هنگ کنگ فرو بیش از 4 درصد گزارش زیر از پکن برنامه های جدید برای امنیت و قوانین

سهام در آسیا کاهش یافت و در بعد از ظهر جمعه در تجارت به عنوان تنش بین ایالات متحده و چین افزایش یابد.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص led ضرر و زیان در میان منطقه بازارهای عمده آن را به عنوان کاهش یافت 4.61 درصد در بعد از ظهر با سهام بیمه گر زندگی AIA انداختن 6.23%.

چین آماده است برای تحمیل یک جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ پس از ماه ها تظاهرات ضد دولتی در این سرزمین است. حرکت کرده که به موجب نگرانی این قانون را به پکن کنترل بیشتر بر هنگ کنگ و تحریک بیشتر طرفدار دموکراسی تظاهرات.

جزئیات پیش نویس قانون شد جمعه اعلام کرد که چین ملی (NPC) — پارلمان این کشور برگزار شد در آن جلسه سالانه.

قوانین را گزارش بان کی مون تجزیه طلبی دخالت خارجی تروریسم و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و هر گونه دخالت خارجی در این مستعمره سابق بریتانیا.

“حق به هنگ کنگ امنیت لایحه در دستور کار شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پکن امروز تداعی ناامنی در بازارهای; به عنوان خطرات از ما چین درگیری و تجدید هنگ کنگ تظاهرات رشد” تحلیلگران در بانک Mizuho گفت: در یک توجه داشته باشید.

تصدیق کرد که توسعه یک “منبع نگرانی” OCBC بانک Vasu منون گفت CNBC “و نشانه” است که در چند سال گذشته نشان داده است که تحولات سیاسی “آیا یک تاثیر قابل توجهی” در میان به مدت طولانی مگر اینکه آنها در نتیجه تاثیر اقتصادی.

“در حال حاضر البته این عناوین گرفتن اما ما دیده ایم این اتفاق می افتد قبل و در حالی که آن را ممکن است تحت تاثیر بازار هنگ کنگ, من مطمئن هستم که آیا آن را سرريز به بقیه آسیا و سایر نقاط جهان مگر اینکه آن را به نتایج قابل توجهی اقتصادی به عنوان Covid-19 است” گفت: منون که مدیر اجرایی سرمایه گذاری و استراتژی مدیریت ثروت سنگاپور در بانک OCBC.

سرزمین اصلی چین سهام نیز کاهش یافته است با ترکیبی شانگهای در پایین حدود 1.3 درصد است در حالیکه شنژن جزء ریختن حدود 1.6 درصد.

بطوریکه شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.73% در حالی که شاخص Topix شد 0.79% پایین تر است. در کره جنوبی Kospi کاهش 1.37%.

سهام در استرالیا نیز کاهش یافته است با S&P/ASX 200 0.77% پایین تر است.

به طور کلی MSCI Asia سابق ژاپن شاخص کاهش یافته است 2.22%.

چین: هیچ 2020 تولید ناخالص داخلی هدف

چین گفت: آن را نمی خواهد یک هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 است.

“من می خواهم به اشاره است که ما مجموعه ای از یک هدف خاص برای رشد اقتصادی در این سال” لی کچیانگ نخست وزیر چین گفت: در یک زبان متن گزارش کار تحویل در روز جمعه. “دلیل این است که کشور ما خواهد شد برخی از عوامل است که دشوار است برای پیش بینی در توسعه آن با توجه به عدم اطمینان در مورد Covid-19 همه گیر و جهانی اقتصادی و تجارت و محیط زیست است.”

که می آید به عنوان تنش بین پکن و واشنگتن افزایش یافته است در روزهای اخیر بیش از مسائل مانند بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان یک لایحه که به تصویب رسید که می تواند نیروی شرکت های چینی به delist در بورس ایالات متحده.

“دمای آمریکا چین تنشها در حال افزایش است و با توجه به نیش از ریسک پذیری در همه جا البته تنها به میزان متوسطی به طوری که در این مرحله” ری Attrill سر از استراتژی ارز در بانک ملی استرالیا نوشت: در یک توجه داشته باشید.

قیمت نفت سقوط

قیمت نفت کاهش یافته و در بعد از ظهر از معاملات با معیار بین المللی قراردادهای آتی نفت خام برنت به پایین 3.55% به $34.78 در هر بشکه رسید. ایالات متحده قراردادهای آتی نفت خام نیز کاهش یافت 5.48% به $32.06 در هر بشکه رسید.

شاخص دلار که بیانگر ارزش آن در برابر سبد ارزهای شد در 99.507 بعد از دیدن یک کاهش در این هفته از سطوح بالای 100.

ین داد و ستد 107.53 هر دلار خاموش پایین حدود 108 دیده می شود پیش از آن در هفته معاملاتی. دلار استرالیا تغییر در $0.6542 پس از دست زدن به سطوح بالاتر از $0.658 دیروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>