چگونه خط خطی, CNBC شماره 1 Disruptor 50 شرکت کمک نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده شناور در طول همه گیر

جورج Kavallines

این Covid همه گیر است طرح میتوانست به اقتصاد جهانی. اما برای خط خطی و دیجیتال اقتصاد این ویروس تا حدودی از فرصت: پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله اقدامات موجب تغییر به تجارت آنلاین است که در غیر این صورت خواهد گرفته اند سال است.

“شده است وجود دارد بسیار تیز حرکت از آنلاین اقتصاد آنلاین اقتصاد” جان Collison از بنیانگذاران و رئیس جمهور از خط خطی گفت: CNBC “Squawk Box” در مصاحبه این هفته است. “ما شاهد ایجاد کسب و کار جدید و یا کسب و کار است که قبلا معامله صرفا به صورت آفلاین شروع به حرکت آنلاین.”

سان فرانسیسکو-بر اساس خط خطی باعث می شود نرم افزاری است که اجازه می دهد تا کسب و کار را قبول و پرداخت آنلاین با هدف “افزایش تولید ناخالص داخلی از اینترنت است.” خط خطی های این نرم افزار پرداخت آورده اولیه سرمایه گذاری از پی پال فارغ التحصیلان Peter Thiel و Elon Musk. ارزیابی آن افزایش یافت به $36 میلیارد دلار با راه راه در صدر فهرست of Silicon Valley با ارزش ترین شرکت های. روز سه شنبه این شرکت بریتانیایی به نقطه بالا در CNBC 2020 Disruptor 50 لیست.

بیشتر از Disruptor 50:
دیدار با 2020 CNBC Disruptor 50 شرکت
Coronavirus سوخت tech روند که همچنان به تسلط بر زندگی روزانه
Coupang خرد شده آمازون برای تبدیل شدن به کره جنوبی بزرگترین خرده فروش آنلاین

حتی بدون یک جهانی همه گیر این شرکت تا به حال دیده می شود رشد زیادی در سال های اخیر است. هزاران نفر از شرکت ها از جمله, Lyft, آمازون, شل Glossier, Shopify و Airbnb با استفاده از خط خطی نرم افزار ابزار را به قبول پرداخت.

“آنها ساخته شده ایم پذیرش پرداخت و در حال حاضر صدور کارت راحت تر از همیشه و تبدیل به یک کسب و کار به یک تکنولوژی تصمیم” گفت: Ryan گیلبرت fintech سرمایه گذار و شریک به طور کلی در سوق دادن سرمایه گذاری شرکای. “آنها تغییر روایت است.”

اینترنت ‘تلفات جمع آوری’

خط خطی اولین بار نیست موفق راه اندازی ایده برای ایرلندی برادران پاتریک و جان Collison. آنها در حال حاضر تاسیس و فروش شرکت برای اولین بار که نرم افزار ساخته شده برای کمک به کاربران مدیریت موجودی خود را قبل از 20 تولد. ایده برای راه رسید که این دو برادر هر دو در کمبریج ماساچوست حضور در MIT و هاروارد.

مشکل با پرداخت سیستم عامل آنها به عنوان شاهد آن نبود در سمت امور مالی. مشکلات بودند بیشتر به دلیل برنامه نویسی و طراحی مسائل. برادران تصمیم به ساخت یک توسعه دهنده متمرکز فوری راه اندازی پلت فرم پرداخت که هر شرکت می تواند استفاده و مقیاس.

آنها دو سال را صرف ساخت این نرم افزار است که تحسین برای سادگی آن است. در نسخه های قبلی آن مورد نیاز وب سایت برای اضافه کردن کمتر از ده خط کد به یک وب سایت به اداره پرداخت.

“در حالی که موفقیت بسیاری از مصرف کنندگان پیشرو fintech شرکت لولا بر سرقت مشتریان از وقت و موسسات مالی, نوار بزرگترین رقابت امتیازهای’ خوشنودی گفت: CB Insights fintech تحلیلگر کونور Witt. “با توجه به شتاب تجارت آنلاین همراه با راه راه گسترش به بازارهای در حال ظهور شرکت قرار گرفته است به عنوان یک جهانی تلفن اپراتور برای تجارت در اینترنت.”

خط خطی موسسان پاتریک و جان Collison

منبع: خط خطی

خط خطی باعث می شود پول از آن نقش به عنوان یک تلفن گردآورنده: این اتهامات مشتریان کش رفتن هزینه از 2.9% به علاوه 30 سنت برای هر معامله آن فرآیندهای شبیه به پی پال مدل درآمد. اما آن را نیز دارای یک سرمایه جنگ قفسه سینه.

