"برگزاری یک چاقو به گردن ما": KCR Disses مرکز Coronavirus بسته

KCR گفت: مرکز نقض اصول تعاونی فدرالیسم.حیدرآباد: Telangana وزیر K Chandrashekar Rao داغدار در نقد او از مرکز ا

توسط ELEMENTORSITE در 29 اردیبهشت 1399
'Holding A Knife To Our Neck': KCR Disses Centre's Coronavirus Package

KCR گفت: مرکز نقض اصول تعاونی فدرالیسم.

حیدرآباد:

Telangana وزیر K Chandrashekar Rao داغدار در نقد او از مرکز اقتصادی و برنامه ریزی در پاسخ به COVID-19 بحران در روز دوشنبه آن را متهم به "تهدید" دولت و "برگزاری یک چاقو به گردن ما".

"این است که فدرالیسم. تعاونی فدرالیسم ذکر شده توسط نخست وزیر ساختگی است یک نمایش مسخره" KCR گفت: در یک کنفرانس خبری.

"ما همچنین در حال اجرا یک دولت... ما زیردستان به مرکز. دولت باید بیشتر مسئولیت ها و وظایف نسبت به مرکز آن یک واقعیت است," او گفت:.

تمسخر شرایط تحمیل شده توسط این مرکز برای افزایش متحده قرض گرفتن محدودیت او گفت: دولت در حال حاضر انجام بسیاری از اصلاحات مانند "یک ملت یک جیره کارت" در حال تبلیغ به عنوان بخشی از coronavirus امداد بسته است.

"آنها در حال برگزاری یک چاقو به گردن ما و گفت:" اگر شما انجام این کار, و سپس من به شما 2,000 تومان کرور روپیه به عنوان صدقه'. آنها می خواهند ما را به افزایش مالیات شهرداری. ما نمی خواهیم کسانی که 2,000 تومان کرور روپیه" KCR گفت.

"من در برابر اصلاحات. ما انجام داده اند اصلاحات بیش از این شرایط به آنها تحمیل شده اما روش های اتخاذ شده توسط آنها کاملا اشتباه است," او گفت:.

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman بود گفت: این مرکز افزایش سقف بدهی تحت مسئولیت مالی و مدیریت بودجه (FRBM) عمل از 3 درصد به 5 درصد اما آن را مرتبط به یک تعداد از شرایط.

این شرایط عبارتند از universalisation از سهمیه کارت سهولت انجام کسب و کار توزیع برق شهری و محلی بدن درآمدهای Ms Sitharaman گفت.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی نیز انتقاد مرکز حرکت می کند گفت این است که در برابر اصول اساسی ساختار فدرال و "تظاهر به befool مردم".

خانم بانرجی است که Trinamool کنگره رئیس نامیده کل بسته اقتصادی بزرگ "صفر"است.

تشریح شرایط مطرح در پنجمین و آخرین tranche از بسته محرک اقتصادی از مرکز یک "حمله به ساختار فدرال" خانم بانرجی گفت: برای 1.5 درصد از 2 درصد افزایش "ایالات متحده باید برای انجام دور با ساختار فدرال".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن