خریدار وام مسکن تقاضا خوشه به 11 سال اخیر به عنوان نرخ آمار یک رکورد دیگر کم

ملک برای فروش در مونتری پارک کالیفرنیا

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

خریداران عجله دوباره به بازار مسکن ترغیب نرخ وام مسکن کم سابقه و یک بیماری همه گیر ناشی از نیاز به لانه مانند قبل از هرگز.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه و افزایش 4% در هفته گذشته از هفته گذشته و قابل توجه 21 درصد بالاتر از یک سال پیش با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن تنظیم فصلی شاخص. که نهمین هفته متوالی از سود و بالاترین حجم در بیش از 11 سال است.

“بازار مسکن همچنان به تجربه آزادی واقعی و مقید کردن تقاضا از اوایل بهار امسال و همچنین بهبود تدریجی در مصرف کننده اعتماد به نفس” گفت: MBA اقتصاددان Joel کن.

خریداران نیز سوخت توسط یک رکورد جدید کم نرخ وام مسکن. متوسط قرارداد نرخ بهره برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن با وام منطبق توازن ($510,400 یا کمتر) کاهش به 3.30% از 3.38% با امتیاز کاهش 0.29 از 0.30 (از جمله منشاء هزینه) برای وام با 20 درصد پایین پرداخت.

نرخ پایین تر نیز سوخت تشکیلات جدید بکار تجاری و تقاضا است. کسانی که برنامه های کاربردی افزایش 10% در هفته و 106 درصد بالاتر از یک سال پیش. Refinances لیز شده بود برای هفته اما رکورد جدید نرخ پایین ممکن است از خواب بیدار شده برخی از مالکان به صرفه جویی بالقوه است.

“Refinancing همچنان به حمایت از خانواده’ امور مالی به عنوان مالکان که تشکیلات جدید بکار تجاری قادر به دست آوردن پس انداز خود را ماهانه پرداخت وام مسکن در هنوز نامشخص دوره بهبود اقتصادی” کان گفت.

این تشکیلات جدید بکار تجاری به اشتراک گذاری از وام مسکن فعالیت افزایش یافته و به 63.2 درصد از مجموع برنامه های کاربردی از 61.3% هفته گذشته است. با نرخ بهره ثابت به قدری پایین قابل تنظیم نرخ وام مسکن به اشتراک گذاری فعالیت به کاهش فقط 2.8 درصد از مجموع برنامه های کاربردی. وام بازوی حمل نرخ پایین تر اما خطر بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im