چگونه بچه ها جشن روز مادر در خانه در این سال

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

پدر و مادر باید در همه زمان قدردانی اما حتی بیشتر از آن در قرنطینه. هنگامی که شما بیش از حد شلوغ به طور آهسته از تنقلات هر پنج دقیقه یا بارگذاری ماشین ظرفشویی و یا مدیریت بچه های خود را’ زوم فعالیت های در حالی که تلاش برای بدست آوردن فقط یک کمی از کار خود را انجام می شود, آن را سخت به وقت حتی برای یک حمام یا ورق ،

من را دریافت نمی اشتباه پناه در محل با خانواده من است و بهترین آن را یک برکت و رحمت آن را یک امتیاز—اما لعنت است آن مقدار زیادی از کار. پس وقتی که می آید زمان برای جشن روز مادر سال به این خواسته های من ساده هستند. من نمی خواهم به انجام هر کاری است. هر چیزی من به طور خاص به معنی ظروف. من می خواهم به خواب گذشته 8 a. m. (من یک سال است که آماده به رول در 6:30 صبح هر روز و بدون توجه به خماری). اگر شوهر من در حال خواندن این سفارش من مردیت کان بی نهایت لینک های بیضی شکل گردنبند می تواند یک حرکت هوشمند.

اما واقعا یک جشن کامل نخواهد بود بدون دیدن خود من ، ما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی سریع درایو 20 دقیقه ای از هر یک از دیگر, بنابراین من می خواهم عشق را اجتماعی دور راه رفتن با هم (در ما ماسک, البته). برای نشان دادن قدردانی من برای او برنامه ریزی کردم در کنار هم قرار دادن یک جعبه برخی از موضوعات من می دانم که او را دوست دارد: granola من 6 ساله و من را پخت شب قبل یک دسته مورد علاقه خود را خامه بخارا پانسمان و رویایی رنگ پریده هلو آلاله از فاکس علوفه مزرعه (گلفروش ارائه و تحویل شکوفه های رشد در منطقه مزارع). در نهایت چرا که او بهترین است من هم سفارش او را جیمز Perse sweatpants. هر کس نیاز به برخی از هیجان انگیز loungewear در حال حاضر!

اگر شما هنوز هم گیر چگونه به افتخار مادری رقم در زندگی خود در این سال را نشانه از این پنج زنانی که مشترک برنامه های خود را برای روز های خاص.

برای ترزا چنگ ایده آل صبح شروع می شود با یک جلسه یوگا. “این کلیسا من! می گوید:” مادر دوقلو هشت-سال-پسران. این جای تعجب از این که L. A. resident اشاره شده است در جدید Liforme حصیر یوگا برای او هدیه.

بعدی در دستور کار است FaceTiming با مادر و برادر زندگی می کنند که در سراسر کشور در نیویورک و همچنین پنج خاله و مادر در قانون است. “ماندن متصل با عزیزان در طول این بیماری همه گیر است فقط به عنوان مهم به عنوان اقامت در خانه می گوید:” چنگ. “هفته گذشته ما با ارسال آنها هدیه عکس از مصنوع قیام با شیرین تصاویری از دوقلوها.”

به دور از روز چنگ دوست دارم برخی از استخر هم با شوهر و پسران به دنبال برخی از سوشی های خوشمزه. “Takeout از SugarFish!” او می افزاید. “در حالی که من لذت بردن از پخت و پز فوق العاده نیست روز مادر در مورد ما بعد خاموش؟”

از نو خلق کردن یک در خانه تجربه آبگرم

هنگامی که من در زمان انجام نیوجرسی ساکن است برنامه ریزی چت تصویری با مامان و مادر در قانون است. سپس آن را هم به سینه خود جدید ماکارونی ساز. “من امیدوارم که ما می توانیم پاستا با هم از ابتدا به صورت فوق العاده ویژه, در خانه غذا cacio e pepe با شراب سفید و به دنبال آن واقعا بزرگ, کوکتل, احتمالا حمل و نقل هوایی.”

تحویل همینطور نوه ها از خانه (و چیزی جدید یاد بگیرند)

این روز مادر ماریا Adamo است با تمرکز بر مادر او است. “پدر و مادر من بوده است پناه با ما در گرفتن ماساچوست گذشته هشت هفته به عنوان آنها به زندگی می کنند در کانون این بیماری همه گیر در برانکس” او می گوید. “خوشبختانه ما تا به حال این فرصت را به آنها را دریافت کنید در اینجا حق دور که در آن آنها می توانند در خانه بمانند و با من و خانواده من—شوهر من و سه تا بچه های جوان است.”

اما آن را تمام کوکی ها پخت و خانواده شب بازی (هر چند وجود دارد که بیش از حد). با وقت خود را با هم مادر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری شروع الهام بخش ابتکار عمل را به گوش محافظ برای کارگران بیمارستان, کمک به کاهش درد در پشت گوش خود را از پوشیدن ماسک و PPE در تمام طول روز. “مادر من است که استعداد واقعی دوخت با هم گوش محافظ در حالی که من کار بر روی درخواست کمک های مالی و منابع مواد است که همچنین شامل ضد عفونی/عفونی و PPE به ارسال به بیمارستان و بازگشت به خانه در برانکس است که در آن یک نیاز مبرم برای آنها” توضیح می دهد که Adamo. “در بالا از آن مادر من تا مفید بوده است—او آشپز پاک کمک می کند تا به تماشای من سه تا کودکان و نوجوانان (سنین 6 و 5 و 3)—در حالی که همچنین ساخت هر نقطه از 30-100 عدد هدبند یک روز. او به معنای واقعی کلمه محبت آمیز ترین, cutest پاینت اندازه شخص من می دانم و هر کس فکر می کند از او به عنوان خود را کمی شیرین آسیایی, مادر بزرگ.”

