بالا دستور دادگاه مشروب مغازه ها در تامیل نادو به بسته اجازه می دهد تا فروش آنلاین

Madras High Court Orders Liquor Shops In Tamil Nadu To Shut, Allows Online Sale

مدرس بالا دادگاه قبلا صادر شده دستورالعمل برای فروش مشروب (فایل)

چنای:

مدرس دادگاه عالی دستور داده است تا تامیل نادو دولت به همه مشروب مغازه ها در دولت گفت: اجتماعی فاصله پروتکل اجرا به بنیادی coronavirus رشد است که نقض شده است. آن, است, اما, مجاز آنلاین فروش مشروب در دولت است.

این تصمیم در یک روز زمانی که دیوان عالی کشور توصیه متحده به نظر “غیر مستقیم فروش از جمله آنلاین/تحویل خانه” مشروب برای اطمینان از حداقل جمعیت و اجراي اجتماعی فاصله پروتکل در الکل مغازه ها در سراسر کشور است.

دادگاه بالا در حالی که امتناع از سرگرم منافع عمومی دادخواهی به دنبال ممنوعیت فروش مشروبات الکلی در میان coronavirus مستند گفت: “ما نمی خواهد عبور کند اما متحده باید در نظر آنلاین/تحویل خانه و یا غیر مستقیم فروش مشروب اجتماعی را حفظ فاصله.”

وجود دارد در حال حاضر هیچ قانونی برای ارائه خانه تحویل الکل در هند چیزی صنعت بدن بین المللی ارواح و شراب, انجمن هند (ISWAI), Zomato و دیگران در حال لابی برای تغییر.

مدرس بالا دادگاه قبلا صادر شده دستورالعمل برای فروش مشروب از طریق همسایگی مغازه ها. آن دستور داده بود شش پا شکاف بین کسانی که در صف برای خرید مشروب دربندی فروش دو بطری در هر فرد است. آن را نیز خواسته دولت برای بررسی Aadhaar کارت از خریداران.

عدم تطابق با دستورالعمل منجر به بسته شدن مغازه ها در دادگاه گفته بود.

زمانی که مشروب مغازه ها باز شد هیچ اجتماعی فاصله بود و بنا به گزارش ها به دنبال در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور به عنوان مردم تبدیل شده تا یکهو.

تامیل نادو دولت برخاستیم و با سنجش زمان فروش Rs 170 کرور فقط در یک روز.

DMK رئیس MK استالین و بازیگر-تبدیل-سیاستمدار Kamal Haasan تا به حال ناودان K Palaniswami دولت گفت: افتتاح مشروب مغازه ها منجر به گسترش بیشتر ویروس.

با بیش از 6000 coronavirus موارد از جمله مرگ و میر 40, Tamil Nadu چهارم بدترین آمار دولت در کشور است. روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش داد سه نفر کشته و 600 نفر در 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de