چگونه از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی بسته می شکند: اضافی تومان است 13.5 لاخ کرور

How 10% Of GDP Package Breaks Up: Additional Is Rs 13.5 Lakh Crore

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه گفت که این کشور را فراهم تومان 20 lakh کرور ($266 میلیارد دلار) در اقدامات مالی و پولی برای حمایت از اقتصاد ضرب و شتم توسط یک جارو هفته-بلند مستند به مبارزه رمان coronavirus. هند بیش از 70,000 موارد در میان آن 1.3 میلیارد جمعیت و تنظیم شده است به پیش افتادن از چین منشاء شیوع در عرض یک هفته.

ساعت مودی گفت: سخت stay-at-home سفارشات خواهد بود فراتر از مارس 17 با مجموعه ای جدید از قوانین.

در یک آدرس به ملت گفت: این بسته معادل 10 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی و با هدف انبوه از کار و کسب و کار سیم پیچ تحت خاموش کردن طولانی مدت.

در ماه مارس دولت گفت: از آن ارائه شد در سراسر تومان 1.7 لاخ کرور ($22.6 میلیارد دلار) در مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات و امنیت غذایی اقدامات عمدتا برای فقرا بود اما به طور گسترده ای متهم از انجام بیش از حد کوچک.

ساعت مودی گفت: جزئیات بسته جدید و همچنین اصلاحات از زمین و بازار کار می شود منتشر شده در روز: “بسته خواهد شد و همچنین تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قوانین است.”

آن را به تهیه کردن به بخش های مختلف از جمله صنعت کلبه متوسط و کوچک شرکت کارگران طبقه متوسط, صنایع, در میان دیگران.

اقتصاددانان گفت: بسته جدید شامل مارس تخصیص و همچنین نقدینگی اقدامات اعلام شده توسط بانک مرکزی ارزش Rs 6.5 لاخ کرور.

“تیتر خبر به نظر می رسد مثبت… را شامل اطراف تومان 6.5 لاخ کرور در حال حاضر انجام شده توسط RBI (بانک مرکزی هند) و اولین بسته است. بنابراین اضافی تومان است 13.5 لاخ کرور” گفت: Sandip Sabharwal یک بر اساس بمبئی-مدیر صندوق.

“آن مطابقت ندارد ناخالص جزئیات استقراض دولت بنابراین ما نیاز به نگاه در جزئیات. تیتر شماره باید, اما, تحریک بازار کوتاه مدت.”

در هفته گذشته دولت در مورد افزایش وام گرفتن از برنامه برای سال به Rs 12 لاخ کرور از Rs 7.8 لاخ کرور به صندوق برخی از هزینه های.

اقتصاد کاهش هزینه های رو به افزایش

حتی قبل از همه گیر اقتصاد کشور رشد کند و منابع مالی تیره و تار شد زیرا فقیر جمع آوری مالیات و هزینه های بالاتر.

ماه گذشته آژانس رتبه بندی Fitch گفت: هند رتبه حاکمیت می تواند تحت فشار اگر مالی خود را چشم انداز رو به وخامت بیشتر به عنوان دولت تلاش می کند برای مقابله با کروناویروس بحران است.

برخی از مفسران گفت که خیلی زود به می گویند که چگونه موثر این بسته را ثابت خواهد بود.

“در اغلب موارد زمانی که دولت ساخته شده است که این بسیار بزرگ و خیلی بزرگ اطلاعیه… چهره شده اند اغلب fudged,” Yogendra Yadav, بنیانگذار حزب مخالف هند سواراج گفت: یک کانال تلویزیونی.

“آنچه ما در حال حاضر یک بیانیه از قصد. چگونه می تواند به شما نزاع با قصد?”

ساعت مودی گفت: اصلاحات از زمین و بازار کار در نظر گرفته شده بودند به کشور رقابتی تر و یک بازیکن بزرگ در جهانی زنجیره تامین که برخی از آنها می تواند تغییر به دور از چین پس از همه گیر.

رهبران کسب و کار می گویند سرمایه گذاران بالقوه اغلب را انتخاب کنید و ویتنام و تایلند و بنگلادش پیش از هند به دلیل زمان مورد نیاز برای خرید زمین برای کارخانه محدود قوانین کار و افزایش هزینه های استقراض.

“این اصلاحات را ترویج کسب و کار و جذب سرمایه گذاری و تقویت بیشتر ‘ساخته شده در هند’,” ساعت مودی گفت.

دولتها و بانکهای مرکزی در سراسر جهان به راه انداخته بی سابقه مقدار پولی و مالی برای حمایت از اقتصاد است که وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

“هند در واکنش شده است ولرم در مقایسه با دیگر کلید سازمان ملل و در نتیجه گرفتن خوش است و همچنین نیاز به ساعت گفت:” Madhavi Arora سرب اقتصاددان در Edelweiss FX و نرخ.

“این نیاز دیده می شود چقدر خواهد بود به شکل مستقیم در حمایت از بودجه به ارزیابی فوری مالی آمار و در نتیجه منابع مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im