خانه عبور فرمت coronavirus کسب و کار کوچک وام مهلت

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا انجام یک کنفرانس خبری در کنگره مرکز بازدید کنندگان در روز پنج شنبه 18 ژوئن 2020.

تام ویلیامز | CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

خانه تصویب لایحه شنبه به تمدید مهلت برای درخواست بخشایش کسب و کار کوچک کمک از طریق کلید coronavirus امداد برنامه.

این قانون که در مجلس سنا در حال حاضر مورد تایید تمدید مهلت درخواست چک برنامه حفاظت از وام به اوت. 8 از 30 ژوئن. اندازه گیری در گذشت اتفاق آرا سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

کنگره ایجاد شده در این برنامه به عنوان بخشی از $2 تریلیون همه گیر بسته نجات گذشت در ماه مارس است. آن را با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن حقوق و دستمزد کارکنان در طول تعطیلی طراحی شده به سرعت شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز doled $130 میلیارد دلار در صندوق های وام خود را کنار بگذارند برای این برنامه است.

کنگره اول قرار داده $349 میلیارد دلار به PPP اما پول به سرعت از بین میره. آن را پس از آن تزریق می شود یکی دیگر از $310 میلیارد به برنامه با 60 میلیارد دلار را کنار بگذارند برای وام دهندگان در پاسخ به نگرانی هایی است که شرکت ها با هیچ موجود ارتباط بانکی تا به حال مشکل گرفتن وام.

نمایندگان مجلس همچنین تصویب یک لایحه برای تغییر شرایط برای گرفتن وام بخشیده از جمله کاهش سهم بودجه کسب و کار نیاز به صرف حقوق و دستمزد و تمدید مقدار زمان آنها مجبور به استفاده از پول است.

کنگره انتظار به نظر یکی دیگر از coronavirus طرح امداد در اواخر این ماه. در میان طیف وسیعی از دیگر پیشنهادات نمایندگان مجلس تصمیم خواهد گرفت که آیا برای تایید بیشتر کسب و کار کوچک کمک کند.

در یک صدای جیر جیر سه شنبه مجلس سنا کسب و کار کوچک رئیس کمیته بهداشت ، مارکو روبیو R-Fla., گفت: “اکثریت” از افرادی که می خواستند برای دسترسی به یک PPP وام “در حال حاضر از آن استفاده می شود.” او افزود: “آنچه ما واقعا نیاز به تصویب به زودی هدف قرار داده است برای کمک به کسانی که نیاز به دور دوم کمک کند.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید