خانه دموکرات پرده جدید از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه

آمریکا منتشر شد آخرین لایحه سهشنبه طراحی شده برای بلانت coronavirus همه گیر است اثرات مخربی بر اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی.

رهبران حزب انتظار برای رای دادن در بیش از 1,800-صفحه بسته در روز جمعه همراه با یک برنامه اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری در قانون در طول بحران. مجلس نانسی پلوسی برنامه به بحث در مورد پاسخ اضطراری بسته سهشنبه بعد از ظهر.

این شامل به گفته یک خلاصه:

 • حدود 1 تریلیون دلار در برای کمک به دولت های ایالتی و محلی
 • دور دوم پرداخت های مستقیم از 1200 $در هر فرد تا 6000 دلار برای یک خانواده
 • حدود 200 میلیارد دلار برای خطر پرداخت برای کارگران ضروری است که در صورت افزایش خطرات بهداشتی در طول بحران
 • 75 میلیارد دلار برای coronavirus تست و ردیابی تماس — کلید تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار
 • یک فرمت از 600 $در هر هفته فدرال بیمه بیکاری بهره مند از طریق ژانویه (ارائه تایید شده در مارس تنظیم شده است به پایان می رسد پس از ماه جولای)
 • $175 میلیارد دلار در اجاره رهن و ابزار کمک
 • یارانه ها و به ویژه قانون مراقبت مقرون به صرفه دوره ثبت نام برای افرادی که از دست دادن خود را با حمایت کارفرما پوشش بهداشت و درمان
 • پول بیشتر برای Supplemental Nutrition Assistance Program, از جمله 15 درصد افزایش در سود حداکثر
 • اقدامات طراحی شده برای شناور کوچک کسب و کار و کمک به آنها برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد مانند 10 میلیارد دلار در اورژانس فاجعه کمک مالی و تقویت حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی
 • پول برای انتخابات ایمنی در این بیماری همه گیر و مقررات مربوط به رای گیری از طریق پست تر
 • برای کمک به ایالات متحده خدمات پستی

دموکرات ها می گویند افزایش Covid-19 عفونت نرخ و نرخ بیکاری نهان از زمان رکود بزرگ نیاز به اضافه کردن به یک در حال حاضر بی سابقه ای اضطراری دولت پاسخ. لایحه جدید تنظیم شده است به هزینه بیش از 3 تریلیون دلار است که به راحتی در صدر 2 تریلیون دلار هزینه از اواخر ماه مارس بسته محرک — بزرگترین اورژانس هزینه های اندازه گیری در تاریخ ایالات متحده است.

اگر از آن عبور می کند خانه های دموکراتیک-برنامه نوشته شده به احتمال زیاد خواهد شد در صورت موانع در سنا است. معلوم نیست زمانی که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان ثبت نام در, یک پیشنهاد برای کمک بیشتری به ایران با حوثی ها نیاز به صرف بیشتر پول فدرال در نجات بیل در حال حاضر.

“من در ارتباط مستمر با کاخ سفید است. اگر ما تصمیم به رفتن به جلو ما را با هم رو به جلو” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

کنتاکی جمهوری خواه اضافه شده است که او باور ندارد “ما هنوز احساس فوریت بلافاصله اقدام.” او گفت: “آن زمان می تواند به توسعه, اما من فکر نمی کنم آن نشده است.”

قبل از دموکرات بیل انتشار یکشنبه, او آن را به نام “بزرگ دیگر فهرست لباس های شسته شده از حیوان خانگی اولویت است.”

مک کانل گرفته موضوع را با Pelosi اولویت عبور برای کمک به دولت و دولت های محلی است که می تواند به زودی به مقیاس اشتغال و برنامه های آنها به عنوان صرف پول بیشتر و در کمتر درآمد در طول بیماری همه گیر. دموکرات ها از سوی دیگر را به مخالفت ایران با هدف عبور از مسئولیت برای حمایت از کسب و کار به عنوان آنها راه اندازی مجدد در سایه شیوع.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون Covid-19 موارد این بیماری منجر به بیش از 80 ، 000 آمریکایی مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im