اولین چیزی که هر کاربر قدرت اندیشه می کند با خود گوشی قفل شده است گزینه های توسعه دهنده. این منو دارای بسیاری از سطوح پايين ترفند, مانند, مجبور, تاریک, حالت در تمام برنامه های بالا بردن سرعت انیمیشن ها و یا امکان مخفی تنظیم سریع کاشی. و بسیاری از تغییرات نیاز به چیزی بیش از هدف قرار دادن یک ضامن.

زیرا بسیاری از این تغییرات هستند حشره دار گوگل پنهان راز منو به طور پیش فرض. اما اگر شما مراقب باشید و تغییرات را در یک زمان شما معمولا هر گونه مسائل ندارد. اگر هیچ چیز دیگری, شما می خواهید برای دسترسی به گزینه های توسعه دهنده برای ارسال دستورات ADB یک سری از دستورالعمل ارسال شده از طریق یک کامپیوتر است که اجازه می دهد تا شما را به انجام کارهای فراتر از محدودیت های UI مانند وادار کردن آندروید 10 حرکات شخص ثالث صفحه اصلی آشپزی و حذف bloatware ها راحت شوید.

باز کردن “تنظیمات” از کشو که برنامه یا نماد چرخ دنده در منوی تنظیمات سریع. سپس حرکت به پایین تنظیمات را انتخاب کنید و “درباره تلفن.” را انتخاب کنید “نرم افزار اطلاعات” و سپس به ضربه بزنید بر روی “ساخت شماره” هفت بار در جانشینی سریع. در بین این شیپور خاموشی یک نان تست پیام ظاهر خواهد شد اطلاع رسانی به شما که چگونه بسیاری از شیپور خاموشی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک “توسعه دهنده.”

پس از رسیدن به هفت شیپور خاموشی شما درخواست می شود برای قفل صفحه نمایش خود را پین ژست و یا رمز عبور اگر شما از یک مجموعه است. هنگامی که به درستی جدید نان تست پیام ظاهر خواهد شد برای “توسعه دهنده حالت روشن شده” — تایید است که شما قفل آن را با موفقیت. بازگشت به تنظیمات اصلی و زیر “درباره تلفن” است که خود را جدید آیتم منو “گزینه های توسعه دهنده.”

مطمئن نیستید که چه چیزی را برای اولین بار ؟ اتمام راهنمای ما (لینک زیر) برای بالا تغییرات موجود در “گزینه های توسعه دهنده.”

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

عکس روی جلد, عکس و GIF توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im