خانه عبور پولیس مردمی اصلاحات لایحه پس از توافق برنامه اصطبل در سنا

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا صحبت می کند که آمریکا جمع آوری برای یک رویداد مطبوعاتی در خانه مراحل پیش از رای گیری در جورج فلوید عدالت در پلیس عمل 2020 در روز پنج شنبه 25 ژوئن سال 2020 است.

بیل کلارک | CQ-رول تماس | گتی ایماژ

خانه گذشت یک پولیس مردمی اصلاحات لایحه پنج شنبه به کنگره در تلاش برای پیدا کردن یک اجماع در مورد چگونگی پاسخ قریب به اتفاق تقاضای عمومی برای اجرای قانون اساسی.

دموکرات ها در مجلس تصویب این قانون را با کمی حمایت از حزب جمهوری خواه با 236-181 حاشیه. سه قانونگذاران جمهوریخواه به آن رای دادند.

روز چهارشنبه حزب دموکرات مسدود جداگانه جمهوریخواه طرحی که به گفته آنها نمی تواند تقریبا به اندازه کافی برای ریشه کن کردن سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

این اندازه گیری به تصویب مجلس شنبه شب خواهد آن را آسان تر برای قربانیان نقض حقوق بشر به شکایت پلیس و مقامات به آتش و محاکمه افسران. این امر ممنوعیت chokeholds و “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در سطح فدرال و کراوات بودجه به دولت های ایالتی و محلی به آنها محرومیت این تاکتیک ها. این امر نیز نیاز به تعصب و آموزش بیشتر داده های مورد پلیس با استفاده از زور.

“عدالت در پلیس عمل است و لایحه ای برای حقوق بشر در کشور ما” کنگره سیاه حزبی صندلی Rep. کارن باس, D-کالیفرنیا گفت: قوانین شنبه صبح.

مجلس نانسی پلوسی (D-CA) تحسین به عنوان تشکر. کارن باس (D-CA) از صندلی های کنگره, سیاه حزبی (CBC) صحبت می کند در طی یک رویداد مطبوعاتی پیش از رای گیری در جورج فلوید عدالت در پلیس عمل 2020 در شرق جلوی خانه قدم در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده 25 ژوئن سال 2020 است.

یوری Gripas | ایسنا

به عنوان دموکرات بازیگران این اقدام به عنوان نخستین گام در جهت پرداختن به تبعیض و نقض حقوق بشر آمریکایی های سیاه و سفید صورت از پلیس آن باقی مانده است دیده شود که آیا کامل کنگره می تواند با تصویب اصلاحات قانون. سنا بعید است به تصویب این پیشنهاد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان عربستان در مخالفت با یک ماده به عقب “واجد شرایط ایمنی” برای افسران در میان دیگر بخش های این برنامه است.

زمانی که دموکرات ها رای دادند نه به حرکت رو به جلو با جمهوری خواه مجلس سنا لایحه روز چهارشنبه آنها استدلال اتاق باید در قالب یک گروه دو حزبی به آمده تا با یک طرح سازش. تا کنون سنا است و نه متعهد به انجام این کار و کنگره خطرات عدم پاسخ به بلندترین مکان تماس برای ریشه کن کردن سوء استفاده پلیس در دهه.

سناتور. Tim Scott یک جمهوریخواه کارولینای جنوبی که منجر قانون مخالفت شنبه که دموکرات ها “راه دور” از پلیس اصلاحات در مجلس سنا. او از آنها خواست به اجازه می دهد بحث در این لایحه و سپس پیشنهاد اصلاحات یک فرایند رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت نمی خواهد حل پیشنهاد این مسائل است.

بر خلاف دموکراتیک قانون دلاری بیل نمی خواهد عقب واجد شرایط ایمنی برای حمایت از پلیس و یا آن را آسان تر به محاکمه افسران که مرتکب نقض حقوق بشر. Chokehold بان کی مون در حزب جمهوری خواه طرح باریک تر است و در آن برای جمع آوری داده ها در هیچ-knock حکم به جای ممنوع کردن آنها.

نه بیل در دیدار با خواسته های بسیاری از فعالان مشخص شده اند پس پلیس کشته 46-سال-پیرمرد جورج فلوید در مینیاپولیس اواخر ماه گذشته تنظیم کردن هفته از اعتراضات در سراسر جهان است. مخالفان دولت برای کاهش حداقل برخی از کمک های مالی از ادارات پلیس و هدایت آن به خدمات اجتماعی به آدرس نابرابری در بازار کار آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی.

دولت فدرال تنها محدود اقتدار بیش از تغییرات دولت و دولت های محلی می توانند به ادارات پلیس. این می آید در بخشی از توانایی خود را به کراوات شرایط برای کمک های مالی و کمک های مالی که دولت ها و شهرداری ها دریافت از واشنگتن است.

اما برخی از دولت های ایالتی و محلی در حال حاضر آغاز شده به خود را گام به اصلاح شیوه های پلیس. بعضی از گذشت سبد ممنوعیت و یا اقدامات لازم برای بهبود شفافیت و یا متعهد به کاهش بودجه از بخش های خود را.

اکثریت مینیاپولیس شورای شهر رفت تا آنجا که به تعهد به جای پلیس به طور کامل.

در حالی که مجلس قانون نمی رفتن تا آنجا که بسیاری می خواهم آن را به دموکرات ها بارها و بارها توصیف آن به عنوان یک گام اولیه به سمت یک عمده اجرای قانون اساسی.

در روز پنج شنبه, باس, گفت خانه “گام گذاشتن در یک سفر به سوی یک چشم انداز جدیدی از پلیس آمریکا.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im