HGTV جدید سری دعوت کمدین برای تماشای قسمت از “شکارچیان خانه” و خود را به طرز وحشیانه صادقانه افکار

اگر شما تا کنون دیده اید “شکارچیان خانه” شما به احتمال زیاد فریاد زد در تلویزیون یک بار (یا دو) به دلیل مسخره می پرسد از زوج (مانند آن جفت که می خواستم به حرکت به کاستاریکا چرا که آنها می خواستند یک کاهلی همسایه). در حال حاضر HGTV ارائه نوع دیگری از طنز امداد در سری جدید “خانه شکارچیان: کمدین روی نیمکتها.”

چهار-ویژه شب که هوا ژوئن 2-5 همراه با چشمگیر ستاره نکردم بازیگران. ویدئو کنفرانس-مدل دهید سری خواهد بود به رهبری Dan Levy and Natasha Leggero که به ارمغان خواهد آورد خود کمدین دوستان—Whitney Cummings, الیوت گلیزر, John Mulaney, کریس Redd and J. B. Smoove—به سازمان دیده بان کلاسیک “شکارچیان خانه” قسمت و اضافه کردن برخی از تفسیر رنگارنگ.

رئیس جمهور HGTV جین Latman بیان چگونه “شکارچیان خانه” کامل بود نشان می دهد به تمرکز سری جدید به دلیل ارتباط ” مورد بحث تصمیم گیری است که همیشه موجب احساسات و مکالمات.

“خانه شکارچیان’ یک پدیده فرهنگ پاپ است که الهام بخش واکنش بینندگان می خواهم که برای بازی همراه با آن آشنا خانه انتخاب فرایند” Latman گفت: در HGTV وبلاگ. “در حالی که ما ممکن است توافق با خانه هر خانواده را انتخاب و یا دلایل آنها را انتخاب کنید و آن ما می توانید موافقت کنید که آن را به یک زمان خوب به تکیه بر روی افراد با استعداد است که می توانید پیدا کردن طنز در همه چیز و ما را به خنده با صدای بلند—حتی زمانی که آن را می آید به چالش ها و پیروزی از خانه شکار.”

و این نه فقط برای خنده. کشف Inc. (که صاحب HGTV) همکاری با هیچ بچه ای گرسنه برای غیرفعال کردن: کمپین مبارزه با گرسنگی است که اختصاص داده شده به پایان دادن به دوران کودکی گرسنگی و آن را ترویج می شود در طول این سری برای هر بیننده که قادر و مایل به کمک مالی.

“خانه شکارچیان: کمدین روی نیمکتها” سری خواهد شد در HGTV شروع شنبه, ژوئن 2 در 10 و 10:30 p. m. EDT در حال اجرا یک قسمت جدید در هر شب از طریق چهار شنبه, ژوئن 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>