چگونه ‘پلیس’ شکل افکار عمومی در مورد پلیس و مردم از رنگ بیش از 30 سال گذشته

پلیس تلویزیون واقعیت نشان می دهد لغو شده است.

حسن نیت ارائه میدهد برترین شبکه

زمانی که نویسندگان اعتصاب فلج صنعت تلویزیون در اواخر 1980s, شبکه, شد, مجبور به پیدا کردن جایگزین برنامه های برای پر کردن آن در هوا است.

این که چگونه “پلیس” یک خانه در تلویزیونی فاکس. کم بودجه برنامه که تا به حال هیچ اتحادیه نویسندگان یک خوش آمدید, راه حل — و آن زد برای 32 فصل است. است که تا زمانی که در اوایل این هفته.

در حال حاضر متعلق به ViacomCBS, “پلیس” لغو شد در پی تظاهرات علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در دست یک افسر پلیس است.

نشان می دهد شده است برای انتقاد از آن تصویر از تعاملات پلیس با مظنون جنایی, اما رتبه های بالا نگه داشته و این نشان می دهد در حال اجرا و حتی الهام گرفته از شبکه های دیگر برای ایجاد واقعیت نشان می دهد تلویزیون های پلیس است. A&E “زنده P. D.” یکی از بالاترین امتیاز را نشان می دهد در کابل نیز لغو شده است.

“به عنوان یک واقعیت برنامه آن را در سراسر به مردم به عنوان خام مستند گفت:” جک Bratich دانشیار روزنامه نگاری و مطالعات رسانه در دانشگاه راتگرز. “امروزه مخاطبان زرنگ و دانا در مورد چگونگی برنامه نویسی واقعیت است که تولید ویرایش و صحنه. بینندگان آگاه هستند از چه برنامه های در حال حاضر دیدگاه ها و دعوت مخاطبان به شناسایی و با آن دیدگاه.”

درخواست تجدید نظر از “پلیس” و دیگر نشان می دهد مانند آن ایده بود که آن را با كلیك كنید نگاهی به آنچه پلیس در صورت روزمره در حالی که در این کار است. این لنز بیشتر بود فیلتر شده از اکثر مخاطبان آگاه بودند در زمان آغاز به کار خود به عنوان برنامه محبوبیت آن شروع به تقویت کلیشه های نژادی در مورد سیاه جامعه است.

واقعیت ‘پلیس’

“یکی از اولین تلویزیون واقعیت نشان می دهد, ‘پلیس’ به صورت سبک به نظر می رسید برای نشان دادن پلیس به عنوان خط نازک آبی رنگی برگزاری خشونت و هرج و مرج آمریکا درونی شهرها” گفت: Zoe Druick یک استاد در دانشگاه سیمون فریزر که می آموزد رسانه, مطالعات فرهنگی و نظریه.

نشان می دهد نیست که یک اسکریپت یا یک راوی. مخاطبان بودند محوری به عمل شوهر را به عنوان گشت اتومبیل با سرعت به سمت خشونت است که در حال حاضر در حال پیشرفت است.

در زمان “پلیس” آغاز به کار ایالات متحده بود و در وسط آن “جنگ با مواد مخدر” که منجر به نظامی پلیس و بالاتر حبس نرخ.

“خود را به خشونت پلیس بود توجیه شرایط شدید آنها خود را در” Druick گفت. “در واقعیت نشان می دهد به شدت ویرایش شده با اکثریت کار پلیس در برخورد با این نتایج از فقر و اعتیاد و بیماری های روانی که در سمت چپ ضرب المثلی کف اتاق برش.”

“پلیس” فیلم برداری در بیش از 140 شهر در طی آن 30 سال در تلویزیون. ادارات پلیس اجازه به برنامه به فیلم در مناطق خود و تا به حال تصویب حقوق بیش از این فیلم.

در بسیاری از موارد ادارات پلیس پرسید: “پلیس” می آیند و فیلم را در شهر و یا شهرستان به منظور کمک به تغییر علامت تجاری خود را به شهرت و به عنوان وسیله ای برای استخدام جدید در افسران.

“‘پلیس’ فوق العاده بود روابط عمومی ادارات پلیس” گفت: Dan Simon استاد حقوق و روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گولد مدرسه قانون است.

سیمون اشاره کرد که وجود دارد این است که حس مسئولیت پذیری است که بسیاری از مردم احساس که آنها در حال مشاهده. افسران پلیس می دانستم که رفتن آنها به فیلم برداری می شود برای سری آگاه بودند از هنجارها و انتظارات مردم را برای ماموران قانون و مشغول به کار بودند به رعایت آن تصویر.

“برخی از واقعیت را نشان می دهد بازی — شرکت کنندگان نیز شرکت کنندگان ایجاد personas برای مخاطبان و همچنین برای دیگر شرکت کنندگان” Bratich گفت. “در مورد ‘پلیس’ این به معنای ایجاد personas از سرگرم محاصره و موثر افسران پلیس. آنها ساخته شده تصاویر خود را به عنوان عادی قهرمانان فقط به انجام شغل خود را در خط مقدم. این زیرچشمی نگاه کردن به پشت صحنه گشت پلیس تحت الشعاع نهادی و مشکلات سیستمیک از پلیس.”

تقویت کلیشه

در حالی که افسران پلیس بودند جلال مظنون بدون در نظر گرفتن احتمالی خود را از گناه شد جرم.

“این نشان می دهد یک خط بین پلیس و مجرمان با استفاده از مشاهده قالب به نشان می دهد که ما به سادگی می تواند ببینید که چه کسی خوب و چه کسی بد بود در وضعیت” Druick گفت. “‘پلیس’ به همین دلیل نیز به طور ضمنی پیشنهاد کرد که دادگاه شد بی ربط. شما می توانید با چشمان خود ببینید که گناه بسیار آنهایی که پلیس آمد.”

سیمون اشاره کرد که مطالعات نشان داده اند که در طول دوره نشان می دهد آن را اجرا کنید از نظر آماری اریب به سمت سیاه و سفید و قهوه ای مظنون بیشتر از نرخ واقعی جرم و جنایت در ایالات متحده اغلب او گفت: این متهمان نشان داده شد مست در محله های فقیر و در شرایط فیزیکی ضعیف.

“شما گرفتن مردم در بدترین لحظات در زندگی خود و برای تقویت کلیشه های” سیمون گفت.

ساختار از “پلیس” آن را ارائه نمی دهد پس زمینه و یا زمینه را برای بروز تحت فشار قرار دادند مخاطبان را شناسایی و با پلیس Druick گفت. حتی “پسران بد” theme song کمک در جرم متهمان حتی قبل از آنها بر روی دوربین.

“در طول سال [‘پلیس’] به احتمال زیاد منجر به صفات انسانی ضعیف و ناامید مواد مخدر-معتاد آمریکایی های آفریقایی تبار و توجیه سخت نظامی پلیس,” او گفت:.

ViacomCBS و A&E است که متعلق به Hearst Communications, و, دیزنی, شبکه های رسانه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نمایندگی از متهمان در پلیس نشان می دهد که بخشی از دلیل آن این است که معترضان خواستار لغو آنها در طول سال است. کسانی که خواستار شدند و در نهایت جواب داد در پی در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب در برابر مردم از رنگ.

“با تمرکز بر روی شرایط عادی واقعیت تلویزیون اغلب عادی رفتارهای خاصی” Bratich گفت. “فراخوان به لغو ‘پلیس’ بود امتناع از پلیس عادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de