Refresh در چادر شب رختخواب خود را با این کمری بالش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به غیر از شاید جید صورت غلتکی در غرور خود را و یا خود را براق دوچرخه این نادر است برای پیدا کردن ابزار سلامتی که به عنوان دکور. کمری بالش ثابت کرده اند خود را به عنوان آیتم های مفید برای ساخت صندلی های راحت تر و همچنین لهجه خیره کننده برای تخت و تخت. بنابراین اگر شما به دنبال ایجاد یک بستر پر شده با سبک (یا فقط واقعا عشق خود را پرتاب بالش مجموعه) یک کمری ممکن است تنها چیزی که برای پرتاب به ترکیب خود را.

وقتی که می آید به طراحی کمری بالش وجود دارد بهتر بوم از تخت خود را. جفت این را با بالش خواب و پرتاب پتو می تواند برای یک تخت خواب است که لوکس و هتل-شایسته. “من با استفاده از کمری بالش در هر اتاق از خانه!” می گوید طراح آناستازیا کیسی مدیر خلاق IDCO استودیو. او را دوست دارد 12 اینچ 24 اینچ اندازه برای صندلی تکیه و قابل توجهی بیشتر از اندازه حداقل 30 اینچ طولانی برای یک ظاهر طراحی شده ، “من دوست دارم نگاه از چهار بالش خواب انباشته شده در پشت یک مدت طولانی کمری می گوید:” کیسی. “این باعث می شود ساخت تخت نسیم صبح اما همیشه جلا می رسد.”

طراح Rachel Anderson از هارپر Rae طراحی شرکت. موافق است که کمری بالش یک ترکیب کامل از فرم و عملکرد. “راه های مورد علاقه من به سبک کمری بالش با استفاده از اندازه نسخه بر روی یک تخت پادشاه می گوید:” اندرسون. “در حالی که من عاشق این لایه از نگاه بسیاری از بالش پرتاب آن را آسان برای حفظ روزانه. من دوست دارم انباشته دو مجموعه از سفید پادشاه خواب بالش در بالای هر یک دیگر قرار دادن دو یورو شمس در جبهه و پس از آن اندازه کمری در مقابل آن است.” از آنجا که شما با استفاده از این پادشاه اندازه بالش به خواب اندرسون می گوید: شما تنها نیاز به حذف سه بالش های تزئینی قبل از حل و فصل به تخت برای شب. “کمری بالش نیز زوج با یک زن و شوهر 22 اینچ یا 20 اینچ مربع پرتاب بالش در داخل گوشه ای از یک مقطعی که می تواند یک فضای بی دست و پا برای پر کردن” او می افزاید.

با الهام از این 11 کاملا مدل دهید کمری بالش نمیشود و برخی از فروشگاه های مورد علاقه میدارد زیر.

1. بسیار معروف جنسیت آشپزخانه شیک کمری بالش

Minimalists احتمالا نمی خواهید 100 پرتاب بالش روی تخت خود را, اما این اتاق خواب ساده گرفته شده توسط بلاگر Kelsey جانستون از من به سادگی ساده است که ویژگی های یک سرزمین های طراحی بالش نشان می دهد که چگونه ساده و در عین حال پر زرق و برق علاوه بر این از یک کمری بالش می شود. با کمری بالش در تن صدا شما می توانید چوب را با معشوق پالت رنگ های خنثی و هنوز هم افزایش درخواست تجدید نظر بصری از یک اتاق. این همه پایین می آید به بافت و این کرم knubby سبک است که در پیک.

بسیاری از کمری بالش شما مشاهده می کنید اندازه و به عنوان یکی-و-انجام راه حل برای یک ظاهر طراحی تخت یا مبل. اما نسخه های کوچک مانند یک در این شیکاگو انبار شما می توانید همان اثر را بدون سرقت نور افکن. در این مورد, آن پارچه رنگ است که باعث می شود این پاینت اندازه کمری بالش ایستادگی کردن. معرفی یک شکل مستطیل شکل به بالش حزب نیز کمک می کند برای اضافه کردن برخی از انواع به بقیه مربع بالشتک.

3. سوپر طولانی کمری بالش

در حالی که یک کمری بالش باعث می شود عمده بیانیه ای در این مشهد اجاره آن رنگ مطابقت با بقیه تخت به طوری که کاملا آن نمی چسبد کردن بیش از حد. آن بلند و مستطیل شکل از فضای پر از سادگی و به دلیل آن به نظر می رسد مانند هنر بیش از یک تابعی بالش آن می افزاید: یک چیزی کمی خاص به تخت را ترکیب.

اگر چه این بالش در کتاب درسی تعریف خنثی, آن را هنوز هم کمک می کند تا برای شکستن فضای سفید روی تخت در این Philadelphia ردیف خانه. یک رنگ روشن انتخاب مثل این است یک راه عالی برای تعادل از چندین تیره و لهجه های پراکنده در اطراف اتاق.

5. لهجه صندلی کمری بالش

کمری بالش نیست فقط این سایت متعلق به تخت. آنها محبوب شد برای توانایی خود را به نشستن در یک صندلی راحت تر است. این شهر نیویورک اجاره می شود و بسیار مورد نیاز پاپ رنگ به لطف این بازی سرگرم کننده کمری بالش و لهجه صندلی ترکیبی.

6. سرگرم کننده به شکل بالش کمری

این خیلی ملبورن صفحه اصلی نشان می دهد که چگونه یک ابر به شکل کمری بالش می دم برخی از غریب بچه پسند به سبک اتاق خواب کودک. فرم ملاقات تابع با این کمری بالش و وجود دارد بدون نیاز به یک کامیون پر از حیوانات و یا ابرقهرمان ورق را به این اتاق خواب را صاحب خوشحال است.

7. Shibori-سبک کمری بالش

رنگ کراوات می تواند شیک و shibori-سبک کمری بالش به نمایش گذاشت در این آپارتمان در شهر نیویورک نشان میدهد که چقدر یک بالش می توانید موسیقی جاز تا یک اتاق. آن را نیز تقویت می کند و بازی کردن شبیه تن آبی در نزدیکی لهجه صندلی, میز و گلدان.

این صفحه اصلی است که با استفاده از یک کلیسای قدیمی کرده یک رنگ قرمز روشن کمری بالش اضافه می کند که برخی از رنگ به غیر از سفید و خاکستری روشن ، چون بقیه فضا بیشتر مسکوت خنثی به بالش تبدیل می شود بسیار جالب کمی نقطه کانونی.

9. الگو کمری بالش

در این اواسط قرن مدرن خانه کوچک الگو کمری بالش روی تخت را فراهم می کند برخی از علاقه بصری در یک اتاق خواب ساده. اگر شما یکی نیست به اندازه بالش بالا انباشت اشیاء بدست آمده اما می خواهم بیش از دو بالش خواب یک نسخه کوچکتر از این سبک است که یک سازش خوب.

10. شیک راه راه کمری بالش

این کمری بالش از طراحان Annabel شادی و جن Dulac از تر و تمیز, طراحی شرکت ارائه می دهد یک کمی دریایی لمسی به این تخت و مکمل بقیه پالت در اتاق از جمله دیوار آثار هنری است.

11. بافت کمری بالش

کمری بالش با یک بازی سرگرم کننده بافت مانند یکی از برجسته در این نیواورلئان آپارتمان می توانید با اضافه کردن کمی دلربایی به یک اتاق مینیمالیستی. همچنین مانع از نیاز به جمع آوری انواع مختلف بالش کوچکتر خود را به تخت نگاه کولر.

فروشگاه ایرانیان — 12 ما مورد علاقه طولانی lumbars در حال حاضر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>