یک بسته ثبت نام نمایش داده شده در پنجره کسب و کار در تقریبا خالی از سکنه پایین منهتن در تاریخ 17 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

زمانی که دولت منتشر شده تولید ناخالص داخلی داده در روز پنج شنبه انتظار می رود برای نشان دادن بی سابقه انقباض نزدیک به 35 درصد در سه ماهه دوم زمانی که امریکا تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

اقتصاددانان پیش بینی 34.7% کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم زیر 5 درصد کاهش در سه ماهه اول با توجه به داو جونز پیش بینی اجماع. این گزارش انتظار می رود در 8:30 a. m. ET.

این کاهش منجر شد با یک افت شدید در مصرف به عنوان مصرف کنندگان در خانه مانده و کسب و کار بسته و مدارس تدریس کودکان از راه دور.

“این بزرگترین کاهش در 70 سال از دادههای فصلی گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. گذشته از رکود بزرگ هنگامی که وجود دارد هیچ آمار فصلی دیگر تیز فصلنامه قطره شد 10 درصد در سال 1958; 8% در سال 1980 سه ماهه اول و 8.4 درصد کاهش در بحران مالی در سه ماهه چهارم سال 2008.

“این باید خیلی افتضاح تعداد عمدتا به دلیل سقوط در هزینه های شخصی در اوایل سه ماهه” گفت: Michael Gapen ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بارکلیز. “هیچ یک از که است جدید اخبار و بازار شده اند در انتظار یک فاجعه بار فرو رفتن در Q2 تولید ناخالص داخلی. واقعا آن را فقط به شما می گوید چقدر عمیق سوراخ شد بنابراین شما می دانید که چگونه به دور شما باید برای رفتن به صعود از آن است. …70 درصد از اقتصاد مصرف است.”

پس از خاموش شدن ناگهانی در آوریل و مه مصرف کنندگان افزایش هزینه های خود را بر روی کالا دوباره در ماه مه و ژوئن و دولت خرده فروشی نشان داد صرف نزدیکی قبل از همه گیر سطوح.

Bg انتظار مصرف به پایین بیش از 36 درصد و او در حال تماشای این گزارش به دیدن چقدر خدمات صرف تضعیف. “ما کاهش یافت 5 درصد در سه ماهه اول و مصرف پایین بود 6.8%” او گفت:. “مشکل این است که خدمات چنین سهم بزرگی از مصرف و ما از دست داده و بسیاری از خدمات است.”

کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک گفت: او به این گزارش برای هر سرنخ در سه ماهه سوم که می تواند نشان می دهد تا در مصرف است.

“تولید ناخالص داخلی بیش از حد رو به عقب به دنبال در اینجا به خصوص پس از جلسه با [تغذیه] رئیس [جروم] پاول. او صریح و روشن است که عود ویروس شروع در اواسط ماه ژوئن منجر به کاهش در هزینه های” او گفت:.

اقتصاددانان انتظار یک جهش در سه ماهه سوم اما وجود دارد طیف وسیعی از دیدگاه ها در چه قوی باز گشت خواهد بود. در CNBC/مودی تجزیه و تحلیل نظرسنجی از اقتصاددانان متوسط پیش بینی شده است که برای افزایش 16.4 درصد در سه ماهه سوم تولید ناخالص داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im