چگونه به فعال کردن سیستم گسترده زیرنویسها و دریافت بسته نوشتن شرح تصاویر و برای هر برنامه در گوشی Galaxy S20


هنگامی که آن را سخت به شنیدن آنچه که می شود گفت, زیرنویس شما وضوح که در آن صدا می افتد کوتاه. با تشکر برای آندروید 10 خود کهکشان S20 در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را قادر می سازد یک زندگی رونویسی از داخلی گوشی خود را جریان صوتی به این معنی که شما می توانید بسته نوشتن شرح تصاویر و تقریبا در هر برنامه — حتی اگر برنامه نمی کند در غیر این صورت حمایت از آنها.

این کار را برای بازی های ویدئویی, برنامه های رسانه های اجتماعی مانند توییتر, جریان, خدمات مانند Netflix و بسیاری دیگر. این ویژگی حتی می تواند فعال در پرواز است که باعث می شود آن را یک گزینه مفید هنگامی که در مقایسه با clunky بومی عنوان بسته با قابلیت در برنامه های مانند یوتیوب.

را قادر می سازد ‘زنده عنوان’

شما می توانید دسترسی به این قابلیت در منوی تنظیمات خود را, اما بهتر است به فعال کردن Live عنوان کاشی در خود تنظیمات سریع منو بنابراین شما به سرعت می توانید نوشتن شرح تصاویر و در زمانی که شما به آنها نیاز دارید.

بنابراین ضربه تند وشدید زدن را دو بار از بالای هر صفحه نمایش برای باز کردن پانل تنظیمات سریع در کامل است. از وجود شیر سه نقطه منو را فشار دهید در امتداد لبه سمت راست بالای تمام پستی را انتخاب کنید و سپس دکمه “سفارش” را از منو. در حال حاضر به سادگی کشیدن و رها کردن “زنده عنوان” کاشی به محل مورد نظر شما و شیر “انجام شد” در پایین سمت راست.

در حال حاضر فقط شیر بر روی کاشی به فورا فعال زندگی می کنند عنوان به نمایش نوشتن شرح تصاویر و برای رسانه ها می توان فیلم های یوتیوب, کلیپ های به اشتراک گذاشته شده توسط عزیزان از طریق Samsung پیام کوتاه پیش نمایش برای برنامه ها و بازی ها در فروشگاه بازی و بیشتر. متن سمت راست بر روی علامت در بیشتر قسمت ها, و آن را حتی می توانید تشخیص مکث و تغییر تن به صورت دقیق و نقطه گذاری.

به دلایل قانونی زندگی می کنند عنوان نمی تواند تابع در برنامه مکالمه از هر نوع. از آنجا که نرم افزار تجزیه و تحلیل جریان صوتی آن را از لحاظ فنی ضبط تماس که غیر قانونی است و در بسیاری از حوزه های قضایی مگر اینکه طرف دیگر رضایت و یا آگاه ساخته شده است. هر چند آن را شایان ذکر است که رونویسی می گیرد به طور کامل بر روی دستگاه و ضبط شده ذخیره نمی شوند.

بنابراین برای مثال این ویژگی نمی تواند عنوان زندگی می کنند تماس های تصویری در برنامه های مانند گوگل Duo, WhatsApp و Facebook Messenger اما آن را با این نسخهها کار برای غیر زنده محتوا در برنامه های مشابه مانند به اشتراک گذاشته شده کلیپ های ضبط شده و دیگر فایل های رسانه ای.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد و GIF توسط Amboy Manalo/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو