نحوه انتخاب رنگ مناسب برای پایان پروژه خانه شما

وقتی که می آید به ساخت یک تصور بزرگ برای پول زیادی نیست (یا زمان!) آن را سخت به ضرب و شتم قدرت تغییر رنگ. اما

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

وقتی که می آید به ساخت یک تصور بزرگ برای پول زیادی نیست (یا زمان!) آن را سخت به ضرب و شتم قدرت تغییر رنگ. اما در حالی که نقاشی یک اتاق یک پروژه آسان وجود دارد یک بخشی از فرایند است که می تواند حتی با تجربه DIYers دوم حدس زدن خود را: انتخاب رنگ! نه تنها وجود دارد صدها نفر از رنگ را انتخاب کنید در هر سایه ای از رنگین کمان و بیشتر نیز وجود دارد متعدد است sheens (یا اتمام) به انتخاب از که می تواند به طور چشمگیری تغییر نگاه از محصول بسته به نوع که شما انتخاب می کنید.

رایج ترین است sheens شامل تخت و مات با پوست تخم مرغ, ساتن, نیمه براق و براق و یا از براق هر چند برخی از رنگ شرکت عبارتند از: پس از اتمام فراتر از این است. مواد اولیه از تمام رنگ ها بیشتر همان می گوید اکتاو Villar, نرم افزار مدیریت آزمایشگاه رنگ Behr شرکت; کسانی که عبارتند از: رنگدانه (که مانند یک پودر یا گچ) رزین (مانند یک چسب) و حلال (آب یا روغن). با استفاده از این مواد با نسبت های مختلف کمک می کند و کمک به ایجاد های مختلف پس از اتمام—پس, تخت, رنگ تمایل به بیشتر شامل گچی پودری رنگدانه در حالی که بالا و براق رنگ تمایل به بیشتر شامل چسبی رزین.

این جزئی از مواد تشکیل دهنده تفاوت تاثیر می گذارد چه مقدار نور یک رنگ نشان دهنده—و یا در اثر آن شین. تخت رنگ منعکس کننده نور; بالا رنگ براق منعکس کننده مقدار زیادی از نور. همراه با کسانی که جزئی از مواد تشکیل دهنده تفاوت آمده است برخی از تفاوت در پوشیدن Villar می گوید. به دلیل مسطح رنگ شامل کمی کمتر رزین آنها سریع تر به خشک از بالا و براق رنگ; از سوی دیگر آنها نیز کمی کمتر محکم در برابر مکرر مالش.

پس چگونه در جهان را شما انتخاب کنید که پایان می رود کجا ؟ Villar و همکارش اریکا Woelfel VP رنگ و خدمات خلاق برای رنگ Behr شرکت را حرکت شبیه چمچه زنی در پیدا کردن حق پایان برای پروژه خود را.

کم نور را منعکس خواص این رنگ آنها را فوق العاده آمرزنده برای سطوح خشن می گوید Woelfel—فکر می کنم گچ-بافت دیوار و یا دیوار با جنس بنجل پچ شغل. "سطح صاف جذب نور به جای انعکاس آن پس آن را پنهان هر گونه ترک و علائم" Woelfel می گوید. "بالاتر براق قطعا برجسته در صورت وجود یک نقص اما تخت پس از اتمام خواهد ماسک آن."

پس از اتمام این یک انتخاب خوب برای سقف است که یک پاپ کورن پایان یا اجاره دیوار که دیده اند ، Woelfel نیز دوست دارد به سبک این پایان حتی اگر شما نمی باید بافت مشکلی برای پنهان کردن. "من دوست دارم این نگاه—که سطح خشک و جذاب برای من, به ویژه هنگامی که تر و تمیز است بالاتر شین. من دوست دارم که در مقابل" او می گوید.

پوسته تخم مرغ و یا پس از اتمام ساتن

این دو تا از رایج ترین انتخاب برای دیوارهای سراسر صنعت و پوسته تخم مرغ به طور خاص توسط Behr بهترین فروش شین. این هر دو جامد انتخاب برای دیوارهای اتاق نشیمن یا اتاق خواب. این پس از اتمام برخی از سبک تخت و مات رنگ با کمی بیشتر دوام در برابر scuffs.

نیمه براق و براق پس از اتمام

زیرا این رنگ آنقدر بازتاب آنها تمایل به جلب توجه به ترک ها و حفره ها و دیگر معایب—بنابراین آنها بهترین استفاده را به درستی prepped دیوار. هر دو راحت تر پاک تر از معمولی مات یا رنگ مسطح بیش از حد به لطف بالاتر رزین محتوا. که باعث می شود آنها را بهتر بر میدارد برای مناطق پر ترافیک مانند mudrooms یا راهروها و مناطقی که نیاز به تمیز کردن مکرر مانند آشپزخانه backsplashes یا درهای بیرونی.

Woelfel می گوید: یکی دیگر از راه های هوشمند به استفاده از رنگ براق است که به عنوان یک لهجه—در تر و تمیز و یا بر روی یک درب برای یک پاپ از بالا تاثیر رنگ. هر دو با استفاده از کمک به جلب توجه به جزئیات معماری که ممکن است از دست رفته با مات پس از اتمام. براق رنگ می تواند کمک به روشن کردن اتاق بیش از حد. "در روز بالا براق رنگ استفاده می شود برای رفتن بر روی سقف است که یک طراح ترفند" Woelfel می گوید. "در شب هنگام وجود نور کم آن براق دیوار و سقف و نور منعکس اطراف و حتی بیشتر به آن را احساس روشن تر است." اگر شما یک untextured سقف شما در حال تلاش برای ایجاد احساس بالاتر از این ترفند ممکن است ارزش امتحان کنید.

Villar اشاره می کند که حتی اگر این بالاتر شین رنگ با دوام تر هستند آنها همچنین به احتمال زیاد آسیب دیده توسط پاک کننده که حاوی الکل است. "مراقب باشید با پاک کننده ها هستند که بر اساس الکل. که می تواند حل رنگ," او می گوید. در عوض به دنبال پاک کننده ها هستند که غیر ساینده به طوری که شما را تا پایان با مات splotches خود را در غیر این صورت سطح براق.

مگان بیکر

صفحه اصلی پروژه های ویرایشگر

مگان یک نویسنده و ویرایشگر است که دارای تخصص در خانه, ارتقاء, proiecte DIY, هک و طراحی. قبل از درمان با آپارتمان او یک ویرایشگر در HGTV مجله و این خانه های قدیمی, مجله. مگان دارای مدرک لیسانس در مجله روزنامه نگاری از دانشگاه نورث وسترن را Medill مدرسه روزنامه نگاری. او خود آموخته وزن پتو خبره.

دنبال مگان


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب