صفحه اصلی انبار گزارش درآمد قبل از زنگ — در اینجا چیزی است که تحلیلگران انتظار

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

Home Depot تنظیم شده است به گزارش اول خود را-درآمد سه ماهه قبل از زنگ در روز سه شنبه. در حالی که coronavirus محدودیت آهسته و یا به حالت تعلیق در ساخت و ساز در بسیاری از کشور Home Depot درآمد را ارائه بینش تقاضا برای انجام آن را به خودتان پروژه لوازم آشپزخانه و لوازم باغبانی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در خانه بماند.

وال استریت پیش بینی درآمد هر سهم $2.27 در درآمد حاصل از $27.54 میلیارد دلار بر اساس Refinitiv اجماع تخمین می زند. همان-فروشگاه فروش انتظار می رود به رشد 4.4% بر اساس StreetAccount تخمین می زند. اما آن را دشوار است به مقایسه سود گزارش شده با تحلیلگر برآورد Home Depot سه ماهه اول سال جاری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تغییرات مشتریان الگوهای خرید و اضافی می افزاید: کار و ایمنی هزینه های برای شرکت ها.

Home Depot تا به حال چند مزیت رفتن به این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر خرده فروشان. آن را تلقی شده است ضروری خرده فروش در اکثر ایالت پس از آن فروشگاه ها باز مانده است. این سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک و ارائه آنلاین مانند منظقه وانت. و بهار است که در طول تاریخ شلوغ ترین زمان از سال برای صفحه اصلی بهبود (persian) میباشد.

آتلانتا مبتنی بر خرده فروش که قبلا آن گفت: برنامه ریزی برای سرمایه گذاری $3.9 میلیارد دلار در سال 2020 به سمت یکپارچه سازی بیشتر آن کسب و کار آنلاین با فروشگاه های سنتی. سال است به اوج یک $11 میلیارد دلار در سال سرمایه گذاری در تلاش است. سرمایه گذاری کمک کرده اند Home Depot به کوتاه شدن زمان تحویل و توسعه بیشتر سایت کاربر پسند. آن را نیز به دنبال ساده کردن منظقه وانت با خودکار قفل برای مشتریان.

این شرکت پیش از این گفت: این امر استخدام 80,000 کارکنان اضافی با بسیاری پاره وقت استخدام نیروی انسانی آن باغ مرکز در تاریخ همتراز با بهار استخدام در سال های اخیر با وجود اختلال از coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت گفته است که لغو عمده فصل بهار تبلیغات که درایو ترافیک پا به فروشگاه مانند جمعه سیاه-مانند حوادث. آن نیز شده است اجرای اجتماعی فاصله در فروشگاه خود را و آن را توزیع دماسنج به کارکنان که کار در فروشگاه ها و مراکز توزیع به طوری که آنها می تواند نظارت بر درجه حرارت.

—CNBC ملیسا Repko کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de