با توجه به شتاب تجارت آنلاین همراه با راه راه گسترش به بازارهای در حال ظهور شرکت قرار گرفته است به عنوان یک جهانی تلفن اپراتور برای تجارت در اینترنت.

کونور Witt

fintech تحلیلگر در CB Insights

این شرکت دارای یک ستاره نکردم فهرستی از سرمایه گذاران است. در ماه آوریل این شرکت آورده های اضافی 600 میلیون دلار سهام از سکویا, Andreessen Horowitz و کاتالیست عمومی — همه سرمایه گذاران موجود. در علاوه بر این به Thiel و مشک در این شرکت نیز مطرح شده پول از گوگل سرمایه گذاری بازوی سرمایه G و کلاینر پرکینز. سابق Google Cloud مدیر عامل شرکت دایان سبز نشسته بر روی هیئت مدیره. به تاریخ آن مطرح است 1.6 میلیارد دلار در $36 میلیارد دلار ارزیابی با توجه به PitchBook.

آخرین نقدی بافر تضمین شرکت خواهد بود قادر به ارائه خدمات قابل اعتماد و حفظ سرمایه گذاری در گیر Collison گفت.

“بخش عظیمی از اقتصاد اینترنت است که با تکیه بر خط خطی به تامین پایدار و قابل اعتماد و خدمات به اینترنت را به اقتصاد کار” Collison گفت. “ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما فقط وجود دارد برای کسب و کار است که در نوار صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد بیش از یک یا دو سال آینده.”

Covid گسترش

مانند خط خطی بسیاری از مشتریان خود را شاهد رشد سریع در طول Covid. زوم جدید, خط خطی های مشتری در این سال دیدم 20x افزایش استفاده بین دسامبر و مارس با توجه به شرکت. Instacart دیدم 300% افزایش در تقاضای مشتری سال بیش از سال, در حالی که شل یکی دیگر از راه مشتری را دیدم 80% افزایش در پرداخت مشتریان این سه ماهه.

خط خطی نیز در حال حرکت فراتر از پرداخت به مناطق جدید از سرمایه گذاری. در ماه نوامبر این شرکت اعلام کرد راه اندازی یک وام بازو به نام خط خطی سرمایه است. سرمایه گذاری جدید است که به منظور کمک به شرکت های آنلاین قرض گرفتن پول به رشد کسب و کار خود را — که به نوبه خود کمک می کند تا راه کسب و کار. آن را اعمال نمی شود یک بخشی از دولت اضطراری وام برنامه مانند همکار fintech بازیکنان مربع و پی پال.

آن خط خطی اطلس پلت فرم استفاده می شود برای تاسیس و ثبت یک کسب و کار جدید را دیدم 220% افزایش شرکت های جدید ثبت شده در ماه آوریل نسبت به سال قبل.

میلیاردر Collison برادران شناخته شده به اقامت در خارج از رسانه ها در محل موردتوجه وتماشای عموم. اما آنها در حال گرفتن یک موضع تغییر آب و هوا. این شرکت اعلام کرد آنچه از آن به نام منفی تولید گازهای گلخانه ای و تعهد و حمایت حداقل 1 میلیون دلار در هر سال برای پرداخت مستقیم حذف دی اکسید کربن از اتمسفر و آن جداسازی در امن ذخیره سازی طولانی مدت. یک استراتژی شامل واردات ویژه شن و ماسه از ساحل کارائیب. آنها همچنین حمایت از FastGrants.org که پشت محققان و entrepeneurs کار در Covid-پروژه های مرتبط با.

با وجود این دهه رشد خط خطی می گوید: اقتصاد اینترنت است “هنوز هم در اوایل نوبت” و می بیند یک باند به صورت آنلاین, تجارت با اشاره به نسبتا کم 11 درصد از ایالات متحده خرده فروش است که اتفاق افتاده است آنلاین در سه ماهه اول سال است. خط خطی در حال حاضر رسیدن به جهانی و عمل در 31 کشور و به تازگی راه اندازی در مالزی, مکزیک, جمهوری چک و رومانی و دیگران. هشتاد و چهار درصد از تمام مشتریان شرکت با استفاده از خط خطی در کشورهای مختلف. اما گسترش جهانی است و یک کلید استراتژی رشد این شرکت می گوید.

همانطور که برای یک IPO Collison گفته این شرکت “هیچ برنامه ای” را به حق دور.

“ما بسیار خوشحال به عنوان یک شرکت خصوصی” Collison گفت CNBC در یک مصاحبه تلفنی سال گذشته است. “ما بسیار زود در این فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de