چگونه یک طراح ساخته شده موروثی مبلمان کار در خانه مدرن

بدانند چگونه می توان ارزشمند و هدیه خانواده دیگر دست من فراز کار در خانه خود را می توان روی حیله و تزویر—به ویژه هنگامی که آنها در مقابل دقیق از سبک خود را. اما وجود دارد راه هایی برای ترکیب احساساتی قطعات را به دکور خود را بدون داشتن آنها را به طور کامل از چوب. یکی از ایده های بزرگ می آید حسن نیت ارائه میدهد از طراح آبه Fenimore که نشان داد ارزشمند مورد در طول نشان می دهد و بگوید برای آپارتمان های کوچک/تجربه خنک در خانه.

Fenimore موروثی پدربزرگ و مادربزرگ او چوب غرور که استفاده می شود به نشستن در اتاق مهمان. “وقتی که من یک دختر کوچک من استفاده می شود به نشستن در اینجا و انجام مو من و تظاهر به انجام آرایش من, بنابراین من آن را دوست داشتم خیلی,” او می گوید. و هنگامی که Fenimore مادر بزرگ در گذشت این بود که یک چیز دست به دست به او. در اصلی آن orangey کاج دولت این نگاه راه بیش از حد سنتی برای خانه مدرن, اما او می خواست می شود قادر به نگه داشتن آن را. او ثابت ؟ رنگ! او به چوب بدن زیبا و سرخ رنگ و با استفاده از طلا رنگ به برجسته چوب تزیینات و دوباره چوب حک شده دسته.

این رنگ جدید که شما می توانید در ویدئو بالا تازه hand-me-down قطعه در حالی که برجسته ترین آن ویژگی های زیبا. در حال حاضر آن را یکپارچه می آمیزد با Fenimore سبک و اجازه می دهد تا او را حفظ خاطرات فوق العاده از صرف وقت در خانه پدربزرگ و مادربزرگ او.

عاشق رنگ صورتی کم رنگ Fenimore را برای او انتخاب کرد غرور قبل ؟ اتمام او کامل کوچک/اتاق سرد, طراحی است که امکانات مشابه رام سرخ تن—plus, براق, مدرن اشکال و glitzy لهجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im