هیماچال پرادش گسترش مستند تا 30 ژوئن

Himachal Pradesh Extends Lockdown Till June 30

هیماچال پرادش اجرا یک برنامه تهاجمی تست آنفولانزا مانند بیماری (فایل)

Shimla:

این هیماچال پرادش دولت تمدید مستند به کنترل coronavirus در دولت برای یکی دیگر از پنج هفته است. منظور از دولت بی جی پی به رهبری Jai Ram Thakur گفت: این مستند ادامه خواهد داد و تا 30 ژوئن در 12 منطقه از دولت است.

تپه دولت تا کنون ثبت 214 مورد از کروناویروس که 63 بيمار بهبود و پنج درگذشت. منطقه همیرپور بیش از یک چهارم از کل موارد در هیماچال پرادش است.

در حالی که همیرپور گزارش شده 63 مورد تا کنون سلن است 21.

این مستند در فرمت دولت می آید که بقیه کشور کاسته مستند محدودیت و مرکز دوباره شروع مسافرت هوایی.

تا کنون تنها در ماهاراشترا-که دارای بیشترین تعداد از موارد در کشور — صحبت کرده است از گسترش مستند.

مهلت سراسر کشور مستند 31 مه است. دولت تمدید آن پس از سه بار نخست وزیر نارندرا مودی اعلام سراسر کشور مستند در 25 مارس.

در آوریل وزیر تا به حال پشتیبانی از فرمت از سراسر کشور مستند. او مشاهدات خود را شناخته شده در طول به نخست وزیر خود را در طول تماس های ویدئویی با وزرای ارشد.

اما او نیز به حمایت از دوباره باز شدن فعالیت های اقتصادی در کشور به ویژه در مناطق سبز که هیچ یا حداقل موارد coronavirus.

دولت اجرا کرده است یک برنامه تهاجمی تست آنفولانزا مانند بیماری است که ترک آن بیماران آسیب پذیر به کوروناویروس.

فعال مورد پیدا کردن یا ACF کمپین-که به کمک صفحه نمایش از کل جمعیت این ایالت برای هر مانند بیماری آنفلوانزا (ILI) علائم — حتی مورد تحسین قرار گرفته PM مودی.

دولت تا به حال نیز مورد آزمایش قرار ILI بیماران برای coronavirus فشار دادن در یک تیم 16,000 مقامات و کارکنان بهداشت و درمان برای یک درب-به-درب مبارزات انتخاباتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>