاد به چیزی برای انجام با رنگ سبز و با هم آنها انتقال جوهر از این چیز فوق العاده به نام “زندگی ” خود” لئونگ می گوید آپارتمان درمانی است. “در حالی که من به شدت بر این باورند که زندگی گیاهان و کار بی وقفه در راه های شگفت انگیز است که ما نمی توانیم دیدن با چشم غیرمسلح آنها نیز در خدمت به عنوان عالی یادآوری بصری از ما پیگیری روزانه از حداکثر مثبت و شادی در هر یک از خود ما زندگی می کند.”

لئونگ می بیند بزرگ ارتباط بین فنگ شویی و طالع بینی و می گوید مشاهده آن از طریق این لنز می تواند کمک به شما را در درک که این عمل مورد نیاز است. برای مثال اگر لئونگ دلو و هم اتاقی او یک برج ثور—دو نشانه هایی که شناخته شده هستند و ناسازگار—او می گوید که “فنگ شویی اضافه کردن گیاهان و عناصر می تواند به کاهش تنش و افزایش انرژی مثبت در خانه.” نیست که می گویند شما همیشه نیاز به یک تضاد منافع—بسیاری از لئونگ مشتریان به سادگی قوی مؤمنان طالع بینی و می خواهید به ترکیب و آن را به خانه خود را—اما درک سازگاری خود را به عنوان نشانه با کسانی که شما به اشتراک گذاشتن فضا با کمک می کند تا تعیین نیاز برای فنگ شویی.

به منظور کمک به شما تمرین فنگ شویی با گیاهان در خانه خود لئونگ رفت و از طریق هر یک از علامت طالع بینی و توصیه می شود بهترین houseplant برای ایجاد این مورد نظر هماهنگی و تعادل است.

برج حمل (21 مارس — آوریل 19): آلوئه ورا

با یک روح شجاع که اغلب خود به خود بره باید فنگ شویی با آلوئه ورا houseplant. لئونگ توضیح داده شده این گیاه به عنوان تجسم قوی و شجاع ویژگی که هر دو مکمل Aries,’ تعيين طبیعت است.

برج ثور (20 آوریل — مه 20): درخت پول

برج ثور شناخته شده است به صورت عملی و پایدار با خود زحمتکش اخلاق و هوشمندانه راه تفکر است. لئونگ همسان Taurean انرژی با درخت پول رسما شناخته شده به عنوان Pachira آبزی درخت که منجر وفاداری و رفاه مالی.

برج جوزا (خرداد 21 — 20 ژوئن): Monstera Deliciosa (تقسیم برگ)

Geminis شناخته شده برای خوش بینی و توانایی انطباق با محیط های جدید است که به علت عشق خود را برای معاشرت. تقسیم برگ نشان دهنده مثبت و شادی با توجه به لئونگ—به عبارت دیگر, برج جوزا واقعی دوقلو.

سرطان (21 ژوئن — ژوئیه 22): یشم

سرطان ها در ارتباط با احساسات خود هستند و بسیار صادق—اما در طرف بد, و آنها را نگه کینه. به عنوان شاداب جید گیاهان عشق به جذب آب و آنها را به صورت بصری به شما اجازه می دانم زمانی که آن زمان برای تغذیه (وجود دارد که صداقت). لئونگ همچنین توصیف آنها به عنوان مراقب و محافظ.

لئو (23 ژوئیه — اوت 22): Ponytail Palm

Leos پر از شادی و عشق برای نشان دادن شور و شوق هر زمان که آنها شانس. موی دم اسبی نخل پروژه های مشابه خوب انرژی با بهار در برگ های آن است که پروژه های شادی. لئونگ نیز تاکید موی دم اسبی نخل را از ویژگی های تخیلی بودن یک صفت است که Leos عشق را برای بیان به دیگران است.

برج سنبله (23 اوت — سپتامبر 22): درخت لاستیک

به عنوان یک زمین نشانه Virgos شناخته شده بودن قابل اعتماد و مسئول و کاملا رک و پوست کنده—perfectionists. لاستیک کارخانه ایده آل houseplant برای فنگ شویی در Virgos خانه با توجه به لئونگ که انرژی خوب است که پشتیبانی از “امور مالی” و “مسئولیت است.”

برج میزان (23 سپتامبر — اکتبر 22): Monstera Adansonii

Libras می تواند به عنوان fair-minded, تعاونی, آسان رفتن و مهربان با فراگیر هوا از رمانتیسیسم. این Monstera Adansonii—همچنین به عنوان شناخته شده پنج سوراخ گیاه به دلیل مکمل این نشانه با آن شاد و لذت بخش vibes.

برج عقرب (23 اکتبر — نوامبر 21): خون سیاوشان

با مرموز هوایی در مورد آنها کژدم (عقرب) شناخته می شود بسیار هوشیار و شدید عاطفی عمق به آنها. لئونگ به ذکر است که یک dracaena است یک بازی سازگار برای فنگ شویی به دلیل حفاظتی در عین حال خوشحال صفات.

صورت فلکی قوس (22 نوامبر — دسامبر 21): Alocasia

Sagittarians لذت بردن از خود استقلال و عمل به آن را از طریق خود را جهانی طرز فکر. اغلب در نظر گرفتن آرمان, نقطه نظر, یک, صورت فلکی قوس می تواند تبدیل به یک alocasia به فنگ شویی خانه خود را که محافظ و مراقب باشید ویژگی های برای کمک به خم شدن اقامت دارند.

برج جدی (22 دسامبر — ژانویه 19): بونسای

این علامت این است که همه چیز در مورد سخت کار می کنند. برج جدی جاه طلبی و عزم و اراده برای رسیدن به اهداف آنقدر شدید است که می توان آن را درک توسط دیگران به عنوان سمج. با توجه به لئونگ بونسای جدیت پروژه های انرژی و رفاه مالی است که پشتیبانی از این شیوه زندگی است.

برج دلو (20 ژانویه — فوریه 18): سنگ مرمر ملکه ملکه

Aquarians humanitarians که فکر می کنم در خارج از جعبه با رفتن آسان شخصیتی است که brews تا مبتکر ایده های. سنگ مرمر ملکه ملکه جریان آزادانه از آن زمینی را در هر راه که به ارمغان می آورد انرژی خوب و شادی به فضا.

برج حوت (19 فوریه — مارس 20): Ficus Benjamina درخت

به عنوان یک نشانه آب, برج حوت عاطفی خیال با سر خود را اغلب در ابرها. آنها کانال انرژی خود را در اشکال مختلف از اشکال هنری و Bejamina ficus tree پرورش این خلاقیت با هنر-فکر انگیزشی ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو