اگر شما یک وان پلاس گوشی با یک صفحه نمایش fingerprint scanner مانند 6T یا 7 طرفدار “راه اندازی سریع” ویژگی می توانید انواع برنامه های میانبر در سمت راست قفل صفحه نمایش خود را برای دسترسی آسان. برای مثال شما می توانید با استفاده از “برنامه های من” میانبر برای بازی فروشگاه برای بررسی برای به روز رسانی نرم افزار در یک لحظه.

برای شروع سر به تنظیمات –> نرم افزار –> راه اندازی سریع. در حال حاضر تلنگر سوئیچ برای “روشن کردن سریع راه اندازی” و پین خود را وارد کنید و یا رمز عبور, و سپس اضافه کردن یک اثر انگشت اگر شما تا به حال انجام داده قبلا. شیر “انجام شد” زمانی که اثر انگشت اضافه شده است و سپس آمار بازگشت پیکان به بازگشت به صفحه قبلی.

از آنجا به “کلید های میانبر تنظیمات بخش” سپس کلید “اضافه کردن میانبر” گزینه است. شما یک صفحه نمایش جدید است که دارای دو زبانه است که به عنوان برچسب “میانبر” و “نرمافزار.” کلید های میانبر خاص اقدامات مرتبط با آنها را در حالی که دومی به طور منظم برنامه درست مانند آنچه در کشو برنامه خود را.

در حال حاضر شما باید برای رفتن از طریق کلید های میانبر در دسترس و پیدا کردن چیزی است که برای شما کار می کند. قرار دادن یک علامت در هر یک از آنها را فعال کنید تا زمانی که شما خوشحال با انتخاب شما. شاید اضافه کردن دو یا سه مورد در حال حاضر بنابراین شما می توانید حداقل آنها را تست. شما همیشه می توانید اضافه کردن بیشتر کلید های میانبر بعد در صورت نیاز.

هنگامی که شما در انتخاب خود را راه اندازی سریع اقدامات ضربه بزنید بازگشت پیکان به بازگشت به صفحه قبلی. در حال حاضر شما یک لیست از تمام کلید های میانبر شما فقط اضافه شده به صفحه نمایش قفل شما. شما می توانید آنها را با ضربه زدن بر روی “X” را فشار دهید و یا شما می توانید آنها را دوباره مرتب توسط طولانی با فشار دادن دو افقی نماد در سمت راست.

از اینجا قفل گوشی اسکن اثر انگشت خود را پس از آن ادامه یافت پس از آن. شما یک منوی پاپ آپ را با نرم افزار کلید های میانبر, اما اجازه ندهید که انگشت خود را خاموش روی صفحه نمایش. شما می خواهید به ضربه تند وشدید زدن چپ یا راست برای عمل خود را انتخاب کنید. انتشار انگشت خود را راه اندازی خواهد کرد انتخاب میانبر بلافاصله. این که ساده است!

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو