Home Depot سهام سقوط 3% به عنوان بالاتر coronavirus مربوط به هزینه های پایین بکشید درآمد

Home Depot سهام کاهش یافت و نزدیک به 3% شنبه پس از شرکت در گزارش سه ماهه اول فروش به شدت افزایش یافت اما سود وزن شدند با هزینه های اضافی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

برای سه ماهه اول به پایان رسید که در مارس 3, Home Depot گزارش داد که درآمد خالص کاهش 10.7 ٪ به $2.25 میلیارد دلار یا $2.08 هر سهم در مقایسه با $2.51 میلیارد دلار یا $2.27 هر سهم سال قبل. تحلیلگران بررسی Refinitiv انتظار می رود این شرکت برای به دست آوردن $2.27 هر سهم.

درآمد برای سه ماهه افزایش یافت 7.1 ٪ به $28.26 میلیارد از $26.38 میلیارد سال قبل با شکوه تحلیلگر انتظارات $27.54 میلیارد دلار است. Home Depot را همان فروشگاه فروش رشد 6.4% ضرب و شتم انتظارات از 4.4% بر اساس StreetAccount تخمین می زند.

اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده با تحلیلگر برآورد Home Depot سه ماهه اول سال جاری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تغییرات مشتریان الگوهای خرید و اضافی می افزاید: کار و ایمنی هزینه های برای شرکت ها.

Home Depot گفت: در آن زمان تعدادی از مراحل را برای افزایش دستمزد و حفظ کارکنان در طول بیماری همه گیر. این شرکت گفت: گسترش آن پرداخت می شود زمان برای همه کارکنان ساعتی و همچنین برای غیر ساعتی کارگران تلقی خطر برای Covid-19 عفونت توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل. آن را نیز ارائه مشوق های بیشتر برای نگه داشتن کارگران در آینده مانند دو برابر اضافه کاری و پاداش هفتگی این شرکت گفت: همچنین گسترش مزایای.

تمام گفته Home Depot گفت: این اقدامات هزینه آن $640 میلیون دلار پس از کسر مالیات و یا حدود 60 سنت به اشتراک بگذارید.

“ما در زمان اوایل و اقدام قاطع به عمد محدود کردن مشتری ترافیک در فروشگاه های ما که به اعتقاد ما تا به حال تاثیر قابل توجهی برای فروش در بسیاری از بازارهای” مدیر عامل کریگ Menear در بیانیه ای گفت.

این شرکت اضافه شده است که آن را تعلیق آن سال 2020 ارشاد به دلیل عدم اطمینان مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Home Depot تا به حال چند مزیت رفتن به این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر خرده فروشان. آن را تلقی شده است ضروری خرده فروش در اکثر ایالت پس از آن فروشگاه ها باز مانده است. این سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک و ارائه آنلاین مانند منظقه وانت. و بهار است که در طول تاریخ شلوغ ترین زمان از سال برای صفحه اصلی بهبود (persian) میباشد.

سهام این شرکت ظرف در سه ماهه اول در $152.15 قیمت بسته شدن در 20 مارس فقط به عنوان دولت توسط دولت محدودیت شد نورد از سراسر کشور در میان خانه انبار مشغول شود. اما سهام منعکس رسیدن به بالاترین رکورد در اوایل این هفته در آوردن آن کلاه بازار به بیش از $263 میلیارد.

این شرکت گفت: آن را لغو کرده است عمده فصل بهار تبلیغات که درایو ترافیک پا به فروشگاه مانند جمعه سیاه-مانند حوادث. آن نیز شده است اجرای اجتماعی فاصله در فروشگاه خود را و آن را توزیع دماسنج به کارکنان که کار در فروشگاه ها و مراکز توزیع به طوری که آنها می تواند نظارت بر درجه حرارت.

این شرکت پیش از این گفت: این امر استخدام 80,000 کارکنان اضافی با بسیاری پاره وقت استخدام نیروی انسانی آن باغ مرکز در تاریخ همتراز با بهار استخدام در سال های اخیر با وجود اختلال از این بیماری همه گیر.

آتلانتا مبتنی بر خرده فروش که قبلا آن گفت: برنامه ریزی برای سرمایه گذاری $3.9 میلیارد دلار در سال 2020 به سمت یکپارچه سازی بیشتر آن کسب و کار آنلاین با فروشگاه های سنتی. خانه انبار به آدرس نیست وضعیت سرمایه گذاری در آن به انتشار درآمد. سرمایه گذاری کمک کرده اند Home Depot به کوتاه شدن زمان تحویل و توسعه بیشتر سایت کاربر پسند. آن را نیز به دنبال ساده کردن منظقه وانت با خودکار قفل برای مشتریان.

—CNBC ملیسا Repko کمک به این گزارش.

اصلاح: تیتر نادرست گفت: Home Depot فروش سقوط کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im