برای این روز خاص را برای او مادر Adamo گرفتن نگه دارید از تعداد زیادی از بچه های مورد علاقه همینطور نوه ها از خانه. “او نتواند آشپزخانه, سفر به بازار آسیایی غذاهای خاص او فقط می توانید در محله چینی ها و چیزهایی مانند آن. پس خواهر و برادر من و من دستور داده اند ویتنامی مواد غذایی و لوازم از تعدادی از مکان های مختلف را به یک کمی از خانه در اینجا به او.”

شیرین حرکت را متوقف نمی وجود دارد. “مادر من 60 سال, نیویورکر از طریق و از طریق هم نمی داند که چگونه به درایو می گوید:” Adamo. “او 4’9″, بنابراین من حتی نمی فکر می کنم او می تواند جا به صندلی راننده یک ماشین. اما پس از یک وعده غذایی ویتنامی, من برنامه ریزی تعجب آور او با سفر به پارکینگ خالی propping تا صندلی راننده با بالش و آموزش او را به درایو. او می خواهد من را یک هزار عکس و دمدمی مزاجی کل زمان, بنابراین اجتناب ناپذیر بندر فندر ارزش آن خواهد شد.”

همانطور که برای خود جشن, چه, مادر سه می خواهد این است که از خواب و انجام او خود چیزی. “من می دانم آن را برای تلفن های موبایل غمگین اما ما بوده است پناه در محل به مدت هشت هفته و با وجود هشت نفر زیر سقف من در حال حاضر, بنابراین من نیاز به برخی از زمان انفرادی. من احتمالا فقط نشستن در ماشین, خوردن یک مک بزرگ و گوش دادن به ماریا کری و سپس به خانه پس از یک ساعت یا دو اما که من را واقعا خوشحال است. من فکر می کنم هر مادر برای روز مادر و به خصوص این روز فقط نمی خواهند به مادر برای بعد.”

برای کمک به ماریا و مادر او را PPE ابتکار سر به GoFundMe صفحه.

در اولین روز مادر و روز زن به عنوان یک مادر, کاترین داش غرقه شدن در برخی از خلاقیت است.

“من می خواهم در نهایت به پیدا کردن برخی از زمان برای شریک شدن در همه سرگرم کننده آموزش خلاق من دوستان طراحی شده است قرار دادن کردن به جهان مانند ربکا اتوود سیب زمینی چاپ چگونه و راشل مقابله از پارچه زمینه Sumimagashi تظاهرات,” او می گوید. به روند حتی بیشتر سرگرم کننده سان فرانسیسکو ساکن در انتظار یک شراب تحویل از کتابت. “اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده من خواهید بود با بهره گیری از آن به طور همزمان است.”

همانطور که برای دیگر mamas در زندگی او: “من در برخی از آسان به کشتی حفظ ترتیبات گل برای مادر من و مادر که هر دو زندگی می کنند در سراسر کشور و ارسال کنم دوستان من با بچه شایان ستایش این رنگ مهره های چوبی جواهرات کیت از اوه قناری. نه تنها آنها نگه داشتن بچه ها خود را مشغول یک کمی (به عنوان مثال: هدیه زمان رایگان!), اما محصول نهایی فوق العاده شیرین هدیه برای مادر.”

گسترش عشق (گل همیشه قدردانی)

دونده مشتاق, کاتلین Hyppolite به طور معمول اجرا می شود 10-12 مایل اوایل صبح یکشنبه جسارت از فورت گرین بروکلین به چشم انداز پارک. “من هنوز هم بحث که آیا برای حرکت اجرا من تا شنبه به طوری که من می تواند در خواب در روز مادر—حداقل تا آنجا که من 4 ساله پسر اجازه خواهد داد که به هر حال” او می گوید.

اگر نه برای COVID-19 زمانی طراح گل خواهد بود prepping برای او نهم سالانه روز مادر pop-up. “من هنوز هم به دستور گل (peonies آلاله لاله و بهار دیگر faves) از یکی از عمده فروشان به دسته را برای خانواده و دوستان عزیز. من عمل کوچک از مهربانی است نه تنها برای mamas در زندگی من بلکه برای من پس از آن من به ارمغان می آورد بسیار شادی” او می گوید. این گیرنده اصلی از شکوفه البته مادر او است. “من خواهید بود ارائه برخی از گل ها و رفتار به مامان و اگر در همه ممکن است شاید ما را به لحاظ اجتماعی دور قدم زدن از طریق پرات را در باغ مجسمه هم می گوید:” بروکلین بومی است.

خانواده خود را جشن بسیار پایین کلید. “من فقط می خواهم نوازش و بوسه از من شیرین و شگفت انگیز پسر که من ساخته شده خود,” او می گوید. “مانند بسیاری از پدر و مادر ما صرف زمان زیادی را با هم و در حالی که برخی از آن خسته کننده است و احساس وحشت و نگرانی زده آن را نیز باور نکردنی پوشش نقره ای را از این همه چیز است. طولانی ترین کوتاه ترین زمان و تمام.”

چگونه شما در جشن این سال ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>