هیلاری داف دادن اینترنت عمده آشپزخانه حسادت با او پررنگ کاشی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

زمانی که هیلاری داف از نقل مکان به لس آنجلس در سال 2018 طرفداران کردم زیرچشمی نگاه کردن در چگونگی “لیز مک گیر والت” و “جوان” ستاره تزئین فضای خود را. به عنوان انتظار می رود از کسی که به شکل مد حواس همه زنان جوان در حال رشد در اوایل 2000s داف های پر شده, سکس با الگوهای جسورانه و رنگ و به طور کلی دید. و در حال حاضر که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از ما به ماندن قرار داده و در خانه های ما طرفداران در حال گرفتن بیشتر داف دکور روزانه—و آرا هستند در: داف بهترین آشپزخانه مثل همیشه.

در مارس 11 Instagram ویدئو داف راه اندازی فروشگاه در مقابل او سیاه-و-سفید طرح دار backsplash است که طول می کشد تا کل دیوار پشت گاز محدوده. این یک ان کیسه کاشی به نام “Paccha زیگزاگ” که جفت کاملا با داف آبی کابینت و برنز قفسه بندی و آن را کاملا متناسب با “زنانه و مدرن است اما قطعا در زندگی و دنج” پرنیان داف که قرار بود برای هر او 2018 خانه بهتر و باغ ها از ویژگی های.

“کاشی فریاد زد: من وقتی که من برای اولین بار آنها را دیدم” داف انتشار گفت. “آنها خیلی خوشحال بودند. من می دانستم که آنها می خواهم یک تکان خوردن از انرژی را به خانه.”

طول می کشد جرات را انتخاب کنید مانند یک الگوی قابل توجه برای یک فضای بزرگ است. وجود دارد کمتر دائم گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

و یا اگر شما به boho احساس داف آشپزخانه کاشی اتمام این تعداد نیز از FloorPops نام تجاری.

خرید: FloorPops Noleby پوست & چوب, کاشی $9.98 از آمازون

اگر Duff به ما آموزش می تواند هر چیزی را با نشان کردن آشپزخانه سرد آن است که مصرف طراحی خطرات بزرگ زمان پرداخت می تواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im