رأی به سهولت محدودیت در coronavirus وام کسب و کار کوچک

ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی (D-CA) ارائه سخنرانی در یک کنفرانس خبری هفتگی در کاپیتول هیل در واشنگتن در 28 مه سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

خانه تصویب لایحه سهشنبه طراحی شده برای صاحبان کسب و کارهای کوچک انعطاف پذیری بیشتر در چگونه آنها را به صرف پول از یک کلید coronavirus کمک برنامه.

اتاق تصویب این قانون را در یک تقریبا به اتفاق آرا 417-1 رای دادن. مجلس سنا قرار است یک طرح شبیه به خانه بیل اما هنوز به تصویب آن است. سناتور نخواهد تشکیل دوباره تا هفته آینده.

چک حفاظت از برنامه یکی از بخش های اصلی از 2 تریلیون دلار همه گیر بسته نجات گذشت در ماه مارس شامل استانداردهای چگونه شرکت ها مجبور به استفاده از وام های خود را به منظور آنها را ببخشند. اندازه گیری گذشت پنج شنبه خواهد سهولت این قوانین است.

این طرح:

  • کاهش سهم از پول کمک های کسب و کار کوچک هستند و نیاز به صرف در حقوق و دستمزد از 75% به 60% (PPP را معماران با هدف تشویق شرکت ها برای نگه داشتن کارگران شاغل)
  • گسترش پنجره کسب و کار مجبور به استفاده از بودجه از دو ماه تا شش ماه
  • فشار به 30 ژوئن مهلت rehire کارگران
  • تمدید زمان گیرندگان به بازپرداخت وام
  • اجازه شرکت هایی که دریافت وام بخشش تسلیم مالیات حقوق و دستمزد

دموکرات ها و جمهوری خواهان تصویب این ترفند به وام کسب و کار کوچک برنامه به عنوان آنها در تلاش برای پیدا کردن یک اجماع در مرحله بعدی رهایی از اقتصادی ویرانی های ناشی از بیماری همه گیر. دموکرات ها می خواهند گسترده ای بسته به امداد رسانی به دولت و دولت های محلی از ارسال پرداخت های مستقیم به افراد و گسترش و افزایش فدرال بیمه بیکاری بهره مند شوند.

به عنوان GOP سوالات نیاز به صرف بیشتر پول مالیات دهندگان در تلاش بازیابی آن را تحت فشار قرار دادند برای مسئولیت برای حمایت از کسب و کار و پزشکان به عنوان بسیاری از کشور ری استارت بازرگانی. دموکرات ها به انتقاد از این پتانسیل به صورت گسترده سپر از پرونده های حقوقی.

کنگره اول تزریق 350 $میلیارد دلار به وام کسب و کار کوچک برنامه در ماه مارس است. پس از آن پول به سرعت خشک قانونگذاران قرار داده یکی دیگر از $310 میلیارد به PPP — با 60 میلیارد دلار اختصاص داده شده به وام دهندگان.

پس از هرج و مرج اجرای این برنامه گسترده منتقدان گفت: آیا به اندازه کافی برای کمک به کسب و کار است که نه موجود است ارتباط بانکی.

خانه دوم راست بعد با استفاده از یک کنترل از راه دور پروکسی سیستم رای گیری و اجرا به طور موقت در طول coronavirus بحران برای حفظ قانونگذاران امن است. ده ها تن از نمایندگان رای دادند و این لایحه را از طریق یک پروکسی پنج شنبه.

جمهوری خواهان به چالش کشیده اند این روش در دادگاه خواستار آن خلاف قانون اساسی است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>